• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Акція Лукойл завжди в русі! Як інвестувати прибутково?

 1. Зміст:
 2. Вертикальний конгломерат!
 3. Акція Лукойл завжди в русі, в Росії і за кордоном!
 4. Ветеран фондової біржі!
 5. Розплутуємо систему власників!
 6. Як купити акції?
 7. Куди поділися привілейовані акції?
 8. Чому Лукойл?
 9. Мінуси Лукойлу!
 10. Акції Лукойл в недалекому майбутньому!

Компанія Лукойл була заснована в 1991 році як державне підприємство з видобутку нафти і газу. З 1994 року почалася масова приватизація фірми, і зараз держава не володіє контрольним пакетом, хоча і має частину акцій ВАТ. На сьогоднішній день Лукойл вважається міжнародним вертикальним концерном, який займається своєю діяльністю не тільки в Росії, але і за кордоном. За даними аналітиків, підприємство видобуває 2,7% нафти від загального обсягу видобутку по всьому світу і займає провідні позиції як серед вітчизняних організацій, так і серед міжнародних. Акція Лукойл завжди в русі, і на сьогоднішній день її вартість становить 3135 руб.

Акція Лукойл завжди в русі, і на сьогоднішній день її вартість становить 3135 руб

Зміст:

Вертикальний конгломерат!
Акція Лукойл завжди в русі, в Росії і за кордоном!
Ветеран фондової біржі!
Розплутуємо систему власників!
Як купити акції?
Куди поділися привілейовані акції?
Чому Лукойл?
Мінуси Лукойлу!
Акції Лукойл в недалекому майбутньому!

Вертикальний конгломерат!

За своєю структурою ВАТ «Лукойл» класифікується як вертикально-інтегрований концерн. Іншими словами, підприємство займається всіма стадіями виробництва нафтопродуктів, від видобутку сировини до їх безпосередньої реалізації. Воно здійснює дослідження території на предмет корисних копалин, видобуток нафти і газу, їх переробку і реалізацію. Також Лукойл займається електроенергетикою, через що забезпечує свої потреби в енергії самостійно, без допомоги сторонніх осіб. Така структура дозволяє уникати посередників (між виробником і споживачем) і отримувати набагато істотний дохід.

Акція Лукойл завжди в русі, в Росії і за кордоном!

Спочатку компанія займалася видобутком нафти і газу на території Росії, але пізніше швидко інтегрувалася в міжнародний простір. Сьогодні ВАТ видобуває «чорне золото» в Східній і Західній Європі, а також в сусідніх країнах Азії і Африки. Реалізує свою продукцію Лукойл також у всій Європі, і навіть в Сполучених Штатах.

Ветеран фондової біржі!

Акції Лукойл були присутні на фондовій біржі з часів її відкриття і до цього дня залишаються одними з найбільш купованих цінних паперів. Це свідчить про високий рівень довіри до компанії з боку інвесторів і багаторічному досвіді роботи.

Розплутуємо систему власників!

Система власників акціонерного капіталу компанії на сьогоднішній день не проста. Переважною більшістю цінних паперів володіє ЗАТ «Національний розрахунковий депозитарій». Акціями ЗАТ (більше 99%) володіє ВАТ «Московська біржа». А ось цінними паперами останньої організації володіють як фізичні, так і юридичні особи. Основним власником є ​​Центральний Банк РФ, тобто держава, але контрольний пакет не зосереджений в руках уряду, тому що його активи складають лише 12% від загального обсягу акцій. Решта ж цінні папери розподілені між кількома юридичними і багатьма фізичними особами. Причому великих капіталодержателей майже немає. Більше 60% всього акціонерного капіталу знаходиться в руках людей, чиї активи становлять менше 5%. Таким чином, дохід від діяльності Лукойл в переважній більшості отримують дрібні власники, багато з яких купують цінні папери з спекулятивних міркувань. Виходить, що купуючи акції Московської біржі, ви побічно купуєте частина прибутку Лукойл. Що стосується безпосередньо акцій нафтового гіганта, то лише невелика частина з них знаходиться у вільному продажі на фондовій біржі.

Як купити акції?

Придбати акції Лукойл можна на російській фондовій біржі, якщо ви росіянин, або ж на Лондонській фондовій біржі у вигляді НДР (глобальних депозитарних розписок), якщо ви іноземець. Зверніть увагу, що власників акцій компанії трохи, що може створити певні труднощі при торгівлі. Дрібним інвесторам рекомендується звернути увагу на акції Московської біржі. Купити їх набагато легше, і ви також зможете отримувати прибуток від діяльності Лукойл.

Куди поділися привілейовані акції?

Привілейовані акції, за якими нараховується значно більше дивідендів, перестали існувати в 2002 році. ВАТ викупило їх у власників і знищило. На даний момент доступні лише звичайні акції і НДР, виплати за якими можуть і не проводитись.

Чому Лукойл?

 1. Дане ВАТ є великим підприємством, які видобувають нафту і газ. На сьогоднішній день ця галузь все ще є прибутковою, тому інвестиції в Лукойл - відмінне вкладення, що обіцяє непоганий дохід протягом тривалого періоду.
 1. Акція Лукойл завжди в русі, причому якщо подивитися на графік на початку статті, то можна помітити, що останнім часом курс зростає, незважаючи на те, що в Росії вже більше півроку протікає велика криза. Мало того, зараз акції компанії досягли свого історичного максимуму, тобто так високо вони ще не піднімалися. З цього випливає, що покупка акцій ВАТ не позбавлена ​​перспектив як для бажаючих отримувати дивіденди, так і для спекулянтів.
 1. Держава всіма можливими методами підтримує діяльність Лукойл. По-перше, дане підприємство має підвищену державне значення, а по-друге, ЦБ має пристойні активи Московської біржі, яка, в свою чергу, опосередковано володіє контрольним пакетом Лукойл.
 1. Мабуть, головний секрет успішної діяльності компанії в умовах сучасної кризи - це міжнародна інтеграція. Лукойл не обов'язково повинен продавати всю продукцію в Росії за знецінені рублі. Для компанії відкритий європейський ринок, який поки що не позбавлений перспектив.

Для компанії відкритий європейський ринок, який поки що не позбавлений перспектив

Мінуси Лукойлу!

 1. Багато інвесторів купують виключно привілейовані акції, які хоча і не мають право голосу на раді директорів, але все ж отримують в рази більші дивіденди, ніж інвестори за звичайними акціями. Як уже обмовлялося вище, такого виду цінних паперів з 2002 року немає, тому єдине, що залишається - купувати акції звичайного типу.
 1. У вільному продажу на фондовій біржі перебуває дуже мало акцій Лукойл. Придбати їх можна тільки через ділові переговори з великими власниками, а вони, в свою чергу, не матимуть справи з людьми, чий інвестиційний портфель невеликий.

Придбати їх можна тільки через ділові переговори з великими власниками, а вони, в свою чергу, не матимуть справи з людьми, чий інвестиційний портфель невеликий

 1. Нафтовидобуток як галузь непостійна. Коли-небудь «чорне золото» закінчиться і акції знеціняться, залишивши інвесторів з порожніми гаманцями. Головне тут - вчасно позбутися від активів.

Акції Лукойл в недалекому майбутньому!

Акції Лукойл в недалекому майбутньому

Акція Лукойл завжди в русі, але куди направлено це рух? На графіку вище видно, що курс цінних паперів компанії на протязі останнього кварталу зростав. Нещодавно він пробив важливий рівень 2564, закріпився на ньому і пішов вгору. З цього випливає, що зворотне пробиття цього рівня малоймовірно. Куди піде ціна далі - складно сказати, адже вона досягла свого історичного максимуму. Можливо, курс продовжить рости, а можливо настане відкат вниз після різкого підйому.

Як купити акції?
Куди поділися привілейовані акції?
Чому Лукойл?
Як купити акції?
Куди поділися привілейовані акції?
Чому Лукойл?
Як купити акції?
Куди поділися привілейовані акції?
Чому Лукойл?
Акція Лукойл завжди в русі, але куди направлено це рух?
Новости