• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Стилі одягу: опис, приклади з фото

 1. Класичний стиль одягу (діловий стиль)
 2. Стиль одягу «Ретро», романтичний стиль
 3. Стиль одягу «Casual»
 4. Воєнізований стиль одягу, стиль мілітарі
 5. Фольклорний стиль одягу (етно стиль, богемний стиль)
 6. Стиль одягу «Вінтаж»
 7. Стиль одягу «Кантрі»
 8. Спортивний стиль одягу
 9. Морський стиль одягу
 10. Стиль одягу «Графіті»

Чи не заплутатися у величезній кількості сучасних стилів одягу і знайти той, який підходить саме Вам, не так вже й просто. Вечірній, діловий, casual, богемний, мілітарі, вінтаж, спортивний - список стилів одягу можна продовжувати нескінченно. Якому стилю віддати перевагу? Чим керуватися при оновленні гардеробу? Чи можна сміливо змішувати різні стилі одягу або дотримуватися якогось одного з них, привносити оригінальні деталі або строго дотримуватися встановлених правил жанру?

Стилі одягу прийнято розрізняти за категоріями. Залежно від статі - жіночний або унісекс, в залежності від професії - діловий, академічний і богемний, за історичними ознаками - ретро, ​​арт-деко, а також за належністю до тієї чи іншої субкультури - етно, мілітарі і багато інших. Насправді, цей список можна продовжувати і продовжувати. В рамках одного з стилів іноді розрізняють його різновиду- підстилі або мікростілі. Правда полягає в тому, що скільки людей, стільки і стилів. Чіткої градації не існує.

Акценти розставляються зазвичай за допомогою аксесуарів, взуття, принтів, деталей обробки, кроєм моделі одягу, комбінаторикою.

Mia Donna занурилася в незліченне розмаїття стилів одягу і спробувала визначити характерні ознаки найпопулярніших з них.

Класичний стиль одягу (діловий стиль)

Класичний стиль одягу раніше називався «англійський стиль» і, з'явившись у нас в XVII столітті з Англії, поширився по всій Європі Класичний стиль одягу раніше називався «англійський стиль» і, з'явившись у нас в XVII столітті з Англії, поширився по всій Європі. Це один з найстаріших стилів одягу в сучасній моді. Спочатку класичний стиль одягу використовувався тільки в чоловічому костюмі, але за тим його стали широко використовувати і жінки.

Рано чи пізно, влаштувавшись на роботу, ми стикаємося з такими атрибутами одягу як піджаки, жакети і строгі сукні. Класичного стилю відповідають простота, практичність, функціональність, строгість ліній і форм, почуття міри у всьому.

Класичний стиль (діловий стиль) одягу створює робочу атмосферу, забезпечує необхідний настрій, говорить про те, що людина серйозно ставиться до своїх професійних обов'язків. У чоловічому одязі діловий костюм підкреслить серйозні наміри його володаря, додасть солідності і впевненості в собі. У гардеробі жіночого одягу діловий костюм з'явився тільки в 20-му столітті і став символом рівноправності, визнання успіху жінок, однакових умов кар'єрного росту. У наш час офіційний діловий костюм є в гардеробі кожної жінки.

Сьогодні нашій увазі представлені найрізноманітніші костюми класичного (ділового) стилю одягу, різного колірного рішення. Але завжди потрібно пам'ятати, що костюм повинен бути строгий, практичний, не помітний за колірною гамою.

Стиль одягу «Ретро», романтичний стиль

В сучасній моді стиль одягу «ретро» використовує деталі і мотиви минулих десятиліть В сучасній моді стиль одягу «ретро» використовує деталі і мотиви минулих десятиліть. Однак він не повторює в точності моду минулого, а вносить в неї нові рішення. Повернулися в моду мереживна обробка, квіткова вишивка, клини на спідницях, рюші, обробка золотими і срібними нитками. Немає певного набору матеріалів, з яких створюються одяг в стилі «ретро». Тут особливу роль відіграє Ваша фантазія, дух часу, який Ви хотіли б відтворити.

Основні ознаки романтичного ретро-стилю: легкі, м'яко облягають фігуру, що летять, прозорі і напівпрозорі тканини. В першу чергу це шовк, а також шифон, тонка шерсть, тонке мереживо, тонкий трикотаж. Вітаються всі пастельні, приглушені, світлі відтінки, дрібний квітковий малюнок, забороняються темні, різкі кольори, строгі незграбні малюнки;

приталені і Напівприталені силуети, що підкреслюють і відтіняють красу жіночої фігури, і не приховують її гідності; різні рюші, бантики, обручку, мереживні вставки, волани, кокилье, жабо, манжети з мережива, атласу, оксамиту, пишні і спідниці, що надають образу ніжність, беззахисність і вразливість; сумісність малих і великих обсягів - поєднання приталеного ліфа з пишною спідниці, а також поєднання грубого і ніжного, наприклад - летить шовкової блузки зі звичайними джинсами;

різні драпірування на грудях, талії, по подолу, в поєднанні з брошкою або декоративними гудзиками;

Стиль одягу «Casual»

Стиль «casual» зараз на піку популярності Стиль «casual» зараз на піку популярності. Мало того, що дана одяг зручна і практична, вона є стилем життя під гаслом «Повсякденне життя в усьому своєму різноманітті!" Це одяг для повсякденного носіння, яка не має певних рамок.

Спочатку одяг в стилі casual призначалася для заміських прогулянок, пікніків, проте з часом вона перетворилася в повсякденну міську одяг.

Відмінною рисою даного стилю є те, що у нього немає чітких рамок, як потрібно виглядати, кожна людина висловлює свою індивідуальність, одягаючись за власними світовідчуттям, а не за вимогами моди.

Стиль casual в одязі - це якась проекція на спосіб життя. Немає чітких рамок, як потрібно виглядати, одягаючись в стилі casual. Кожен індивідуальний, у кожного свій спосіб життя, а значить, і одяг в стилі casual формується не з численних вимог моди, а з власних світовідчувань.

Стиль одягу Casual - це мода без правил, яку можна слідувати, навіть не маючи великих грошей, на відміну багатьох інших стилів, який має на увазі серйозні фінансові вкладення.

Воєнізований стиль одягу, стиль мілітарі

Надзвичайно популярний останнім часом «воєнізований» стиль одягу Надзвичайно популярний останнім часом «воєнізований» стиль одягу. З військового одягу запозичується насамперед колір тканини - хакі, коричневий, сірий. Фасон дуже схожий на форму військових.

Стиль мілітарі увійшов в моду і міцно влаштувався там на початку XX століття. Після Першої світової війни доводилося шити одяг з грубої комуфляжной тканини, оскільки економічне становище не дозволяло відновити громадянські швейні фабрики. Потім послідувала Друга світова війна, після якої мирна Європа успішно перейняла військові форми, майстерно перекроївши їх на новий лад.

Стиль мілітарі зовсім не закликає вас носити шинелі, онучі і кирзові чоботи. Досить, наприклад, використовувати одяг плямисто-забарвлення камуфляжу, або захисного кольору - хакі, болотисто-зеленого, брудно-коричневого.

Найбільш актуальні сорочки з щільної тканини, перетягнуті зверху широким ременем, тренчі, що нагадують шинель. Характерні для цього стилю високі грубі чоботи, з наколінниками і латками, виготовлені із замші або товстої шкіри.

Фольклорний стиль одягу (етно стиль, богемний стиль)

Фольклорний стиль - це запозичення у різних народів світу національних особливостей костюмів Фольклорний стиль - це запозичення у різних народів світу національних особливостей костюмів. Одяг виготовляється як правило з натуральних тканин, з простим малюнком, декорується різноманітною обробкою у вигляді вишивки, мережки, в'язаних вставок, деталей з хутра. Відрізняється декоративністю, простотою форм і зручністю. В сучасній моді дуже популярні безрукавки, затишні шалі, хустки, стёганкі, що прийшли до нас з вікової скарбниці національного одягу народів світу.

Але, мабуть, головна особливість фольклорного (етнічного) стилю - це різноманітна декоративне оздоблення всіх елементів одягу і безліч незвичайних, дуже гарних аксесуарів. Так що любителькам шиття, в'язання, вишивання, бісероплетіння є можливість проявити всі свої таланти і творчі ідеї при створенні і формуванні стилю.

Дуже вітається багатошаровість.

Розквіт етнічного стилю припав на 60-70-ті роки ХХ століття - на часи хіпі. Вони були яскравими прихильниками етнічного стилю, висловлюючи з його допомогою протест проти сірого буденного світу.

Стиль одягу «Вінтаж»

Слово «вінтаж» в моді означає нове життя ношеного, старої, колись модного одягу Слово «вінтаж» в моді означає нове життя ношеного, старої, колись модного одягу.

Серед жінок завжди знайдуться пристрасні шанувальниці речей з «бабусиної скрині», які із задоволенням доглядають для себе моделі одягу, які користувалися великою популярністю в середині минулого століття, а може і раніше. Саме слово vintage прийшло до нас з лексикону виноробів і позначає - гарне вино, витримане десятиліттями в ідеальних умовах.

Головний критерій - вік одягу. Якщо їй менше 20-ти років, то це вже сучасна річ. Але, поважний вік ще не говорить про її приналежності до цього стилю.

Найголовніше, що потрібно пам'ятати прихильницям стилю вінтаж - це обов'язкове проходження стилю обраної епохи у всіх елементах жіночого одягу, взуття та аксесуари. Це підкреслить Вашу індивідуальність і неповторність.

Одяг повинен бути твором мистецтва, оригінальною і самобутньою, але не відірваною від тенденцій сучасної моди. Словом, «вінтажний» стиль одягу - це стиль, перевірений часом.

Стиль одягу «Кантрі»

Стиль «кантрі» навіяний образом європейських переселенців, які з'явилися на Заході Америки на рубежі XIX і XX століть Стиль «кантрі» навіяний образом європейських переселенців, які з'явилися на Заході Америки на рубежі XIX і XX століть. В більшості своїй це були ірландці і вихідці зі Старої Англії, в минулому жителі сіл або міських околиць.

Філософія стилю одягу «кантрі» несе в собі ідею возз'єднання людини з природою. У колірній гамі присутні приглушені пастельні тони, близькі до природних кольорів (зелений, бежевий, коричневий і їх відтінки).

Дуже актуальні етнічні візерунки, бахрома, аплікація, вишивка і мереживо.

Мікростиль одягу «вестерн» прийшов до нас з далеких часів Дикого Заходу. В одязі використовується шкіра з бахромою, безліч ремінців. У чоловіків і жінок актуальні сорочки в клітину одного фасону з відкладним комірцем, що доповнюються ремінцем хусткою. На сорочку надягають шкіряну або замшеве жилетку з бахромою.

Немає нічого більш сексуального, ніж дівчина в одязі чоловічого стилю. А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих? Правильно, ковбойський стиль в одязі, з його насунутому на брови капелюхом, широким шкіряним ременем, неймовірними чобітьми і дихаючим упевненістю поєднанням предметів одягу. Стильна штучка Немає нічого більш сексуального, ніж дівчина в одязі чоловічого стилю. А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих? Правильно, ковбойський стиль в одязі, з його насунутому на брови капелюхом, широким шкіряним ременем, неймовірними чобітьми і дихаючим упевненістю поєднанням предметів одягу. Стильна штучка Немає нічого більш сексуального, ніж дівчина в одязі чоловічого стилю. А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих? Правильно, ковбойський стиль в одязі, з його насунутому на брови капелюхом, широким шкіряним ременем, неймовірними чобітьми і дихаючим упевненістю поєднанням предметів одягу. Стильна штучка

Жінки можуть замість традиційних джинсових штанів надіти об'ємну спідницю з воланами.

Відмінно доповнять образ в стилі Вестерн шкіряні чоботи з високою халявою або короткі широкі чобітки з ремінцем.

Спортивний стиль одягу

Якщо в першу чергу Ви цінуєте в одязі свободу, зручність і комфорт, якщо Ваша фігура підтягнута і спортивна, якщо Ви віддаєте перевагу рухливий спосіб життя, то, можливо, Вам, як нікому іншому, підійде спортивний стиль одягу Якщо в першу чергу Ви цінуєте в одязі свободу, зручність і комфорт, якщо Ваша фігура підтягнута і спортивна, якщо Ви віддаєте перевагу рухливий спосіб життя, то, можливо, Вам, як нікому іншому, підійде спортивний стиль одягу. Характерні ознаки спортивного стилю - це вільні форми, що забезпечують активну рух.

Одяг у спортивному стилі - найзручніша в шкарпетці, тому вона поступово з одягу для занять спортом перетворилася в повсякденну. Типові фасони спортивного стилю - водолазки, топи, майки, шорти, легінси, куртки з капюшоном. Із взуття найбільшого поширення набули кеди, кросівки, шнуровані чоботи і високі черевики на плоскій підошві.

У колірній гамі немає ніяких заборон, це може бути як класичний чорний, так і яскравий салатовий або рожевий. Спортивний костюм може бути і ошатним за рахунок золотистих вставок, декоративних елементів з шовку, оксамиту або різних аплікацій.

Морський стиль одягу

Морський стиль одягу з'явився досить давно і не перестає бути модним. Візі тной карткою морського стилю є колір одягу - це білий, синій, червоний кольори і їх відтінки які використовуються як в одязі, так і в аксесуарах.

Біло-синя смужка вітається сьогодні всюди, вона може бути і класичною тільником, і цікавою обробкою коміра, і косими смужками на рукавах. Якщо не подобається спалахи білих і синіх кольорів, можна обмежитися двома-трьома блакитними мазками на білому тлі рукавів або ворота.

Для прохолодних вечорів добре б придбати морську вітровку або піджак-кітель з красивими позолоченими гудзиками у вигляді якорів. Взагалі, якір вважається символом надії, так що якщо раптом здолали проблеми, одяг в морському стилі додасть впевненості в собі. Морська тема може бути елегантною, спортивної або гламурної, все залежить від Вашого характеру.

Стиль одягу «Графіті»

«Графіті» - молодіжний стиль одягу «Графіті» - молодіжний стиль одягу. Це спосіб самовираження, приналежність до напрямку стріт-арт.

Зародився стиль в 60-х роках в бідних кварталах США, де чорношкірі підлітки доношували одяг своїх батьків і старших братів.

Одяг був інший раз велика на 4-5 розмірів і, відповідно, мала мішкуватий вид, зате свідчила про те, що у підлітка є дорослі родичі, які можуть за нього постояти.

Сьогодні одяг в стилі графіті вважається розкішшю, прикрашена коштовностями і камінням, вишивкою, настінними малюнками і написами. Моделі цього напряму - вільні мішкуваті балахони і штани.

Наша імідж студія пропонує тренінгові програми - зміни щодо формування успішного іміджу будуть ще більш позитивними і очевидними, якщо роботу із зовнішністю підкріпити ще й роботою над собою c точки зору психології! Заняття проводять професійні іміджмейкери і психологи для досягнення максимальних результатів по поставленому завданню.

Про графік проведення наших Майстер-класів та тренінгів Ви завжди можете дізнатися з нашого розклади !

Якому стилю віддати перевагу?
Чим керуватися при оновленні гардеробу?
Чи можна сміливо змішувати різні стилі одягу або дотримуватися якогось одного з них, привносити оригінальні деталі або строго дотримуватися встановлених правил жанру?
А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих?
А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих?
А який з стильних чоловічих образів є одним з найсексуальніших і привабливих?
Новости