• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Йогурт допомагає людям думати

Йогурти підвищують працездатність мозку. фото ilovemilk.info

Йогурти підвищують працездатність мозку. Проведене американськими вченими дослідження встановило, що існує взаємозв'язок між станом кишкової мікрофлори і розумовими здібностями.

Вченими з Каліфорнійського університету було проведено унікальне в своєму роді наукове дослідження, результати якого встановили прямий зв'язок між функцією головного мозку людини і мікрофлорою його кишечника, пише svit24.net .

Більш детальні результати дослідження опубліковані на сторінках журналу Gastroenterology. У дослідженні американських фахівців були задіяні 36 здорових жінок у віці 18-55 років. Вони були поділені на 3 групи. Учасниці першої групи протягом місяця 2 рази на день їли йогурт, який був насичений пребіотиками - корисними мікроорганізмами, які надають сприятливий вплив на мікрофлору кишечника. Друга група їла звичайний йогурт без добавок, а учасниці третьої групи не вживали йогурт взагалі.

Як показали результати наукової роботи, у тих жінок, які регулярно вживали йогурт, була знижена активність в двох мозкових зонах, відповідальних за реакцію на подразники емоцій і на сигнали, що надходять з різних частин тіла. Як результат, що вживають регулярно йогурт жінки спокійніше реагували на зовнішні подразники в порівнянні з тими, хто не вживав йогурт взагалі. У групі учасниць, які вживали звичайні йогурти без пребіотиків, були зафіксовані проміжні результати. Крім того, в першій групі була відзначена більш інтенсивна взаємопов'язаність між зонами мозку, які задіяні в пізнавальної діяльності.

Виходячи з цього, вчені констатували, що зміни мікрофлори кишечника впливають на активність ділянок мозку, які контролюють інтелектуальну діяльність і емоції. Дослідження американських фахівців стало ще одним підтвердженням того, що здоровий кишечник визначає стан здоров'я в цілому.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Новости