• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як працює послуга Продаж кредитів в Інтернеті

 1. Євген Веліканов
 2. Павло Ярошенко
 3. Євген Веліканов
 4. Олег Клименко

Новий сервіс на iPay.ua дозволить Вам швидко взяти кредит в розмірі 15 тисяч гривень за 15 хвилин!

Чи правда, що банки «йдуть в онлайн»? Дійсно, тенденцію переносити всі або частину своїх послуг в Інтернет продемонстрували багато банків Західної Європи та США. Встигли вже прозвучати і побоювання, що розвиток FinTech сервісів взагалі задушить функціонування банківського сектора. Але, як показує практика, банки часто першими освоюють можливості нових фінансових технологій і намагаються максимально відповідати зростаючим запитам клієнтів.

За оцінками міжнародного рейтингового агентства Moody's за 2015 рік, з усіх банківських послуг онлайн-кредитування користується найбільшим попитом. Саме оформлення кредитів через Інтернет, крім створення зручних платіжних додатків, має стати провідником традиційних банківських інститутів в світі онлайну і FinTech.

Тим часом, в Україні багато сучасних фінансові технології тільки починають освоюватися користувачами. Платіжний сервіс iPay.ua намагається не відставати від європейських «колег» і впроваджувати нові послуги, розширюючи діапазон фінансових можливостей в Інтернеті. У травні поточного року сервіс запустив і послугу онлайн-кредитування. Правда, поки в «скороченому» форматі. Тобто, підібрати кредит з найбільш вигідними умовами можна в Інтернеті через сайт iPay.ua. Тут же оформити заявку і отримати згоду банку в найбільш короткі фіксовані терміни - 15 хвилин. А ось для підписання договору про кредит все-таки доведеться звернутися в банк.

Онлайн-кредитування в Україні: перші кроки

Євген Веліканов

Директор сервісу iPay.ua

Звичайно, у нас дуже амбіційні плани. Ми збираємося зробити доступними в Інтернеті все банківські послуги (крім, хіба що банківських сейфів для зберігання цінних паперів та інших цінностей). Підбір кредиту - перший крок. Я б не назвав його саме стовідсотковим онлайн-кредитуванням. Однак сервіс iPay.ua все ж грає роль фінансового консультанта і значно полегшує шлях до кредиту на зручних для клієнта умовах

Безумовно, кредити на iPay.ua - це кредити від цілком конкретних банків. Їх поки три - OTП Банк, IdeaBank і Банк "ТРАСТ". Три сміливця, які вирішили надати доступ до споконвічно банківського продукту - кредиту - в Інтернеті.

Павло Ярошенко

Операційний директор, Банк "ТРАСТ"

Для Банку "ТРАСТ" це стратегічна співпраця дуже цікаво. iPay.ua користується безсумнівним довірою з боку клієнтів. Ми раді можливості увійти до переліку перших банків, що приєдналися до цього проекту!

Сервіс пропонує тільки беззаставні карткові кредити. Сума залежить від терміну виплати, розміру щомісячних внесків, форми працевлаштування клієнта і т.п.

п

Як знайти вигідний кредит в Інтернеті

 • Всі послуги платіжного сервісу максимально спрощені для користувача. Тобто навіть новачкові буде нескладно розібратися.
 • Вибрати зручний кредит можна, зайшовши на сторінку послуги «Кредити онлайн» . Тут знаходиться форма заявки на отримання позики. Замовнику необхідно вказати свої дані - прізвище, ім'я та по батькові, стать і вік, вид працевлаштування, персональний ідентифікаційний номер, а також мета отримання кредиту і суму.
 • Наступний крок - банки протягом п'ятнадцяти хвилин розглядають заяву і готують зустрічну пропозицію про кредит на умовах клієнта.
 • Оформити заявку та отримати позитивну відповідь зможе будь-який користувач. Навіть вказівка ​​в графі «Працевлаштування» перебування в декретній відпустці або тимчасової відсутності роботи не означає, що кредит не буде надано. Однак умови кредиту можуть відрізнятися - наприклад, розміром річного відсотка і банківської комісії.

Євген Веліканов

Директор сервісу iPay.ua

Зазвичай кожен з банків-партнерів пропонує кредит, а користувачеві вже залишається вибрати найбільш вигідний. До речі, коригувати заявку теж можна. Якщо, наприклад, клієнт розуміє, що повернення запитуваної суми в короткий термін зажадає великого щомісячного внеску, він може переглянути початкові умови кредитування і зробити новий запит. Банки зобов'язані відповісти новими пропозиціями.

Тобто найскладніше - підібрати кредит з відповідними умовами та отримати згоду банку - можна зробити в Інтернеті. До того ж весь процес скорочується до 20-25 хвилин (15 хвилин на обробку заявки і 5-10 - на її заповнення).

Що далі? Кредит потрібно оформити. У цьому питанні без візиту в банк не обійтися. Хоча платіжні сервіси і прагнуть перенести абсолютно всі дії в Інтернет, але електронна форма договору для отримання кредиту ще не розроблена. У клієнтів немає електронного підпису. Таким чином, банку простіше виробляти «паперову роботу» по-старому - у відділенні.

Отримав «добро» на оформлення кредиту переписує номер договору, який треба укласти в банку, - і з цим номером відправляється в найближче відділення. Там з ним протягом години зобов'язані укласти угоду і надати кредит (гроші на карті).

Оскільки кредит без застави, його максимальна сума обмежена - це 15 тисяч гривень. Використання послуги з підбору кредиту онлайн на сайті iPay.ua - безкоштовне.

Олег Клименко

Начальник управління розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банк

Прагнучи постійно розширювати канали обслуговування клієнтів, ОТП Банк в партнерстві з iPay.ua надає сучасним і цінують свій час користувачам сервісу швидкий і зручний спосіб подачі заявки на оформлення кредиту, забезпечуючи при цьому всі переваги європейського банкінгу.

Чи правда, що банки «йдуть в онлайн»?
Що далі?
Новости