• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Будинок-музей Генерала Армії Плієва - Wladikawkas - Geschichtsmuseum

Товариші, давайте зустрінемося в реальності Товариші, давайте зустрінемося в реальності   :-) Місце: будинок-музей легендарного генерала Плієва :-) Місце: будинок-музей легендарного генерала Плієва.

Знаючи один одного у віртуальному просторі, іноді корисно побачитися в реальності. Такі дружні зустрічі проходили вже неодноразово, на них ми краще пізнавали один одного, разом відвідували військові частини і полігони, заходи в Будинку офіцерів Владикавказа військового гарнізону, в них беруть участь люди різного віку і статусів, яким цікаво особисто познайомитися або у .. . бачитися знову, кому цікава військово-патріотична тематика і багато іншого, що пов'язане зі зміцненням нашої Батьківщини.

На цей раз із задоволенням запрошую в будинок-музей легендарного осетинського генерала Плієва. Сумісний приємне з корисним: поспілкуємося, познайомимося, побачимо експозицію, там є і актовий зал, місце для дружньої бесіди, а головне вдихаємо життя в порожні стіни будинку-музею великого полководця, підтримаємо морально, інформаційно, і, наскільки пам'ятаю, аж 50 (! ) рублів там квиток коштує, символічний, але і матеріальний внесок внесемо.

Для мене це особливе місце, виріс на цій же вулиці, з дідусем з самого раннього дитинства цей музей відвідували, пам'ятаю експонати, які вже не застали нинішні доглядачі. А сьогодні діти, дорослі, хто живуть зовсім поруч, навіть не знають, що там будинок-музей великого Плієва, ніколи там не бували, хоча, він завжди відкритий. Ви знаєте, можна було б зустрітися такою компанією в ресторані, в ще якомусь розважальному місці або відправитися на природу, але пропонований формат видається все ж більш цікавим, коли кілька десятків людей (зазвичай на наших спонтанних зустрічах буває 30-40 учасників) зустрічаються і одним своєю присутністю вже підтримують нашу історію, а крім того з цікавістю проводять час в спілкуванні між собою.

Так що приходьте, з ким знайомі і не знайомі, з ким тут спілкуємося, хто читає, коментує і не коментує, все, кому дорога наша історія і приємно відвідати це чудове місце, кому цікаво побачитися в реальному житті. Приходьте з дітьми, їм це буде корисно. Розважально-банкетний формат не пропонується, чай і цукерки можна принести з собою за бажанням. Покемонів НЕ ловимо, вибори не обговорюємо. За часом плануємо не більше пари годин. У такому форматі ми сумісний дружнє спілкування, культурне збагачення та спільне добре діяння. Гарна може вийде традиція.

Неділя, 24 липня, об 11.00 ранку.
Місто Військової слави Владикавказ, вул.Бородинська 7

До зустрічі!

# ПоддержімМузеіОсетіі

Новости