• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Штрафи за тонування збільшать в 10 разів у 2018 році?

У Держдумі планують повернутися до розгляду законопроекту про збільшення штрафів за неправильне тонування в 10 разів, тобто з 500 до 5 000 рублів.

Законопроект був запропонований депутатами Держдуми ще в 2015-му, але уряд дав негативний відгук на проект, і процес подвіс. Справа в тому, що в першій версії проекту передбачалося покарання у вигляді позбавлення прав.

Депутат В'ячеслав Лисаков, автор проекту, пояснює: «У підсумку документ застряг, так як нам не вдалося переконати, що відгук був дан на колишній варіант, а всі зауваження ми врахували. Потрібно буде отримувати новий відгук уряду. Далі документ розглянуть на засіданні комітету, і якщо комітет його схвалить, то, думаю, далі ніяких проблем з його прийняттям не буде ».

Далі документ розглянуть на засіданні комітету, і якщо комітет його схвалить, то, думаю, далі ніяких проблем з його прийняттям не буде »

Нагадаємо, що це не єдина «радісна» перспектива. з'явиться штраф за небезпечне водіння , А зовсім недавно виріс штраф за непропуск пішоходів .

Крім зростання штрафів, зросте і вартість бензину. уже з 1 січня 2018-го піднімуться величини акцизів на паливо.

І частіше перевіряйте свій особистий кабінет на сайті держпослуг , Щоб вчасно заплатити ймовірні штрафи зі знижкою: саме там відображаються нараховані величини. Листи щастя можуть і запізнюватися ...

Роман Золотарьов

Автор теми: Золотослов

Новости