• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Огляд і технічні характеристики iPad 3

 1. Зовнішність і особливості дизайну
 2. Камера
 3. екран
 4. Зворотний бік "ретиніт"
 5. швидкодія
 6. 4G
 7. Siri
 8. висновок
 9. Відеоогляд iPad 3

Ось він, дисплей моєї мрії без найменшого перебільшення

Ось він, дисплей моєї мрії без найменшого перебільшення! До слова, огляд нового iPad 3 (The New iPad) можна не робити взагалі, якщо просто розповісти про дисплей, він дійсно шикарний. До цього, найкрутішим дисплеєм володів Asus Transformer Prime , Тепер же задана нова, дуже висока планка в дозволі дисплеїв. Однак, дисплей - не єдине велике нововведення в новинку.

Зовнішність і особливості дизайну

Недосвідчений користувач навряд чи відразу зможе назвати десять відмінностей між дизайнами другого і третього iPad. Тому що їх всього чотири: новинка трохи товщі (9,4 мм проти 8,8 в iPad 2), трохи важче (652 гр проти 601 в Wi-Fi версіях), трохи відрізняються об'єктиви камер і гніздо для кабелю синхронізації всередині тепер металеве. Це все, більше нічого нового в дизайні я відзначити не можу.

Вгадайте, де хто!

Збільшена на 0,6 мм товщина не так кидається в очі, як відчувається трохи збільшений вага. Помахуючи двома поколіннями iPad це відчувається, але я згадав про цю різницю так, для протоколу. Насправді, дискомфорту немає ні найменшого.

Напевно, найбільше мене цікавила сумісність аксесуарів з новим поколінням iPad, в тому числі і Smart Cover. Як виявилося, все магнітики на місці, Smart Cover прекрасно працює, навіть кейс одягнувся без будь-яких проблем.

Камера

Називається камера - iSight і почну саме з неї. Чому? Тому що, якщо дивитися здоровому глузду в очі, це найкраща камера серед всіх пристроїв з приставкою "i". Тут встановлена ​​камера від iPhone 4, поверх якої встановлена ​​оптика від iPhone 4s. А це значить багато! Зараз буде нудна інфа, не читайте. Розмір матриці в двох останніх поколіннях iPhone однаковий, але на одній розміщено 5 млн.пикселей, а на другий аж 8 млн. Значить, розмір кожного окремого пікселя в iPhone 4 більше, а значить, він більш чутливий до світла. А значить, ця матриця краще, але чому тоді iPhone 4s знімає крутіше? Вся справа в оптиці, яка набагато більш світлосильна, ніж в попередника. Але, якщо поставити в iPhone 4s матрицю на 5 МП, вгадайте що! Фотки будуть значно якісніші, особливо в умовах недостатньої освітленості. І цю картину ми спостерігаємо в iPad 3 (таку назву написати легше).

Якість знімків ви можете спостерігати нижче, звичайно ж, в порівнянні з iPhone 4s. (iPad 3 зліва)

(iPad 3 зліва)

І ще кілька фото з iPad 3

Погодьтеся, якість фоток на найвищому рівні, хоча, цього порівняння дуже мало, щоб зрозуміти, яка камера таки знімає крутіше. Але якщо згадати минуле покоління iPad - різниця колосальна! Тепер чекаємо Instagram і для iPad!

Але на фото справи не закінчуються, відео пишеться в 1080p і тепер ви вже не будете виглядати настільки безглуздо, піднявши свій iPad на концерті.

Приклад відеозйомки на iPad 3 в 1080p

Для порівняння, приклад відео з iPhone 4s

Сам додаток камери також піддалося змінам.

Сам додаток камери також піддалося змінам

екран

Я не дарма почав огляд з згадки про новий дисплеї. Як не крути, що ні додавай в новий iPad, саме Retina Display все чекали найбільше. Але, навіть при тому, що всі були готові до цього, якість дисплея не перестає валити користувача в шок, особливо, якщо до цього ви користувалися iPad або iPad 2. Дозвіл зросла з 1024х768 до 2048х1536 пікселів, при тій же діагоналі 9,7 " , а щільність пікселів, відповідно, зі 132 ppi до 264 ppi. Це помітно, як не крути, навіть, якщо ви не любите вважати пікселі, як це люблю робити я!

Нижче кілька прикладів, щоб підірвати ваш мозок. Я просто відкрив кілька інтернет-сторінок і сфотографував окремі ділянки з текстом. Картинки клікабельні і я настійно рекомендую відкрити приклади в повний розмір, щоб оцінити масштаб різниці. Думаю, вказувати хто праворуч, а хто зліва - зайве.

Зворотний бік "ретиніт"

Ні, у дисплея, як такого, мінусів немає. Але наслідки нововведення є. Наприклад, щоб планшет не збавив в автономності і продовжував працюватиме 10 годин при нормальному навантаженні, ємність АКБ довелося збільшити на 70%, відповідно, трохи зросла товщина пристрою і вага. Але найбільша проблема наздожене користувачів колишніх поколінь планшета, а також тих, хто купить 16 ГБ версію. Справа в тому, що розробники оновлюють свої програми, додаючи в них підтримку нового дозволу. І це правильно, але розмір додатків, в такому випадку, зростає, часто в два-три рази. Наприклад, твіттер-клієнт TweetBot тепер важить не 9, а 25 МБ. Окремих додатків для iPad 2 або оригінального iPad не залишають, хоч їм підтримка "ретини" абсолютно ні до чого. Природно, 16 ГБ тепер будуть витрачатися мінімум удвічі швидше. Якщо у вас ще не було планшета на iOS і ви думаєте, що 16 ГБ буде достатньо - одумайтеся, додатків для iPad дуже багато і ви в будь-якому випадку з часом заповніть пам'ять. Я рекомендую дивитися як мінімум в сторону 32 ГБ-версії. Навіть розмір скріншотів вражає! Через такого дозволу, часом знімки екрану досягають 4 МБ.

швидкодія

У iPad 3 встановлений оновлений процесор A5x з чотирьохядерний графікою. Крім цього, оперативної пам'яті стало в два рази більше, в порівнянні з попереднім поколінням. Але я помітив одну особливість, важкі ігри і додатки запускаються на iPad 3 і на iPad 2 практично однаково, наприклад, гра Sky Gamblers, яку Namco показали під час анонса планшета. Звичайно ж, величезна дозвіл трохи нівелює приріст відчуття від приросту продуктивності. Але відчути різницю ви таки зможете, в браузері. Сторінки iPad 3 завантажує не просто швидше, різниця між часом завантаження - велика прірва. Особливо це добре помітно на важких сайтах, як Theverge.com.

Зрозуміло, інтерфейс, як і весь софт, працюють на новому iPad виключно плавно.

4G

Якщо ви не з США - не варто переживати. Навіщо переживати за функції, які у нас просто не працюють? Але я б купував собі саме версію з 4G, адже 3G нікуди не подівся.

Siri

Тітки немає, дуже шкода. Замість неї є Voice Dictation - набір тексту за допомогою голосу. Але російська мова не підтримується, купуйте планшети на Android - там підтримується.

висновок

iPad 3, або The New iPad - планшет без компромісів. Якщо ви тільки збираєтеся купувати планшет - обов'язково зверніть увагу на нього, молодша версія коштує 499 доларів в США. Якщо потрібен планшет дешевше - не кидає відразу ж в сторону нуков і Кіндл, iPad 2 тепер коштує від 399 доларів і це мало. Свою думку з приводу iPad нового покоління я висловив в останньому випуску відеоблогу , Якщо коротко - Apple залишили всіх інших далеко позаду. Конкуренти чи почали дотягуватися до iPad 2 по продуктивності, хоча так швидко ніхто не працює досі, як Apple випустили iPad 3. А за ціною і якістю ПО іншим ще дуже далеко до поточного лідера серед планшетів. Але альтернативи є, якщо специфіка iOS вас так чи інакше не влаштовує, зверніть увагу на вже згаданий Asus Transformer Prime , або на Samsung Galaxy Tab 7.7 , Якщо 10 "вам багато.

Я знаю, що огляд вийшов більше не технічним, а розповідним, але я хотів поділитися саме враженнями, а не фактами. Можливо, якісь досить стандартні аспекти упущені, але це нормально, адже ми не дивимося на щось в корені нове, ми навіть не розглядаємо сотню нововведень в дизайні і дві сотні в начинці. Ми дивимося лише на нові дисплей і камеру, але наскільки ж цього досить, щоб залишатися беззаперечним лідером!

Відеоогляд iPad 3

Відеоогляд iPad 3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Чому?
А значить, ця матриця краще, але чому тоді iPhone 4s знімає крутіше?
Навіщо переживати за функції, які у нас просто не працюють?
Новости