• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як купити акції Apple, Google і Facebook?

Дивлячись на темпи зростання вартості акцій деяких американських компаній, таких як Google або Facebook, руки самі мимоволі починають тягнутися до калькулятору, щоб підрахувати який прибуток можна було б отримати, якби кілька років тому ми інвестували в ці компанії хоча б 10000 $. А результати виходять справді вражаючі.

За період з 2012 по 2017 рік вартість акцій компанії Google збільшилася майже в три рази, з 323 $ до 950 $. Це означає, що інвестувавши в акції Google 10000 $ в 2012 році, ви отримали б майже 30000 $ в 2017 році. І це без урахування дивідендів.

Що стосується Facebook, то темпи зростання вартості акцій цієї компанії здаються просто неймовірними. За п'ять років ціна акцій Facebook зросла у вісім разів - з 21 $ до 171 $. Іншими словами, інвестувавши в Facebook в 2012 році 10000 $, ви отримали б 80000 $ в 2017 році. В результаті розмір вашої чистого прибутку склав би 70000 $, не рахуючи дивідендних виплат.

А тепер просто на секунду уявіть, який чистий прибуток б ви отримали, якби розмір ваших інвестицій був в кілька разів більше. Не будемо спантеличувати вас зайвими підрахунками, а лише констатуємо наступний факт: інвестувавши в Facebook в 2012 році 125000 $, зараз ви були б доларовим мільйонером. Вражає, чи не так?

А ще більше вражає те, що вартість акцій цих компаній і до цього дня продовжує рости. Крім того, крім світових флагманів в IT сфері, в США існує ще безліч стабільно розвиваються компаній, інвестиції в які щорічно приносять інвесторам з усього світу десятки мільярдів доларів чистого прибутку.

Розуміючи, що інвестиції в акції компаній з США мають ряд істотних переваг, багато жителів країн СНД задаються логічним питанням: "Як купити акції американських компаній?". Якщо ви теж хоча б раз в житті задавали собі таке питання, то дана інформація безумовно буде вам корисна.

Найефективнішим і найменш трудомістким способом придбання акцій компаній з США є їх купівля через брокерську компанію. Однак в даному випадку варто дуже ретельно підходити до вибору брокера, оскільки від його надійності багато в чому залежить цілісність і збереження ваших інвестицій.

Однією з найбільш надійних компаній на ринку брокерських послуг на пострадянському просторі є компанія OMA Broker, яка надає всім своїм клієнтам прямий доступ на такі американські фондові біржі, як: NYSE, NASDAQ, American Stock Exchange, Chicago Stock Exchange, AMEX і багато інших фондові майданчики США.

Ключовою перевагою OMA Broker є наявність сегрегованих рахунків завдяки яким активи компанії і кошти клієнтів зберігаються на різних рахунках, окремо один від одного. Брокерська компанія OMA Broker не має доступу до засобів своїх клієнтів, тому ймовірність того, що представники компанії якимось чином скористаються грошима клієнтів зводиться до нуля. Це дуже важлива перевага OMA Broker, оскільки левова частка брокерських компаній на ринку зберігає гроші клієнтів на своїх рахунках, тому має до цих коштів цілодобовий доступ. Це робить співпрацю з такими компаніями дуже ризикованим для інвесторів. Адже якщо такий брокер раптом припинить свою діяльність, то всі кошти клієнтів з більшою часткою імовірності не будуть їм повернуті. Історія знає немало випадків, коли недбайливі і нечисті на руку брокери припиняли свою діяльність під різними приводами, щоб привласнити собі гроші клієнтів.

Мінімальний поріг входу на фондовий ринок США, встановлений OMA Broker, дорівнює 5000 $. Важливо відзначити, що якщо та чи інша компанія пропонує вам мінімальний поріг входу на фондовий ринок США розміром в 100 $, 500 $ або навіть 1000 $, краще триматися від неї подалі. Ні в однієї серйозної брокерської компанії не буває таких низьких вхідних сум. Адже для того, щоб починати займатися інвестиційною або торговельною діяльністю на фондовому ринку США і вкладати гроші в акції американських компаній необхідно, як мінімум, 5000 $, а краще 10000 $.

Торгівля та інвестування на американських фондових біржах, прямий доступ до яких надає OMA Broker, відкриває перед інвесторами нові можливості і перспективи. Ви можете купувати акції таких відомих компаній, як Apple, Amazon, Tesla і стабільно заробляти на своїх інвестиціях. Акції кожної з наведених вище компаній демонструють позитивну динаміку зростання, що дозволяє їх інвесторам примножувати свій капітал.

Наприклад, вартість акцій компанії Apple за період з 2016 по 2017 рік збільшилася на 34%. Чи зможе забезпечити таку ж прибутковість вашому капіталу, наприклад, банківський депозит? Зрозуміло, відповідь на це питання риторичне.

Цінні папери компанії Amazon недалеко пішли від яблучної компанії і за період з 2016 по 2017 рік додали у вартості 30%.

А ось компанія Tesla канадсько-американського інженера Ілона Маска не просто приємно здивувала, а сильно порадувала всіх своїх інвесторів, оскільки вартість акцій цієї компанії за рік виросла на 91%.

Як вже було сказано вище, таких компаній, які демонструють стабільне зростання з року в рік, в США велика кількість.

Дивлячись на всі ці цифри і графіки, у вас може виникнути лише одне питання: "Чому я раніше не купив акції цих компаній?" Відповідь дуже проста - тому що раніше ви не знали про існування надійної брокерської компанії OMA Broker , Яка дозволяє інвестувати кошти в акції компаній з США. Тепер ви про неї знаєте, а значить, настав час зробити інвестиції в своє майбутнє!

Вражає, чи не так?
Розуміючи, що інвестиції в акції компаній з США мають ряд істотних переваг, багато жителів країн СНД задаються логічним питанням: "Як купити акції американських компаній?
Чи зможе забезпечити таку ж прибутковість вашому капіталу, наприклад, банківський депозит?
Дивлячись на всі ці цифри і графіки, у вас може виникнути лише одне питання: "Чому я раніше не купив акції цих компаній?
Новости