• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Автоматика припливних установок | Блок управління припливної системою від Електротест

 1. Еволюція автоматики: від транзисторів до PnP
 2. PnP в вентиляції: чи можливо?
 3. Інтелект як фундаментальна основа
 4. Можливості модуля MASTERBOX RR3
 5. Програмне забезпечення
 6. Управління з мобільних пристроїв

Термін «автомат» походить від грецького αὐτόματος - «автоматичний». Відповідно, основна вимога до будь-якої системи автоматики - це здатність самостійно справлятися з покладеними на неї завданнями без залучення ресурсів на програмування, налаштування, пусконалагодження та підтримку працездатності. Далеко не завжди дешевий блок управління припливної установкою краще: витрати на підтримку, доопрацювання та виправлення помилок «з'їдають» короткострокову вигоду від низької ціни. Але ж головне достоїнство, якою повинна володіти автоматика припливних установок - самостійність у вирішенні покладених на неї завдань.

Еволюція автоматики: від транзисторів до PnP

Термін «автомат» походить від грецького αὐτόματος - «автоматичний»

Розвиток систем автоматики характеризується кількома віхами. Винахід транзисторів в 1948 році відкрило блискучі перспективи для розвитку обчислювальної техніки. Створення інтегральної мікросхеми стало початком стрімкого прогресу в області мініатюризації приладів. 1977 рік дав початок нової технології - програмованих логічних контролерів на основі мікропроцесорів. Ця технологія успішно використовується і зараз.

Незважаючи на зростаючі можливості автоматики, управління припливної системою залишається як і раніше трудомістким процесом. Автоматика стає розумнішою - але і складніше. Більше можливостей - більше налаштувань, в яких потрібно дуже добре розбиратися. Спростити процес взаємодії користувача з машиною допомагає комп'ютерна техніка.

Технологія PnP (Plug-and-Play - «включи і працюй»), що вперше з'явилася в операційній системі Windows95, стала справжньою революцією в світі комп'ютерних інтерфейсів. PnP показала прекрасний приклад дружньої до користувача системи, яка позбавляє його від левової частини роботи. Управління припливною системою, здійснюване автоматикою з PnP, не вимагає спеціальних знань і навичок.

PnP в вентиляції: чи можливо?

Фахівці «ЕЛЕКТРОТЕСТ ІНЖИНІРИНГ» використовують будь-яку можливість спростити та полегшити управління припливної системою. З технічних і призначеним для користувача характеристикам автоматика від ELECTROTEST не має собі рівних серед усіх аналогів, представлених на ринку кліматичного обладнання. Завдяки адекватної цінової політики компанії і більш ніж доступною вартості обладнання, автоматика від Електротест з успіхом витримує конкуренцію з найвідомішими світовими брендами.

Інтелект як фундаментальна основа

Автоматичне обладнання MASTERBOX RR3 відноситься до числа останніх розробок компанії, гідно представляючи новітнє покоління кліматичної техніки. Представляючи собою компактні, готові до використання модулі, ця автоматика припливних установок наочно показує, яким розумним і в той же час зрозумілим може бути управління вентиляцією.

Принциповою відмінністю MASTERBOX RR3 від стандартних збірних шаф автоматики є відсутність контролера. Він навіть не передбачається в конструкції модуля. Інтеграція програмного ядра OPTIMUS 911 в автоматику блоку управління припливної установкою дозволила обладнанню ELECTROTEST працювати за принципом «Plug-and-Play». Ні програмування, ні ручне налаштування йому не потрібні. Система підключається до модуля, вводяться потрібні параметри температури - і цього достатньо для стабільної, безперебійної роботи автоматики.

Можливості модуля MASTERBOX RR3

Автоматика для припливних систем MASTERBOX RR3 має безліч переваг. На високу оцінку незалежних експертів і споживачів заслужили важливі інноваційні розробки, що застосовуються в створенні цього обладнання. Назвемо лише найяскравіші, перспективні інженерні ідеї.

 • Сумісність з рекуператорами
  Модуль MASTERBOX RR3 може підтримувати роботу рекуператорів будь-якого типу: роторних, пластинчастих і гликолевих, з дискретним або, навпаки, плавним управлінням.
 • автоматичне Температурний
  Модуль здійснює дискретне і плавне управління нагрівальним обладнанням і вентиляцією. Як тільки автоматика припливної системи розпізнає недостатній рівень обігріву, швидкість обертання вентилятора буде знижена.
 • Програма захисту двигуна вентилятора
  Спеціальна програма забезпечує роботу модуля як з однофазними, так і з трифазними вентиляторами самих різних потужностей. Це обладнання є по-справжньому універсальним. Серед стандартних характеристик MASTERBOX обов'язково зазначають незалежну пам'ять і високу стійкість до перепадів напруги.
 • Оновлення програмного забезпечення
  Всі новітні «прошивки» для модуля MASTERBOX RR3 викладаються на нашому сайті, звідки їх можна завантажити безкоштовно.
 • єдність конструкції
  Автоматика захисту, система управління припливної установкою, програмне ядро, клемний відсік розмістили в єдиному компактному корпусі з пластику з захистом IP65 / 41.
 • можливості енергозбереження
  Рециркуляція повітря відбувається в особливому режимі пріоритетного енергозбереження, який залежить від якості повітряних потоків і підлаштовується під нього автоматично.

Програмне забезпечення

Програмне ядро ​​автоматики припливних систем MASTERBOX RR3 весь час допрацьовується, щоб максимально враховувати всі побажання і потреби користувачів. Актуальні версії програмного забезпечення викачуються з сайту (безкоштовно). Зробити «перепрошивання» можна самостійно, це зовсім нескладно. Для оновлення ПЗ буде потрібен комп'ютер з операційною системою Windows, стандартний кабель USB / miniUSB і фірмовий шнур програмування ELECTROTEST USB-MB / 911.

Модулі MASTERBOX RR3 підтримують протокол Modbus RTU, що робить можливим їх використання в новітніх концепціях так званих «розумних будинків». Протокол Modbus будується на архітектурі «клієнт-сервер». Завдяки такій структурі роботи, автоматика від ELECTROTEST може передбачати підключення додаткових пристроїв - пульт ДУ, наприклад, або ж, навпаки, використовувати блок управління припливною вентиляцією як залежне обладнання в роботі систем SCADA, коли управління здійснюється безпосередньо з комп'ютера.

Важливо згадати, що компанія ELECTROTEST подбала про те, щоб настройка SCADA-клієнта не стала для споживача чинником, що ускладнює запуск автоматики. Одночасно з програмним забезпеченням для обладнання користувач має можливість завантажити необхідний файл конфігурації для OPC-сервера (версія «ModbusUniversalMasterOPCServer» компанії «inSAT»). Файл вже налаштований під автоматичне обладнання ELECTROTEST, готовий список регістрів Modbus додається. Як результат, автоматика підключається SCADA-системі в найстисліші терміни, і користувач може обійтися без допомоги технічних фахівців.

Автоматика управління приточними системами вентиляції від ELECTROTEST відповідає вимогам практично кожного клієнта. При цьому наше обладнання було і залишається серійною продукцією. Робота з модулями MASTERBOX RR3 здійснюється через органи управління безпосередньо на модулі, через дистанційний пульт управління (по протоколу Modbus або фірмовий), а також через SCADA-систему.

Управління з мобільних пристроїв

У 2013 році ELECTROTEST представив Electrotest Wireless Control - передове рішення для бездротового управління вентиляцією за допомогою мобільних пристроїв. Мініатюрний модуль бездротового зв'язку, що підключається до шафи автоматики, і безкоштовне мобільний додаток Electrotest Control - все що потрібно для того, щоб додати системі вентиляції опцію бездротового управління.

Рішення представлено в двох варіантах: управління по Bluetooth для місцевого контролю однієї шафи автоматики (в межах 10-12 метрів) і управління по Wi-Fi для контролю будь-яким числом точок автоматики в зоні покриття мережі.

Можливості програми:

 1. Зрозумілий і простий інтерфейс
 2. Автоматичне визначення доступного обладнання
 3. Легке регулювання температури і швидкості вентиляторів
 4. Вибір об'єкта управління простим перегортанням
 5. Тижневий таймер - 6 подій на кожен день
 6. Архів аварій
 7. Документація з налаштування автоматики
 8. Прямий зв'язок з техподдержкой

Повні описи та характеристики модулів автоматики MASTERBOX:

PnP в вентиляції: чи можливо?
Новости