• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

До Києва приїде Марк Дакаскос

Марк Дакаскос їде до Києва на кінофестиваль, фото spb.aif.ru.

Відомий американський актор і майстер бойових мистецтв Марк Дакаскос ( "Братство вовка", "Тільки найсильніші", "Драйв", "Американський самурай") стане гостем Київського міжнародного кінофестивалю (КМКФ), який пройде 17-22 вересня 2011 року.

Дакаскос підтвердив свій приїзд до української столиці, повідомили в прес-службі КМКФ.

Нагадаємо, що гостем фестивалю стане також один з улюблених акторів Тарантіно Майкл Медсон, зірка "Скажених псів", "Міста гріхів" і "Убити Білла".

Журі короткого метра очолить продюсер фільмів Фелліні Анджело Джаконія, який працював також з метрами італійського кіно Роберто Росселіні і Марчелло Мастроянні . Ретроспектива фільмів за участю Мастроянні - теж в програмі фестивалю.

Як повідомив генеральний продюсер Kievfilmfesta Федір Крат, в цьому році кінопокази та основні події фестивалю пройдуть у форматі open air. Більш того, фільм Гран-прі визначать глядачі, а не традиційне журі фестивалю. Це стосується конкурсу повнометражних фільмів. Короткий метр, як і раніше, будуть оцінювати експерти.

Синергія кіномистецтва і музики - оригінальна ідея Kievfilmfesta. Вона реалізується на всіх етапах, починаючи від вибору в основну конкурсну програму фільмів з сильною музичною складовою і до спецконкурса на кращий саундтрек до фільму і кіномузичний перфомансів в програмі.

У цьому році на фестиваль було заявлено понад 400 фільмів, з яких міжнародна група експертів кіно відібрала для участі в основній конкурсній програмі 8 фільмів повного метра з різних країн, включаючи новий фільм українського режисера Юрія Іллєнка "Той, хто пройшов крізь вогонь", і " 25 короткометражок ".

Будуть представлені як фільми-дебюти, так і нові роботи вже відомих майстрів. За словами Федора Крата, організатори Kievfilmfesta не готові обмежуватися стандартним набором кінопоказів та врученням нагород з традиційною ходою зірок по червоній доріжці.

З кожним роком фестиваль все більше наближається до формату, задуманого спочатку: сучасного європейського форуму кіномистецтва, що дозволяє не тільки показати зріз сучасного кінематографа і виділити помітні роботи.

"Ми ставимо амбітні цілі відкривати нові імена, піднімати гострі проблеми суспільства і вносити свій реальний внесок в їх рішення. Здійснювати благодійні проекти і давати молодому поколінню талановитих режисерів і сценаристів ключ до самореалізації", - заявив генпродюсер фестивалю.

Виділяється Kievfilmfest і своєю соціальною програмою, розробленою спільно з ООН , Яка включає не тільки фільми на тему прав людини, захисту дітей, здоров'я нації, збереження миру, але і цілий ряд суспільно значимих заходів. Адже не випадково серед зірок кіно безліч послів доброї волі ООН. Кіномистецтво може і повинно бути солідарно з людьми у вирішенні їх проблем, причому, не тільки на словах, - впевнені організатори фестивалю.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .

Новости