• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Акції Роснефти. Вартість акцій. Котирування за 2008 і 2009 рік. Де можна купити?

  1. Де купити акції?
  2. Яким чином можна купити акції Роснефти?
  3. Котирування акцій Роснефть
  4. Від чого залежить ціна акції Роснефть?

Яким чином фіз

Яким чином фіз. особі і приватному інвестору можна купити акції Роснефти? Де можна подивитися котирування акцій Роснефти?

Роснефть є однією з найбільших нафтогазових компаній на світовій арені, один з лідерів російського нафтового сектора. Нафтова компанія (НК) Роснефть займається пошуком і видобутком нафти і газу, виробництвом нафтопродуктів і їх реалізацією. Роснефть знаходиться під контролем держави, що володіє 75% акцій.

Де купити акції?

Купити акції Роснефти можна як на російських організованих ринках цінних паперів, так і на Лондонській фондовій біржі. Звичайні акції НК Роснефть включені в котирувальні списки російських фондових бірж РТС і ММВБ , А на Лондонській фондовій біржі акції Роснефти торгуються в формі глобальних депозитарних розписок (GDR).

Яким чином можна купити акції Роснефти?

Здійснювати угоди з акціями можна тільки через посередників - брокерів. Для того, щоб купити акції Роснефти вам потрібно укласти договір з брокерською компанією. Зараз торгівля здійснюється в основному через Інтернет, оскільки у такого способу багато переваг (швидкість, зручність), але при бажанні купити акції Роснефти можна і по телефону, віддавши спеціальний наказ (ордер).

Після того, як ви відкриєте брокерський рахунок ваш брокер надасть спеціальну програму Інтернет-трейдингу, за допомогою якої ви зможете укладати угоди на біржі - купувати і продавати акції, а також при бажанні і інші фінансові інструменти (облігації, ф'ючерси, паї інвестиційних фондів і т . Д.) Крім цього, у вікні програми будуть доступні котирування акцій Роснефти, ціни, вартість та інші показники.

Котирування акцій Роснефть

Нижче представлені котирування акцій за 2008 рік. Тенденція низхідна (розпал кризи).

А ось картинка за 2009 неповний рік. Як бачите, тенденція підвищувальна (втім, як і для російського фондового ринку в цілому).

Від чого залежить ціна акції Роснефть?

Ціна акції Роснефти залежить від багатьох факторів, основні з яких - це світові ціни на нафту, показники самої компанії (росте виручка, прибуток, капіталізація компанії і т.д.), а також вартість акції залежить від загального настрою (напрямки, тренда) на фондовому ринку. Наприклад, якщо загальний тренд спадний, то більшість акцій (незалежно від справ в компанії) буде знижуватися в ціні.

У період фінансової кризи вартість акцій Роснефти впала більш ніж на 60% і зараз (див. Графік) ціна акції змінюється в діапазоні 80-120 рублів за одну акцію.

Де купити акції?
Яким чином можна купити акції Роснефти?
Особі і приватному інвестору можна купити акції Роснефти?
Де можна подивитися котирування акцій Роснефти?
Де купити акції?
Яким чином можна купити акції Роснефти?
Від чого залежить ціна акції Роснефть?
Новости