• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Валентина Терешкова отримала привітання від Володимира Путіна

06 березня 2018 15:07:42

Валентина Терешкова отримала привітання від Володимира Путіна

Російський президент Володимир Путін направив вітальну телеграму Герою Радянського Союзу Валентині Терешкової, першою в світі жінці-космонавту. У прес-центрі Кремля уточнили, що російський лідер привітав Валентину Терешкову з днем ​​народження.
У телеграмі підкреслюється, що Терешкова не тільки зробила історичний вчинок, ставши першою жінкою-космонавтом, а й проявила сильний характер, волю, цілеспрямованість, а також справжнє бажання приносити своїй Вітчизні користь.
Вчинок Терешкової популяризував професію космонавта, зробивши її не тільки однією з найпрестижніших, але і корисною для науки і суспільства. При цьому Валентина Терешкова прекрасно усвідомлювала все ступінь ризиків для свого здоров'я і життя, коли приймала рішення стати першою в світовій історії жінкою-космонавтом.
У Кремлі побажали міцного здоров'я Терешкової і всього самого найкращого.
Слід нагадати, що в 1963 році Валентина Терешкова на космічному кораблі «Восток-6» здійснила політ у відкритий космос. Ця жінка стала єдиною в світі представницею прекрасної статі, яка зробила одиночну космічну експедицію. До сих пір ніхто з жінок-космонавтів не здійснював одиночний польоти в космос.
Терешкова пробула в польоті три доби, зробивши 48 обертів навколо Землі. В даний час перша в світі жінка-космонавт є депутатом Державної думи Російської Федерації.
У 2017 році російський лідер Володимир Путін вручив їй державну нагороду у вигляді ордена «За заслуги перед Вітчизною» першого ступеня. Орден вручався за великий внесок у зміцнення російської державності, розвиток вітчизняного парламентаризму та активну діяльність в сфері законотворчості.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія домовилася співпрацювати з Китаєм і Монголією в сфері освоєння космічного простору. Зокрема, Москва і Пекін вже обговорюють варіанти створення центру по освоєнню місячної поверхні і розглядають способи взаємодії в області модернізації космічної галузі.

Новости