• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як вибрати дорослі ролики?

  1. Чому варто вибирати ролики відомого бренду?
  2. На що варто звернути увагу перед вибором роликів?
  3. Як вибрати відповідні ролики?
  4. Трохи про технічну сторону.

Важливо розуміти, що ролики це спортивний інвентар, а тому він повинен бути якісним. У нашому магазині продаються ролики від відомих брендів Rollerblade , Fila , Seba , K2 .

K2

Чому варто вибирати ролики відомого бренду?

Бренди, які спеціалізуються на виробництві роликових ковзанів, використовують в своєму виробництві тільки якісні і сучасні матеріали, завдяки чому Вам буде зручно довго кататися. Так як представлені в нашому магазині бренди, спеціалізуються на виробництві роликів, то і конструюються вони фахівцями для Вашого максимального комфорту і безпеки.

На що варто звернути увагу перед вибором роликів?

Для максимального комфорту під час катання, та й щоб потім не шкодувати про неправильному виборі роликів, Вам варто подумати, для яких цілей Ви купуєте роликові ковзани. Ознайомитися які вони бувають Ви можете в нашій статті "Які бувають роликові ковзани" . Визначившись з завданнями, які Ви будете ставити перед своїми роликами, слід подивитися, чим відрізняються ролики однієї серії один від одного. Це може бути і кількість застібок (Баклі), якість підшипників і так далі. І останнє це, звичайно, дизайн.

Як вибрати відповідні ролики?

Найголовніше, ролики повинні бути зручними, а так як у всіх людей ноги різні, то вибрати відповідні ролики для себе можна тільки міряючи різні моделі, різних виробників. Міряючи ролики важливо правильно їх надягати, для цього, ногу в ролику слід поставити на п'яту, щоб вона змістилася до задньої стінки черевика, і тільки потім шнурувати в такому положенні ролики. Такий метод гарантує Вам максимально правильне положення ноги в ролику. При примірці роликів, нехай навіть ідеально підходять, рекомендуємо побути в них хвилин 15 і навіть якщо Вам підійшла перша пара роликів, радимо поміряти і інші ролики для порівняння. Ролики повинні бути розмір в розмір, не можна брати «на виріст», як і маленькі. Згодом черевик роликів трохи розтягується і якщо при примірці ролики були великі, то в подальшому фіксація ноги буде вже не така гарна, що як мінімум доставить Вам дискомфорт. І пам'ятайте, ролики повинні щільно облягати ногу, але нічого не віджимати і не тиснути. Ноги в роликових ковзанах не повинні завалюватися в бік, інакше Вам буде не комфортно кататися і збільшується ризик отримати травму голеностопа. Якщо після 15 хвилин проведених в роликах, Вам як і раніше комфортно і все влаштовує, можете сміливо купувати роликові ковзани.

Трохи про технічну сторону.

Чим більша кількість легко замінних запчастин в роликах, тим краще. Наприклад, якщо на обраній Вами моделі встановлена ​​рама з роз'ємом UFS, то в подальшому Ви легко зможете замінити її на будь-яку іншу, так як більшість сучасних рам мають такий роз'єм. А якщо Ви вперше стаєте на роликові ковзани, то найважливіше для Вас комфорт, а тому не так важливо яку точність встановлені підшипники в обраних Вами роликах.

Роликові ковзани можна подивитися в нашому каталозі , А правильно підібрати розмір, допоможе ця стаття .

Чому варто вибирати ролики відомого бренду?
На що варто звернути увагу перед вибором роликів?
Як вибрати відповідні ролики?
Чому варто вибирати ролики відомого бренду?
На що варто звернути увагу перед вибором роликів?
Як вибрати відповідні ролики?
Новости