• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як зустріти Новий рік по фен-шуй?

Грядущий 2013 рік буде проходити під знаком Чорної водяній змії. Редакція Оm1.ru розбиралася, як зробити свято по-справжньому чарівним і при цьому повністю догодити символу приходить року.

ru розбиралася, як зробити свято по-справжньому чарівним і при цьому повністю догодити символу приходить року


Новий рік прийшов до нас із глибини століть, і до сих пір залишається святом, наповненим старовинними традиціями та віруваннями. Найпоширеніше з них - «Як зустрінеш Новий рік, так і його проведеш». Однак святкового столу, за яким зберуться всі рідні і близькі, для символу 2013 року, Чорної Водяний Змії, буде недостатньо. Важливо, щоб квартира, в якій відбудеться святкування Нового року, була прикрашена згідно зі «зміїними смаками».

прикрашаємо квартиру
Стихія Чорної Водяний Змії - вода, тому при облаштуванні свого будинку варто віддати перевагу морській тематиці. Вибирайте мішуру синіх відтінків. З її допомогою можна імітувати морські хвилі. Можна розставити по квартирі іграшки у формі морських зірок, черепашок і риб. Однак пам'ятайте, що Змія не любить химерність, тому не перестарайтеся з прикрашення. Нехай все буде лаконічно і ретельно продумано. Звичайно ж не забудьте і про фігурках самої Змії. Це створення любить дорогоцінні й напівкоштовні камені, недарма у всіх пригодницьких фільмах її наділяють статусом берегині скарбів. Однак для святкування Нового року досить, якщо фігурка Змії буде виконана з кришталю, кераміки або скла. Щоб надати символу прийдешнього року належну повагу і шану, поставте фігурку Змії на найвище місце в квартирі, звідти мудра господиня 2013 року спостерігати за всім, що відбувається в будинку.


прикрашаємо ялинку
Головною прикрасою на Новий рік за визначенням вважається різдвяна ялинка. Саме їй необхідно приділити особливу увагу. Не важливо, яка буде ялинка - штучна або жива, головне - приділити особливу увагу кольором новорічних іграшок. Віддавайте предподчтеніе синім, фіолетовим, зеленим відтінкам. Вони будуть краще виглядати, якщо кулі і ялинкові іграшки будуть великими. Золоті прикраси краще використовувати мінімально, віддавши перевагу срібним. Чудовим доповненням до великих іграшок на ялинці будуть змієподібні гірлянди і серпантин. Різнокольорові стрічки теж будуть добре обігравати символ прийдешнього року. І, звичайно, на ялинці 2013 року неодмінно повинні бути змії: намальовані на кульках, зроблені своїми руками або просто ялинкові іграшки у вигляді змій.

Прикрашаємо новорічний стіл. Завершальним штрихом новорічного інтер'єру повинна стати правильно прикрас новорічний стіл. На ньому обов'язково повинні знаходитися серветниці, які за формою нагадують черепашки, або стояти фігурки змійок, виготовлених з мотузок або канатів. Скатертина можна вибрати білу, на якій чудово виглядатимуть свічки в скляних вазах з водою. І пам'ятайте, що головною прикрасою новорічного столу мають стати страви з морепродуктів і дичини.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?
Новости