• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Повернення нижньої білизни, можливий чи ні.

  1. Чи можна повертати інтимні речі?
  2. Коли можна повернути білизну в магазин

Купівля нижньої білизни оптом - це задоволення, від якого не в силах відмовитися жодна сучасна жінка. Ніжні ліфчики і сексуальні трусики, еротичні пеньюари і шикарні бюст'є мріє мати в гардеробі будь-яка красуня. Зазвичай такі дрібнички дами підбирають дуже педантично. Проте, іноді відбуваються ситуації, коли покупниця задає продавцеві питання, чи можна зробити повернення нижньої білизни. Яким же буде відповідь на нього? Давайте разом розберемося з подібним випадком.

Чи можна повертати інтимні речі?

Для початку спробуйте самостійно відповісти собі чесно на питання, чи вважаєте ви прийнятним, щоб трусики або ліфчики повертали покупниці, аргументуючи повернення тією чи іншою причиною Для початку спробуйте самостійно відповісти собі чесно на питання, чи вважаєте ви прийнятним, щоб трусики або ліфчики повертали покупниці, аргументуючи повернення тією чи іншою причиною. Розумним буде відповідь - це неприйнятно.

Адже нижню білизну відноситься до інтимної продукції, тому багатьом жінкам неприємно навіть подумати про те, що хтось міг надіти хоча б раз до них виріб, з яким їм доводиться довіряти найделікатніші зони. Такої ж думки дотримуються наші законодавчі органи.

Вони взяли цілком чіткий і зрозумілий документ, згідно з яким різноманітні дамські штучки внесені до переліку товарів, що не підлягають поверненню. Це трусики і боді, купальники та корсети, бюстгальтери та інші речі інтимного характеру.

Досить буквально один раз надіти будь-яку з перерахованих речей, щоб стався безпосередній контакт з чутливими зонами. При цьому на тканини може потрапити хвороботворний мікроорганізм, який згодом перейде на іншу людину.

Навряд чи приємною буде покупка ліфчика або трусиків, якщо хоча б на секундочку уявити собі, що в результаті ви можете заразитися неприємним, а то і небезпечним для життя захворюванням. Саме тому будь-який пристойний магазин не радий буде покупниці, яка зажадає раптом, щоб їй оформили повернення нижньої білизни. Проте, на всяке правило доводиться ні один виняток, і про них ми маємо намір поговорити нижче.

Коли можна повернути білизну в магазин

У законі, прописують список виробів, які не можна повертати в торгову точку, вказані і виключення з правил. Наприклад, повернути можна футболку або майку, топ або легінси. При цьому законодавці вважають, що повернення можливе не тільки при виявленні дефектів на виробі, а ще й через те, що жінці не підійшов колір або фасон, розмір або не сподобалося щось ще.

Правда, це не означає, що жінка може відносити топ протягом року і повернути його в магазин, як ні в чому не бувало. Їй дається 14 днів на оформлення повернення, при цьому вона повинна принести річ в ідеальному стані. Видно має бути чітко, що вони не носили, на ньому збереглася упаковка і ярлики. Потрібно зберегти також чек або накладна. У будь-якому випадку покупниці не варто розраховувати на швидкий результат операції по поверненню нижньої білизни. Оскільки продавці не хочуть ризикувати репутацією магазину і вже точно не заберуть річ, на якій очевидні сліди шкарпетки.

Оскільки продавці не хочуть ризикувати репутацією магазину і вже точно не заберуть річ, на якій очевидні сліди шкарпетки

Природно, за часів, коли все більш поширеним явищем стають дистанційні покупки, продавці змушені йти на поступки. Адже далеко не завжди жінка може «на око» купити через інтернет трусики або бюстгальтер, підібравши вдало його розмір. Тому інтернет-торгівля внесла свої корективи в реалії. Зазвичай кожен сайт, який займається роздрібною реалізацією інтимної продукції, розписує в деталях, на яких підставах і при дотриманні яких умов можливе повернення нижньої білизни.

Окремо розглянемо ситуацію, коли покупниця виявляє дефект у виробі. У такому випадку вона має право вимагати повернути їй гроші або ж вирішити ситуацію по-іншому. Правда, необхідно грамотно скласти претензію. У деяких випадках продавець може запропонувати замінити товар аналогічним або ж частково повернути гроші. Можливе виникнення спірної ситуації, якщо реалізатор засумнівається в причини шлюбу.

На жаль, зустрічаються недобросовісні дами, які, пошкодивши білизна, хочуть вирішити цю проблему за чужий рахунок. Щоб уникнути конфліктів, які обіцяють нервування самої покупниці, можна порадити тільки уважніше підбирати білизну, вивчаючи всі його нюанси. Якщо ж вона купує річ через інтернет, тоді слід вчитатися в особливості взаємин між продавцем і покупцем, щоб потім не розчаруватися і не зіпсувати собі настрій.

Якщо ж вона купує річ через інтернет, тоді слід вчитатися в особливості взаємин між продавцем і покупцем, щоб потім не розчаруватися і не зіпсувати собі настрій

Чи можна повертати інтимні речі?
Яким же буде відповідь на нього?
Чи можна повертати інтимні речі?
Новости