• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Смартфон HTC M8 Dual SIM | Інтернет магазин Sulpak

HTC One (M8) dual SIM двухсімочний апарат, оснащений 5-ти дюймовим Full HD (1080p) дисплеєм, оперативною пам'яттю 2 ГБ, системою Duo-камера (основна двухмодульной камера 4 Мп і фронтальна камера 5 Мп)

HTC One (M8) dual SIM двухсімочний апарат, оснащений 5-ти дюймовим Full HD (1080p) дисплеєм, оперативною пам'яттю 2 ГБ, системою Duo-камера (основна двухмодульной камера 4 Мп і фронтальна камера 5 Мп)
HTC One (M8) dual SIM двухсімочний апарат, оснащений 5-ти дюймовим Full HD (1080p) дисплеєм, оперативною пам'яттю 2 ГБ, системою Duo-камера (основна двухмодульной камера 4 Мп і фронтальна камера 5 Мп). Пристрій работет на базі самого продуктивного на даний момент процесора Qualcomm® Snapdragon ™ 801 (2.3 ГГц).

Чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 801 2,3 ГГц забезпечує блискавичну швидкість роботи і в той же час дбайливо витрачає заряд акумулятора ємністю 2600 мАч
Чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 801 2,3 ГГц забезпечує блискавичну швидкість роботи і в той же час дбайливо витрачає заряд акумулятора ємністю 2600 мАч. Від однієї зарядки HTC One (M8) може працювати на 40% довше попередника. HTC One (M8) оснащений 2 Гб оперативної пам'яті і 16 Гб постійної. Якщо цього буде недостатньо, пам'ять можна розширити картою microSD об'ємом до 128 Гб. Також в наявності всі необхідні сенсори і інтерфейси, включаючи Bluetooth 4.0, двохдіапазонний Wi-Fi 802.11ac, LTE, NFC, акселерометр, гіроскоп і барометр.

Здвоєні стереодинаміки BoomSound на лицьовій панелі підключені до окремого підсилювача і потужному звуковому процесору
Здвоєні стереодинаміки BoomSound на лицьовій панелі підключені до окремого підсилювача і потужному звуковому процесору. До того ж їх "посадили" глибше в корпус смартфона, завдяки чому звук став багатшим, глибше і насичений "соковитими" басами. Без шкоди для якості гучність зросла на 25%.

Система Duo-камера і можливості вбудованого редактора фотографій Система Duo-камера і можливості вбудованого редактора фотографій. Основна двухмодульной камера HTC One (M8) оснащена сенсором глибини сцени: з її допомогою пристрій фіксує інформацію про відстань до об'єктів в кадрі, що в подальшому дозволяє застосовувати до знімка величезна кількість професійних фотоефектів. Функція UFocus надає користувачеві можливість змінити фокус на вже зроблене знімку, а режим Dimension Plus застосовує до фотографії 3D-ефект. Цікавим користувачеві може здатися функція "Copy & Paste" - з її допомогою можна вирізати шматочок одного кадру і вставляти в інший, роблячи, таким чином, нескладні колажі. З корисних моментів можна відзначити подвійну різнокольорову спалах, яка змінює колір і яскравість світла в залежності від умов зйомки. Крім цього, камера HTC One (M8) також навчилася робити Dual Shot 360-градусні панорами.
В цілому можна сказати, що камера HTC One (M8) є однією з найшвидших на даний момент (автофокус спрацьовує на швидкості 300 мс.). Деякі критики відзначають, що вона по відчуттях "навіть перевершує Samsung Galaxy S5, хоча по заявленим характеристикам моделі абсолютно ідентичні".

Набір інтуїтивних функцій Motion Launch
Набір інтуїтивних функцій Motion Launch. Смартфон оснащений набором інтуїтивних функцій Motion Launch, які дозволяють користувачеві взаємодіяти з телефоном навіть при вимкненому екрані. Наприклад, для активації смартфона досить провести пальцем по екрану (для різних дій призначені різні рухи), для відповіді на дзвінок - просто прикласти смартфон до вуха. Для виклику фотокамери досить привести HTC M8 в горизонтальне положення і натиснути на кнопку гучності. Можна включати телефон постукуванням.

Збільшена ємність акумулятора
Збільшена ємність акумулятора. В HTC One (M8) вбудований акумулятор з ємністю 2 600 мАч, що забезпечує до 496 годин в режимі очікування і до 20 годин в режимі розмови при використанні 3G. У флагманському смартфоні від HTC з'явився також режим Extreme Power Saving Mode, при включенні якого телефон зможе пропрацювати до 14 днів (при повній зарядці), при цьому користувач зможе приймати і здійснювати дзвінки і СМС-повідомлення.

Здоровий спосіб життя з вбудованим додатком Fitbit
Здоровий спосіб життя з вбудованим додатком Fitbit. В смартфон HTC One (M8) встановлено додаток Fitbit® app для обліку фізичної активності користувача протягом дня. Додаток виступає, в основному, в якості шагомера (і передбачається користуватися ним в парі з браслетом Fitbit), але дозволяє вести також підраховувати кількість спожитих калорій і виступати в якості "розумного" будильника. Поставленими цілями і досягнутими результатами можна ділитися з друзями.

Подроние технічні характеристики тут: HTC M8 DS Silver і HTC M8 DS Metal Grey .

Новости