• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

День міста: далекобійники покажуть майстерність за кермом багатотонних машин

22 липня 2016 11:58 22 липня 2016 11:58   Регіональний етап XI відкритого всеросійського конкурсу майстерності водіїв магістральних автопоїздів «АСМАП-Профі 2016» по УрФО пройде в Єкатеринбурзі 13 серпня 2016 року в переддень Дня міста

Регіональний етап XI відкритого всеросійського конкурсу майстерності водіїв магістральних автопоїздів «АСМАП-Профі 2016» по УрФО пройде в Єкатеринбурзі 13 серпня 2016 року в переддень Дня міста.

Початок заходу заплановано на 11:00. Місцем проведення конкурсу обрана площа Першої П'ятирічки. На думку організаторів, це місце підходить якнайкраще: є де розвернутися масивної техніці і розміститися глядачам.

У змаганні змагатимуться водії автотранспортних підприємств Уральського федерального округу і Пермського краю. У завдання кожного учасника буде входити максимально швидке проходження траси змагання та розташованих на ній вправ з найменшою кількістю штрафних секунд. У перелік обов'язкових фігур «водійського пілотажу» входять: «бокс», «змійка переднім ходом», «коло», «паркування», «колія», «тунельні ворота» і «стоп-лінія». Конкурс проводиться у формі особистого і командної першості на автопоїздах в складі тягача і напівпричепа.

Передбачається, що суддівство буде здійснювати бригада суддів у складі головного судді, який має ліцензію Російської автомобільної федерації, і суддів на перешкодах - студентів автомобільних кафедр Уральського державного лісотехнічного університету (УГЛТУ).

Переможці конкурсу отримають цінні призи та подарунки від АСМАП і спонсорів. Підприємствам, які зайняли призові місця в командному заліку, будуть вручені кубки та дипломи. За перемогу в конкурсі команда, яка зайняла перше місце, буде нагороджена перехідним призом - кубком філії АСМАП по Уральському федеральному округу.

Можна не сумніватися, що глядачів конкурсу чекає вражаюче видовище. Крім маневрів «важковаговиків», в місці проведення конкурсу буде організована виставкова площадка, де учасники та гості конкурсу зможуть побачити зразки нової автомобільної техніки та налагодити ділові контакти. Атмосферу свята будуть створювати музичні колективи міста. Для найменших глядачів пройдуть різноманітні ігри та конкурси на знання Правил дорожнього руху та заходів безпеки. Глядачі і вболівальники зможуть подивитися розважальну шоу-програму за участю танцюючого оркестру Олександра Павлова. Крім того, перед урочистим нагородженням переможців буде проведено розіграш безкоштовної лотереї.

Довідка

З 2004 року Асоціація міжнародних автомобільних перевізників (АСМАП) організовує і проводить відкритий всеросійський конкурс професійної майстерності водіїв магістральних автопоїздів «АСМАП-Профі». У 2016 році конкурс проводиться в 11-й раз і складається з двох етапів: у 2016 році - регіональні (відбіркові) змагання в Уральському, Південному і Приволзькому федеральних округах, в 2017 році - регіональні (відбіркові) змагання в Північно-Західному, Центральному, Сибірському, Далекосхідному федеральних округах і Калінінградської області і фінал федерального рівня.

Цілями проекту є зниження аварійності на автотранспорті, підвищення конкурентоспроможності на міжнародних автомобільних перевезеннях і підвищення популярності автотранспортної галузі.

Текст підготувала Ксенія Хілаева (телефон +7 (343) 371-72-97), фото Андрія ХлопонінаКлючові слова: вантажівка , день міста

Матеріали по темі

Новости