• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Крістіна Орбакайте залишила клініку

Співачка Крістіна Орбакайте тріумфально повернулася в свій особняк в Майамі з клініки Співачка Крістіна Орбакайте тріумфально повернулася в свій особняк в Майамі з клініки. І дійсно, у артистки є відмінний привід для гордості. Малятко Клавдія відчуває себе прекрасно, та й у її матусі не виникло ніяких ускладнень після пологів.

Виписка з пологового будинку - завжди урочистий момент. І Христина разом з чоловіком Михайлом Земцовим вирішили зафіксувати цей момент для історії. На захід були запрошені кореспонденти Першого каналу.

Примадонні внучку вже теж представили. По скайпу. За словами Орбакайте, Алла Борисівна тут же заявила, що дівчинці необхідна прізвище батька.

За даними вітчизняних таблоїдів, пологи дружини в елітній американській клініці обійшлися Земцову в суму близько 20 тисяч доларів.

«Розглянувши Клавдію, вона каже:" Ні! Все-таки Орбакайте нехай залишиться брендом - актриса і співачка Крістіна Орбакайте, а у нас буде Клавдія Михайлівна Земцова ". І я кажу: "Ну звичайно, адже в моїй родині немає однофамільців, немає жодної схожої прізвища! Тому Пугачова, Орбакайте, Микита Пресняков, Дені Байсаров і Клавдія Земцова" », - цитує співачку« Комсомольська правда ».

Після пологів Орбакайте виглядає непогано. За даними ЗМІ, влітку сімейство повернеться в Росію, а вже в серпні артистка має намір приступити до роботи.

А вибір імені зірка пояснила так. Будучи на перших місяцях цікавого положення і ще не знаючи стать дитини, Кристина помітила ім'я «Клавдія» в словнику, потім - збіг - день передбачуваних пологів припадав на день ангела Клавдії. Для рідкісного імені були і дуже особисті мотиви. «І як-то ось ця думка мене гріла, і потім, звичайно, Клавдія Іванівна Шульженко - вона хрещена сценічна мами, потім у мами рідна тітка, рідна сестра тата маминого - Клавдія Михайлівна, вона ж хрещена мамина. І ми так звикли до цього імені, ми іншого вже навіть і не уявляли! »- каже Орбакайте.

Що ще цікавого відбувається в зоряних родинах? Стеж за новинами на нашому жіночому порталі ! Живи в ритмі «Клео»!

Що ще цікавого відбувається в зоряних родинах?
Новости