• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Інвестиції в цінні папери - вкласти гроші в акції - FCP - Financial Management

 1. Гроші та цінні папери: спочатку приватне
 2. Інвестиції: глобальний підхід
 3. Акції та інші складові інвестиційного портфеля
 4. Довірче управління інвестуванням
 5. Наші публікації по темі:

Послуга Вартість Аналіз цілей і завдань, що стоять перед клієнтом і підготовка пропозицій щодо організації інвестиційного портфеля * Безкоштовно
* Для інвестицій від 500 тис. Євро Замовити

У кожної інвестиційної компанії є своя історія У кожної інвестиційної компанії є своя історія. Чи не дата її створення або основні віхи розвитку, а то, як і в які цінні папери вона вкладає гроші своїх клієнтів. Адже тут існує справжнє море можливостей. Одні вкладають виключно в акції та інші цінні папери російських компаній. Хтось бере ширше і направляє гроші інвесторів в розвинені країни Європи. Деякі компанії мають справу тільки з США. Інші, навпаки, вважають за краще вкласти гроші в стрімко розвиваються підприємства Китаю. Є й ті, хто спеціалізується на акціях або облігаціях окремих європейських країн, наприклад Німеччини або Франції. Так що перш, ніж довірити компанії свої гроші, слід добре дізнатися її історію.

Гроші та цінні папери: спочатку приватне

Коли інвестор вперше звертається в компанію FCP (Financial Management) Ltd , Щоб обговорити стратегію по розміщенню цінних паперів, то бесіда, як правило, починається зовсім не з обговорення курсу акцій. Вона починається з основоположних і, в певному сенсі, особистих питань, а саме:

 1. Де працює клієнт?

 2. Яка у клієнта сім'я? Які плани на майбутнє у нього, його дітей, а можливо, і онуків?

 3. З якою метою він вирішив інвестувати?

 4. Чому хоче вкладати кошти саме в акції, облігації або інші цінні папери?

 5. Яка структура його особистого капіталу на даний момент?

 6. Чому він хоче вкласти саме таку суму?

 7. Який дохід, за його уявленнями, можуть приносити акції та інші папери фондового ринку, т. Е. Які його очікування?

 8. Чи є у нього сімейний резерв? Що він думає про відхід від справ і т. Д.?

Словом, ми хочемо бути впевнені, що наш потенційний клієнт правильно поставив перед собою інвестиційну завдання і при цьому добре розуміє ступінь ризику при придбанні цінних активів (маються на увазі не тільки акції, а й інші дохідні папери).

Бувають випадки, коли після першої зустрічі ми рекомендуємо нашого відвідувача поки не вкладати гроші в акції та інші активи, а деякий час почекати. Такі рекомендації з нашої сторони обґрунтовані, як правило, наступними обставинами:

 1. Клієнт не віддає собі звіту в тому, що акції - прибутковий, але ризиковий інструмент.

 2. У клієнта виникло невірне розуміння самого принципу роботи з цінними паперами та суті фондового ринку.

 3. Виник перекіс у структурі особистого капіталу клієнта. Недостатня кількість грошей в резерві іноді не дозволяє нашим замовникам почувати себе досить вільно при управлінні капіталом.

У будь-якому випадку ми готові повернутися до питання вкладення цінних паперів дещо пізніше, коли ситуація у нашого клієнта зміниться на краще.

Інвестиції: глобальний підхід

Знання цілей і завдань клієнта і його поточного фінансового стану дозволяє нам розробити для нього персональну довгострокову інвестиційну стратегію, визначити її основні етапи, структуру портфеля акцій і інших дохідних паперів, а потім приступити до реалізації. В команді FCP (Financial Management) Ltd працюють прихильники глобального інвестування активів, які вірять, що сучасне ефективне управління приватним капіталом можливо тільки на цій основі. Грошові кошти нашого клієнта можуть працювати в будь-якому куточку планети, де тільки є можливість зробити вкладення в надійні і дохідні акції та інші папери фондового ринку. Є також можливості вкладення грошей в перспективні альтернативні проекти, які не пов'язані з фондовим ринком.

Коли акції російських компаній йдуть в зростання, ми обов'язково вкладаємо частину грошей в російський ринок (наприклад, 2 або 3% від загальної суми інвестицій). Ми активно здійснюємо інвестиції в американський ринок цінних паперів, коли бачимо, що акції ростуть в ціні, бачимо перспективи ринку (частка участі в цьому випадку буває набагато більше). Якщо ж раптом «вистрілить» Бразилія, то будьте впевнені, що у вашому портфелі будуть акції і цієї країни. Мозаїка ваших інвестицій включає як акції, так і інші цінні папери. Ця особливість дозволяє використовувати безліч можливостей, щоб заробити на глобальних ринках з урахуванням структури, ваги, ризику і перспектив кожного з них. При цьому система ризик-менеджменту в FCP (Financial Management) Ltd строго контролює рівень ризику по підбираються акцій, інших цінних паперів і альтернативних видів інвестицій, який ви можете собі дозволити відповідно до цілей, закладеними у вашій інвестиційної стратегії.

Акції та інші складові інвестиційного портфеля

Щоб реалізувати все, що було сказано вище, необхідно сформувати індивідуальний інвестиційний портфель, який був би підпорядкований вашим завданням, будь то зростання капіталу, його захист від інфляції або, наприклад, отримання регулярного доходу. Для кожного завдання - своя структура, свій вибір акцій або облігацій, а також їх співвідношення.

при побудові портфеля , Крім глобального підходу, доречний принцип різноманітності активів. Це означає, що ми рекомендуємо не тільки інвестиції в акції або облігації. Ми активно використовуємо інвестування в золото, срібло або інші дорогоцінні метали, нерухомість. Крім акцій, ваші гроші можуть бути інвестовані в більш стабільні структуровані продукти з гарантією або ж в альтернативні активи (не пов'язані з фондовим ринком).

При формуванні інвестиційного портфеля, виборі акцій та інших видів цінних паперів, пошуку альтернативних варіантів вкладень ми також уважно вивчаємо нові ідеї, які з'являються на міжнародних ринках. Найчастіше вони забезпечують хорошу прибавку до прибутковості портфелів наших клієнтів. Як приклад можна привести наші недавні інвестиції в цінні папери біотехнологічних компаній , Які розробляють ліки для схуднення. Майже 40 відсотків доходу за кілька місяців - такий результат принесли їх акції. Своєчасні інвестиції в ці цінні папери були дуже вдалим рішенням. Подібне відбувається нечасто, оскільки придбання таких акцій - це надризикові операції. Наша ж політика полягає в тому, щоб вкладати з найбільш розумним ризиком. Проте іноді, ретельно зваживши шанси і оцінивши перспективи, ми зупиняємо свій вибір на інвестиціях в надприбуткові акції або інші високоприбуткові папери фондового ринку, і це дає результат.

При визначенні структури і частки акцій і інших цінних паперів потрібно враховувати також диверсифікацію ризиків. Вона може досягатися, з одного боку, поєднанням різних напрямків інвестування про який ми сказали трохи вище. Крім того, комбінуючи в портфелі різні види цінних паперів, ми виходимо на оптимальний для клієнта рівень співвідношення прибутковості і ризику: врівноважуємо дохідні, але ризикові акції більш стабільними і менш прибутковими облігаціями. Плюс розміщуємо кошти в альтернативних або гарантованих інвестиційних продуктах.

Крім того, можна додатково убезпечити активи, якщо вкласти гроші в різні регіони: придбати частину акцій і інших цінних паперів американського ринку, частина - європейського, частина - азіатського і т.д. Найчастіше ринки різних країн ростуть і падають в різний час. Коли одна цінний папір починає втрачати свою прибутковість, інша, навпаки, може вирости в ціні. Як правило, вкладення коштів у цінні папери з регіональним розподілом допомагає зберегти прийнятну прибутковість акцій при різних сценаріях розвитку ситуації на міжнародному ринку. Навіть якщо в якійсь частині світу вдарить криза, ваші гроші будуть під захистом.

Ще один напрямок диверсифікації - це інвестування в акції різних галузей економіки, не пов'язаних між собою. Якщо в одній з них почнеться спад, інші активи, як і раніше будуть приносити дохід.

Довірче управління інвестуванням

Жодна інвестиційна компанія не може містити одночасно фахівців, які вміють добре працювати з різними типами цінних паперів Японії, Австралії, США, Німеччини, Франції, Росії і т.д. І не просто професіоналів, а фахівців, кращих у своїй справі і в своєму секторі, - тих, хто показує найвищі результати в обраному сегменті фондового ринку. Ми вважаємо, що єдиний вихід з цього глухого кута - інвестувати в цінні папери, акції через кращі фонди найбільших фінансових інститутів . Таких, наприклад, як BlackRock або Fidelity. Втім, ми не залишаємо без уваги акції і гідні інвестиційні продукти невеликих компаній, які добре зарекомендували себе на ринку фінансових послуг. Вчасно вкладені в них кошти можуть принести не менше прибутку.

Головна наша перевага полягає в тому, що, визначаючи, які цінні папери, акції та облігації увійдуть в портфель нашого клієнта, ми використовуємо тільки найкраще, що пропонує сьогодні міжнародний фондовий ринок. Наприклад, якщо ми вирішуємо вкласти кошти в акції Китаю, то використовуємо, мабуть, найефективніший в останні п'ять років фонд First State China Growth Fund. Інший, майже такий же хороший продукт - фонд швейцарського банку UBS: UBS (Lux) EquityFund - China. Так що якщо наша "конячка" почне кульгати, ми використовуємо для управління цінними паперами фонд UBS, за яким теж пильно стежимо. Таким чином, FCP (Financial Management) Ltd передає гроші своїх клієнтів в управління найкращим менеджерам світу, чия робота на кожному з етапів перебуває під нашим постійним контролем.

Слід уточнити, що мається на увазі, коли ми говоримо про те, що гроші інвесторів (акції або інші цінні папери) знаходяться в довірчому управлінні. Справа в тому, що саме поняття «довірче управління» має різне тлумачення за кордоном і в Росії. Ми використовуємо англійське значення цього поняття, яке має на увазі набагато ширші можливості щодо акцій в управлінні.

Більш детально про послугу довірчого управління можна прочитати тут .

Наші публікації по темі:

Інвестиції в біотехнологічні акції
Інвестиції в біотехнологічні акції

За останні п'ять років вкладення грошей в акції біотехнологічних компаній, зайнятих розробкою і клінічними випробуваннями нових лікарських засобів, принесли інвесторам в середньому 138% доходу. За той же період приріст американського фондового індексу S & P500 не дотягнув навіть до 28%.

Довірче управління (акціями)
Довірче управління (акціями)

Різні тлумачення терміна "довірче управління акціями" в деяких випадках можуть стати проблемою. Від того, що саме ми розуміємо під цією фразою, може залежати, чи слід вам звертатися до юриста або до фінансового консультанта (або до обох одночасно).

Поділитися матеріалом:

Яка у клієнта сім'я?
Які плани на майбутнє у нього, його дітей, а можливо, і онуків?
З якою метою він вирішив інвестувати?
Чому хоче вкладати кошти саме в акції, облігації або інші цінні папери?
Яка структура його особистого капіталу на даний момент?
Чому він хоче вкласти саме таку суму?
Які його очікування?
Чи є у нього сімейний резерв?
Новости