• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Митники прописали алгоритм отримання експрес-вантажів на складі тимчасового зберігання Белпочта в Нацаеропорту

На території Національного аеропорту Мінськ діє міжнародний пункт поштового обміну, тут відбуваються митні операції щодо відправлень експрес-доставки. Це близько 120-150 тисяч експрес-відправлень, які щорічно доставляються фактично з усіх куточків світу. До 60% прибувають в країну відправлень слідують на адресу фізичних осіб.

Згідно з інформацією прес-групи митниці «Мінськ-2», активність використання даного виду послуг помітно зростає. Якщо ще рік тому в митницю для декларування відправлень щодня прибувало 10-15 чоловік, то сьогодні - до 70-100 осіб на добу.

Останні результати опитування громадян, самостійно приїхали в Національний аеропорт Мінськ для проведення декларування надійшли на їхню адресу експрес-відправлень, в березні 2016 року показали, що більше 50% витратили на митні процедури менше 2 годин. 63% респондентів відзначили позитивні враження за результатами самостійного здійснення митних операцій.

- Разом з тим, значна частина опитаних - 53% респондентів - повідомила, що процес самостійного отримання відправлення виявився більш складним і тривалим, ніж очікувалося, - відзначили митники. - Є нарікання на недотримання заявленого принципу доставки експрес-перевізників - «від дверей до дверей». Висловлюються побажання спростити процедури отримання відправлень і зробити можливим їх проведення без прибуття в аеропорт, за місцем проживання.

При цьому значна частина приїхали в аеропорт громадян (42%) не знала про те, що понад рік експрес-перевізниками та митними представниками практикується надання послуг з декларування експрес-відправлень, що надходять на адресу жителів Білорусі, без особистої участі одержувача з подальшою доставкою відправлення на вказану адресу або в поштове відділення за місцем проживання.

При цьому значна частина приїхали в аеропорт громадян (42%) не знала про те, що понад рік експрес-перевізниками та митними представниками практикується надання послуг з декларування експрес-відправлень, що надходять на адресу жителів Білорусі, без особистої участі одержувача з подальшою доставкою відправлення на вказану адресу або в поштове відділення за місцем проживання

Для розширення можливостей усвідомленого вибору порядку здійснення митних процедур, наочного інформування громадян про дії, необхідних для отримання відправлень, що доставляються експрес-перевізниками, митниця «Мінськ-2» підготувала схему варіантів отримання експрес-вантажів. Вона передбачає як дії при самостійному прибуття громадян в Національний аеропорт Мінськ для декларування, так і щодо забезпечення доставки до місцевого відділення зв'язку або місця проживання.

портал www.interfax.by пропонує цю схему вашій увазі.

Новости