• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гірськолижні черевики

При підготовці каталогу використані матеріали буклету Тріал-Спорт - офіційного дистриб'ютора фірм K2, Lange, Smith, Leki.
тел. (095) 933-4060 (єдина довідкова)

Оболонка X ZERO щільно прилягає до ноги і забезпечує максимальний контакт між черевиком і стопою, сприяючи найбільшою м'якості катання. Нове міністерство внутрішніх справ черевик уособлює собою справжній прорив в технічному рівні і надійності. Його характеризують бистромоделірующаяся система, три автономних FLO-кишені, розташованих навколо щиколотки і стопи і гелеві кишені навколо ахілессова сухожилля. Крім того, внутрішній черевик має манжету, спеціально створену для кращої підтримки і збільшення еластичності й об'єму шкарпетки черевика. Нова система TOTAL CUSTOM FLO робить серію X ZERO зручним і комфортним.

Лижі з понад-глибоким вирізом домінують на ринку, і це зобов'язує LANGE запропонувати черевики для нових вимог карвінвого катання. Нова серія G-FORCE включає два головні елементи, створених спеціально для цього виду катання: новий посилений укорочений верх і унікальний дизайн нижньої оболонки. Цей дизайн, який звільняє нижню частину ноги і щиколотки для збільшення кута закантовки і дозволяє лижникові дійсно укладати лижі набік, максимально реалізуючи технічні якості лиж зі над-глибоким вирізом. Черевики посилені збоку за допомогою компонента "G" Lateral Support. Ця частина дає лижникові велику бічну підтримку і дозволяє робити більш швидкі різані повороти. "G" Lateral Support, що підсилює задню частину оболонки, забезпечує збільшення задньої підтримки і дозволяє легше балансувати, утримуючи рівновагу.

Новости