• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Dino Bigioni - Інтернет-магазин взуття та аксесуарів SHOES & BAGS

Бренд Dino Bigioni був заснований в 1960 році. Спочатку компанія спеціалізувалася на випуску тільки чоловічого взуття. З 2000-х років світ побачив жіноче взуття марки Dino Bigioni. З тих пір ця компанія отримала популярність в різних країнах світу, в тому числі і в Росії. Майстри фабрики постійно співпрацюють з різними відомими дизайнерами, що дозволяє формувати цікаві і актуальні колекції на кожен сезон. Продукція Dino Bigioni створюється з натуральних матеріалів, кожна модель відповідає вимогам комфорту і стилю. Читати далі

Італійська марка Dino Bigioni з'явилася на світ в 1960 році і до 2000-х років займалася тільки чоловічим взуттям. Протягом десяти років компанія працювала на внутрішній ринок, але поступово стала цінуватися і за межами Італії. Підкоривши уми сильної половини людства, синьйор Діно Біжоні наважився на завоювання жіночих сердець і представив елегантну колекцію для дам. Італійська марка Dino Bigioni з'явилася на світ в 1960 році і до 2000-х років займалася тільки чоловічим взуттям Так в 2000-х роках з'явилася жіноча лінія продукції. На сьогоднішній день Dino Bigioni - популярний бренд в багатьох країнах світу, в тому числі і в Росії. Італійська компанія постійно вдосконалює технології виробництва, залишаючись при цьому вірною своєї головної місії - випуску взуття, доступною споживачеві. Висока якість виробів поєднується зі стильним дизайном. Чоловічі і жіночі туфлі, черевики, чоботи займають гідне місце в гардеробі успішних людей. Це взуття з розряду статусних речей, підкреслюють добробут і респектабельність свого володаря. Тепер продукцію Dino Bigioni легко замовити через Інтернет.
Колекції італійського бренду вражають багатством моделей і гармонійним поєднанням класичних засад і новаторства. Dino Bigioni не боїться експериментувати і тому його взуття часто виглядає помітно, стильно, зухвало.
При створенні ексклюзивних моделей використовується шкіра екзотичних тварин - варана, пітона, крокодила. У колекціях присутні найрізноманітніші стильові напрями: повсякденні моделі, спортивні, ділові, вечірні.
Купити чоловіче взуття і сумки Dino Bigioni в Москві можна в інтернет-магазині SHOES & BAGS. Вибравши те, що вам імпонує найбільше в каталозі, ви зможете легко замовити продукцію Dino Bigioni через наш сайт. Всього кілька хвилин, і ваше замовлення буде оформлений, а кур'єр доставить його в найкоротші терміни.
Взуття компанії Dino Bigioni завжди комфортна, унікальна і актуальна. Саме тому вона завойовує все більшу кількість шанувальників по всьому світу. Обов'язково зверніть увагу на нову колекцію у виконанні знаменитого бренду.

Читати далі

Новости