• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як і де зустрічати 2014 рік?

  1. Де зустрічати 2014 рік?
  2. Як зустрічати 2014 рік?

Як зустрінеш новий рік, так його і проживеш

Як зустрінеш новий рік, так його і проживеш! Питання в тому, як ми хочемо його провести: тихо спокійно в колі сім'ї або в гучній веселій компанії друзів?

Хоч кінь тварина на перший погляд і спокійне, але дуже динамічний і волелюбна. Тому важливо правильно вибрати де, з ким і як ви будете зустрічати Новий 2014 рік - синьою дерев'яної Коні.

Де зустрічати 2014 рік?

Якщо ви вирішили зустрічати Новий рік у колі друзів, то порадьтеся, як саме ви будете святкувати - у кого-то на дачі, зніміть заміський будиночок з лазнею або сауною або поїдете в нічний клуб. Або ж, можливо, вам більше до душі зустріти Новий рік в одному з ресторанів Москви з танцполом , Адже красиво жити не заборониш. У будь-якому випадку про місце святкування потрібно подбати заздалегідь і забронювати собі місце.

Якщо ви вирішили зустрічати новий рік вдома, то напередодні зробіть в житло генеральне прибирання, по можливості, позбудьтеся від старих і зайвих речей, приготуйте мінімум 12 страв, бажано без м'яса, так як Кінь тварина травоїдна, і приведіть себе в порядок.

Як зустрічати 2014 рік?

В останні хвилини року, що минає подумки попрощайтеся з йдуть днями і відпустіть всі негаразди і проблеми, налаштуйтеся на новий період у Вашому житті і обов'язково загадайте найпотаємніше бажання.

У перші хвилини нового року думайте про хороше і світле, пообіцяйте собі, що в цьому році, все буде краще, ніж в попередньому і ви станете краще.

Привітайте своїх рідних і близьких Вам людей, побажавши їм удачі в новому році, і подарувавши подарунки.

Зустріньте це рік Коня весело, танцюючи під динамічну музику, граючи в рухливі ігри. До речі, не зайвим буде заздалегідь приготувати розіграші та сюрпризи для друзів, щоб сміх і гарний настрій супроводжували вас в цьому році.

До речі, ви можете порадувати і здивувати абсолютно незнайомих вам людей, якщо спече пряники у вигляді підкови і подаруйте тим, хто зустрітися вам на шляху.

Де зустрічати 2014 рік?
Як зустрічати 2014 рік?
Питання в тому, як ми хочемо його провести: тихо спокійно в колі сім'ї або в гучній веселій компанії друзів?
Де зустрічати 2014 рік?
Як зустрічати 2014 рік?
Новости