• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

BSNews :: На кордоні Криму ФСБ влаштовує українцям тривалі допити і відмовляє у в'їзді

Українців, які їдуть до Криму, тепер чекають тривалі перевірки, допити, а часто і відмову у в'їзді.

Про це розповів Антон Г., який на днях перетинав адміністративний кордон з включеним півостровом, пише події Криму .

«Людей при в'їзді на територію Криму опитують і ставлять штамп, а потім просять пройти в спеціальну кімнату - нібито для уточнення нюансів. У присутності автоматника вимагають покласти телефони на лавочку і не торкатися до них, після цього співробітники ФСБ Росії проводять допит, на якому задають питання про цілі візиту в Крим. Майор ФСБ питав у мене, наприклад, чому ви так легко одягнені? Скільки ви заробляєте? Служили ви або ваші родичі, або знайомі в АТО? Чи були ви на Майдані? Не були? А чому? Потім в смартфоні перевіряють ваші особисті листування в соціальних мережах і месенджерах, телефонну книгу. Після цього виносять вердикт і або пускають, або вручають повідомлення про заборону на в'їзд на територію РФ. При питанні, на скільки заборонений в'їзд, аргументованої відповіді немає », - розповів Антон. Г.

Як повідомлялося раніше, ФСБ Росії посилила контроль громадян, які перетинають кордон з включеним Кримом і материковою Україною. Такі заходи безпеки пов'язують з поїздкою до Криму російського президента Володимира Путіна.

Нагадаємо, 14 березня Путін відвідав Крим в рамках «робочої поїздки». Путін оглянув споруджуваний міст через Керченську протоку, новий аеровокзальний комплекс аеропорту «Сімферополь» і відвідав мітинг в Севастополі.

Путін оглянув споруджуваний міст через Керченську протоку, новий аеровокзальний комплекс аеропорту «Сімферополь» і відвідав мітинг в Севастополі

Майор ФСБ питав у мене, наприклад, чому ви так легко одягнені?
Скільки ви заробляєте?
Служили ви або ваші родичі, або знайомі в АТО?
Чи були ви на Майдані?
Не були?
А чому?
Новости