• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

РФ і Єгипет почали переговори про постачання обладнання для «Містралів»

Між Росією і Єгиптом почалися переговори щодо постачання спецобладнання для «Містралів» (Mistral). Помічник президента РФ Володимир Кожин висвітлив у мас-медіа ситуацію, що склалася.

Помічник президента РФ Володимир Кожин висвітлив у мас-медіа ситуацію, що склалася

Як повідомив Кожин, раніше, за погодженням між Рособоронекспортом і представниками єгипетського Міноборони був позитивно вирішене питання про демонтаж спеціального обладнання управління та GPS-навігації з переганяється в Єгипет великих вертолётонесущіх десантних кораблів «Владивосток» і «Севастополь». У зв'язку з тим, що тривалі переговори з Єгиптом про постачання даного «кіповского» обладнання для придбаних офіційним Каїром у Франції великих вертольотоносців класу Mistral, йдуть в самому розпалі, як поінформував помічник президента, немає необхідності квапити події і говорити про деталі.

«Переговори йдуть, про деталі поки говорити ще рано», - сказав Кожин, перебуваючи в Єкатеринбурзі, куди він прибув у зв'язку з відкриттям Президентського центру імені Бориса Єльцина. Він уточнив при цьому, що комплекси апаратури управління і GPS-навігації буде поставлений в Єгипет в належні терміни, після чого вони будуть змонтовані на кораблях Mistral виключно фахівцями російського заводу-виготовлювача.


Герман Кім

Новости