• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Клієнти «Домашнього Інтернету» зможуть дізнатися про бонуси за допомогою мобільного телефону

З 15 серпня всім клієнтам фіксованого інтернету «Київстар» (послуга «Домашній Інтернет») є доступним новий безкоштовний сервіс - перевірка балансу рахунку за допомогою мобільного телефону.

Контролювати особовий рахунок послуги «Домашній Інтернет» для клієнтів стало ще простіше. З 15 серпня «Київстар» запропонував користувачам послуги нову, зручну можливість: за допомогою мобільного телефону дізнаватися про стан особового рахунку, перевіряти залишок грошових коштів та контролювати нарахування бонусів.

Перевірити рахунок клієнти можуть за допомогою мобільного телефону «Київстар» , Djuice та Beeline, набравши код * 460 #. У відповідь клієнт отримає повідомлення про залишок грошових коштів на особовому рахунку послуги, а також дізнається скільки бонусів йому нараховано. Номер мобільного телефону, з якого абонент перевіряє стан рахунку, повинен бути зазначений в системі самообслуговування «Мій Київстар».

Бонуси нараховуються клієнтам «Домашнього Інтернету», які підключили пакетні тарифи «Базовий» , «Зручний» , «Швидкий» і «Вільний» . Кількість бонусів відповідає сумі сплаченої щомісячної абонплати. Клієнти можуть використовувати отримані бонуси для послуг мобільного зв'язку, переводити на мобільні телефони «Київстар», замовляти додаткові послуги фіксованого інтернету, або обмінювати на знижки в мережі універмагів побутової техніки «Фокстрот. Техніка для дому »та онлайн-кінотеатрі MEGOGO.NET в рамках Партнерської Програми.

Послуга «Домашній Інтернет» надається за інноваційною технологією FTTB (Оптика до будинку). Клієнти послуги отримують високу швидкість передачі даних до 100 Мбіт / с, безлімітний доступ і цілодобове обслуговування. «Київстар» вже охопив цією послугою 138 міст України. До волоконно-оптичних ліній зв'язку підключено понад 46 тисяч багатоквартирних будинків, де проживає близько 5 мільйонів сімей.

Дізнавайтеся новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар» .

Довідка про «Київстар»

«Київстар» - оператор №1 на ринку мобільного зв'язку і мобільного інтернету, найкращий бренд в Україні. За даними щорічного дослідження компанії Ericsson, мережа мобільного зв'язку ПрАТ «Київстар» є однією з найкращих у Європі і охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. Сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських і річкових узбереж України. «Київстар» надає послуги EDGE / GPRS на всій території свого покриття, а також роумінгові послуги в 195 країнах на 5 континентах.

«Київстар» - досвідчений учасник ринку послуг фіксованого зв'язку для бізнесу та широкосмугового доступу на базі FTTB. Мережа широкосмугового інтернету (послуга «Домашній Інтернет) функціонує у 138 містах України. Бізнес-одиниця «Україна» VimpelCom Ltd. надає телекомунікаційні послуги під брендами «Київстар», djuice та «Київстар Бізнес». Місія «Київстар» - покращувати життя завдяки телекомунікаційним послугам найвищої якості.

З жовтня 2010 року в склад об'єднаного «Київстар» - бізнес-одиниці «Україна» VimpelCom Ltd. - входять два українських телекомунікаційних оператора - ПрАТ «Київстар» і «Beeline-Україна» (ПрАТ «Українські радіосистеми» і ТОВ «Голден Телеком»). www.kyivstar.ua , www.djuice.ua , www.beeline.ua

Новости