• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Причини зниження лібідо у чоловіків

чоловіче сексуальне потяг завжди занадто сильне, правильно? Але це не так. У кожного п'ятого чоловіка низьке сексуальне потяг . Чому?

Чому

Що зазвичай думають і говорять жінки, коли в одному реченні вживають слова «чоловіки» і «сексуальний потяг »? Що чоловіки за визначенням мають сильне сексуальне потяг . Що вони сексуальні тварини. І звичайно, всі жінки впевнені, що «чоловікам треба тільки це». І «це вони хоча завжди і прямо зараз теж».

Навіть лікарі можуть вважати чоловіків «сексуальними роботами», запрограмованими на постійне бажання сексу, але це зовсім не так. Дуже багато чоловіків - один з кожних п'яти - мають таке низьке сексуальне потяг , Що їм би хотілося зайнятися чим завгодно, крім сексу.

Один з п'яти чоловіків не хоче сексу? Як це може бути правдою? І чому ми про це не чули? Насправді, багато жінок чули фразу «не сьогодні, дорога». Багато з них вважають, що це рідкісна випадковість. Але фактично майже 30% жінок, особливо якщо їх партнер старше 35 років, кажуть, що вони більше зацікавлені в сексі, ніж їх партнер.

Причини низького сексуального потягу

Так що ж є причиною слабкого сексуального бажання? Вік грає свою роль, хоча багато літні чоловіки зберігають сильний інтерес до сексу. Як і більшість інших людських якостей, сексуальне потяг буває різним. Більшість чоловіків знаходяться в нормальному діапазоні, у деяких занадто сильне потяг призводить до того, що їх сексуальне поведінка подібно залежності. А на іншому кінці шкали знаходяться чоловіки з низьким сексуальним потягом. Ці чоловіки страждають від синдрому зниженого сексуального потягу.

Певний відсоток чоловіків (до чверті з них) може розглядатися як має порушення, що виражаються в низькому сексуальний потяг, за цілою низкою причин. Сюди включаються:

Психологічні причини. стрес і тривога від напруженої повсякденному житті, проблем у відносинах або в родині, депресії і розумові розлади знаходяться серед багатьох факторів, які можуть вплинути на сексуальне бажання.

Медичні проблеми. Такі захворювання або стану як діабет, ожиріння , високе артеріальний тиск і високий рівень холестеролу, а також ліки від ВІЛ , Деякі ліки від випадіння волосся та інші медичні препарати можуть негативно вплинути на сексуальне бажання.

Гормональні причини. тестостерон - це гормон, який відповідає за чоловіче лібідо (і ймовірно, настільки ж у жінок, як і у чоловіків). Низький рівень тестостерону зазвичай означає низький рівень сексуального бажання. Рівень цього гормону падає з віком чоловіки; а також внаслідок хронічних захворювань, прийому ліків, і інших медикаментів. Інші гормони також можуть грати свою роль, наприклад, низькі рівні тіроідних гормонів або, рідше, високий рівень пролактину, гормону, який виробляється залозою в основі мозку.

Низький рівень дофаміну. Очевидно, що в сексуальному потязі бере участь мозок, і хімічна система обміну повідомленнями тісно пов'язана з сексуальним бажанням. Одним з її медіаторів є дофамін. Лікарі відзначають, що у хворих хворобою Паркінсона , Яких лікують препаратами, стимулюючими вироблення дофаміну, збільшується сексуальне бажання. Ці ж препарати можуть допомогти чоловікам з синдромом зниженого сексуального потягу.

Кожна причина низького сексуального потягу вимагає власних методів лікування. Якщо корінь проблеми в психології , Сексуальна терапія може навчити чоловіків спеціальним технікам і стратегіям відновлення почуття насолоди сексом. Це не психотерапія , Це психологічне консультування з фокусуванням на сексуальних проблемах.

У разі, якщо причиною є істотно знижений рівень тестостерону , Чоловіки можуть приймати містять тестостерон добавки. Близько 25% ставлять щотижневі ін'єкції, інші вибирають пластирі на шкіру або гелі, які наносяться на шкіру грудей, плечей, живота.

Найбільша складність виникає, якщо є підозра, що причиною низького сексуального бажання у чоловіка є низький рівень дофаміну. Незважаючи на те, що препарати, що містять дофамін, існують, такий спосіб лікування не схвалений медиками і не пройшов всі відповідні випробування. Однак зараз в США проходять клінічні дослідження нового препарату для жінок, який збільшує в мозку рівень дофаміну, одночасно зменшуючи кількість певного виду серотоніну. Більш ранні клінічні дослідження показали, що препарат може допомогти жінкам з низьким сексуальним бажанням. Якщо цей препарат затвердять для прийому жінками, цілком можливо, що будуть проводитися його дослідження і для чоловіків.

На закінчення скажемо про те, що для чоловіків, які втратили сексуальне бажання, вибір полягає не в тому, щоб стати «сексуальним тваринам» або ж «євнухом». Справжній вибір полягає в тому, щоб зрозуміти, чи готові ці чоловіки до того, щоб відновити джерело близькості зі своїми партнерами, спробувати повернути в своє життя секс як один з ключових елементів здорового життя для них самих.

Чому?
Один з п'яти чоловіків не хоче сексу?
Як це може бути правдою?
І чому ми про це не чули?
Новости