• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

YouTube вводить відключається рекламу для всіх

На офіційному каналі YouTube Creator Insider для авторів відеоконтенту опубліковано відео під назвою «Хочете збільшити рекламний дохід?» (Саме відео дивіться нижче). У ньому повідомляється важлива новина для учасників програми YouTube Partners: найближчим часом вони зможуть значно збільшити монетизацію завдяки новій опції відключається реклами у відеороликах. Таку рекламу глядач не зможе перемотати одним натисканням кнопки Skip Ad, як зазвичай.

Раніше не відключається реклама була доступна тільки для обраних партнерів. Експеримент довів свою ефективність - і скоро опцію зроблять доступною для всіх авторів, хто має право вставляти рекламу в відеоролики. Можна припустити, що багато скористаються такою привабливою можливістю підвищити дохід.

В рамках попереднього експерименту раніше в цьому році тривалість реклами без можливості пропуску була обмежена 15-20 секундами, в залежності від регіону. У регіоні EMEA, Індії, Малайзії та Сінгапурі вона складає 20 секунд, в інших країнах - 15 секунд.

Як повідомляється, новий формат відключається реклами за замовчуванням замінить рекламу формату TrueView (яка відключається через 5 секунд перегляду) у всіх старих відеороликах, де використовувався формат TrueView, навіть якщо канал не запитував така зміна і раніше для нього не відключається реклама була недоступна. Таке автоматичне зміна відразу підвищить рекламні доходи Google. Власники каналів мають можливість потім вручну відключити новий формат реклами, який активізувався за замовчуванням.

Судячи з коментарів до вищезазначеного відеоролику з анонсом, багато користувачів незадоволені нововведенням YouTube. Хтось каже, що віддасть перевагу закрити відеоролик з відключається рекламою, якщо її потрібно дивитися довше 5 секунд. Таким чином, автор відеоконтенту не отримає взагалі ніякого рекламного доходу. У той же час автори можуть відстежувати поведінку глядачів і реакцію на введення відключається реклами в налаштуваннях своєї «Творчої студії» (Creator Studio).

У той же час автори можуть відстежувати поведінку глядачів і реакцію на введення відключається реклами в налаштуваннях своєї «Творчої студії» (Creator Studio)

На офіційному каналі YouTube Creator Insider для авторів відеоконтенту опубліковано відео під назвою «Хочете збільшити рекламний дохід?
Новости