• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Прикраси з серіалу «Чудовий вік». Купити можна в модних салонах по каталогам інтернет - магазинів

 1. Що викликає захват у європейських Кутюр'є?

Східні прикраси завжди рясніють розкішшю каменів і обрамленням їх в дорогоцінні метали

Східні прикраси завжди рясніють розкішшю каменів і обрамленням їх в дорогоцінні метали. Така привабливість властива як жіночим, так і чоловічим прикрасам. Особливий розквіт східні ювелірні вироби отримали в період Османської імперії. 16 століття породило безліч ювелірних напрямків, які в наш час отримали нове народження. Сережки і кулони, намиста і підвіски, кільця і ​​браслети, діадеми і корони, шпильки і шпильки, тіари і обручі ожили в серіалі «Чудовий вік» і виявили новий напрямок в роботах ювелірних будинків. Блискання різноманітних каменів і поєднання декількох різнорідних прикрас з відповідною одягом дуже характерно для східного стилю.

Що викликає захват у європейських Кутюр'є?

До Вашої уваги Дива, магазин біжутерії, представляє широкий асортимент ювелірної продукції на всі смаки і стилі. Особливою популярністю в модному ряду ювелірних прикрас та біжутерії користуються Кафи-сережки. Фото до них додається в каталогах інтернет - магазинів. Модель Кафф стала популярна в 70-і роки 20 століття. Любов до сережки, які прикрашають не тільки мочку, а й хрящі всього вуха, дозволяють створити неповторний образ вишуканості і лиску у будь-якої дами і юної леді. У минулі часи моделі сережок Кафф були доступні тільки Голівудським зірок. А сьогодні, завдяки ювелірної індустрії, можна придбати будь-яку модель і не треба заздалегідь робити замовлення у майстра-ювеліра. Досить вибрати модель вироби в каталозі і зробити замовлення по інтернет магазину, що дозволить заощадити час і гроші.

Чим же так інтригують Кафи на вуха ? Фото наочно покаже всі їх переваги.

 • широкий стилістичний ряд від класики до арт-авангарду;
 • прекрасний матеріал виконання, від дорогоцінних металів до ювелірної сталі з напиленням з дорогоцінних металів, таких як золото, срібло, платина;
 • красивий дизайн каменів, як натуральних, так і напівкоштовних, а так же металів і кристалів.
 • модельний ряд Кафф для вух має різноманітним вибором сережок як для молодих леді, так і для маленьких дівчаток, солідних дам і «поганих хлопчиків».
 • сережки-Каффа, мають різні форми: від довгих висячих до мініатюрних, маленьких, коротких.
 • є як моделі, які кріпляться на всіх ушном хрящі, так і моделі, які кріпляться тільки на мочці.
 • різноманітні застібки сережок-Кафф приємно здивують споживачів. Тут і пуссети, і конго, кліпси, як з проколом, так і без, а так само англійські та італійські моделі застібок.

Слідуючи модним ювелірним тенденціям і порівнюючи їх зі своїми можливостями, треба розуміти, що «нове - це добре забуте старе». Тому набуваючи сьогодні ювелірні прикраси, Ви робите прекрасні вкладення для майбутніх поколінь. І як знати, може бути незабаром ваші Кафи стануть антикваріатом і ювелірним шиком в світі моди.

Розповісти друзям:

Що викликає захват у європейських Кутюр'є?
Що викликає захват у європейських Кутюр'є?
Новости