• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ребекка Хармс: "я в чорному списку" на в'їзд в Росію - BBC

Ребекка Хармс: "я в чорному списку" на в'їзд в Росію / Фото УНІАН

За її словами, під час проходження контролю в московському аеропорту російські прикордонники заявили, що їй заборонений в'їзд в країну, повідомляє BBC Україна.

"У моєму паспорті багато українських штампів, тому що я часто туди їжджу. Я думаю саме це, а також моє ім'я, були причиною, чому жінка на паспортному контролі вирішила не пускати мене", - заявила ВВС євродепутат.

Як каже пані Хармс, її кілька годин протримали в аеропорту перш ніж вона дізналася, що знаходиться в "чорному списку" на в'їзд в країну.

"Десь через чотири години чоловік з прикордонного контролю сказав мені:" Вибачте, мадам, я повинен вас проінформувати, що вам не дозволено в'їжджати в Росію, ви небажане тут особа. Якщо ви спробуєте в'їхати, ми будемо розглядати це як кримінальне діяння ", - розповіла вона.

Крім того, за її словами, в "чорному списку", як напередодні дізналися в Брюсселі, є багато інших європейських політиків.

"У цьому списку багато європейських політиків, але ми не знаємо, хто саме, - зазначила пані Хармс, - а російські чиновники вчора відмовилися говорити, хто в цьому списку".

У прес-службі глави Європарламенту Мартіна Шульца повідомили, що він направить російському посольству в Брюсселі протест з вимогою скасувати рішення про заборону в'їзду Ребеці Хамрс.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Новости