• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Установка лічильників води в квартирі

  1. Акція місяця:
  2. Вартість установки:
  3. Установка водолічильників:
  4. Колективна заявка:

Компанія Бригадир займається установкою приладів обліку води в СПб.

Акція місяця:

З метою підтримки міської програми зі встановлення приладів обліку води, вартість установки лічильників води (монтаж: фільтри грубої очистки, лічильники води документи):

Вартість установки:

Найменування робітВартість, руб.

Установка з нуля (лічильник + фільтр) 850 рублів Заміна старого лічильника на новий 600 рублів Мінімальна вартість робіт 1200 рублів Зазначені ціни НЕ ВКЛЮЧАЮТЬ в себе самі лічильники і витратні матеріали, і діють за умови монтажу за стандартною схемою

Установка водолічильників:

Увага:

На практиці установка лічильників води окупає себе вже через півроку, тому поставити лічильники на воду доцільно кожному!

Всі роботи по установці системи обліку води виконуються фахівцями з досвідом більш 10 років. Після закінчення робіт видаються всі необхідні документи для реєстрації лічильників води в ЖЕКу (Жилкомсервіс) або ТСЖ (ЖБК).

У разі якщо установка лічильників проведена самостійно, але у Вас відсутні необхідні документи, ми готові провести інспекційний огляд і забезпечити відповідною документацією.

Колективна заявка:

Безкоштовна установка лічильників води покладається організатору колективної заявки для 5 квартир і більше. Решта мешканці, в чиїх квартирах буде здійснюватися монтаж лічильників води, отримають приємні знижки (% знижки залежить від кількості квартир).

Для Керуючих Компаній, ТСЖ, ЖБК та ЖЕК діють особливі умови на установку приладів обліку, а також їх продаж.

В останні кілька років послуга зі встановлення лічильників холодної та гарячої води стає все більш актуальною В останні кілька років послуга зі встановлення лічильників холодної та гарячої води стає все більш актуальною.

І це правильно, адже монтаж цих приладів значно скорочує ваші комунальні платежі.

Ремонтна компанія Бригадир зведе ваші турботи до мінімуму: майстер приїде у зручний для вас час з потрібною моделлю лічильника, зробить професійний монтаж, оформить необхідні документи і ГАРАНТІЇ .

Якщо вам необхідно встановити лічильники води, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами в Петербурзі: 300-20-20 та 929-09-82, або оформите замовлення в спеціальній формі на сайті.

Новости