• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Бездепозітний бонус в 888 Покер після реєстрації

 1. Що таке бездепозітний бонус Бездепозітний бонус (розм. Бездеп) - це унікальна можливість для початку...
 2. Що в себе включає бонус в $ 88 доларів?
 3. Терміни та умови отримання бездепа в 888 Покер

Що таке бездепозітний бонус

Бездепозітний бонус (розм. Бездеп) - це унікальна можливість для початку гри в покер без власних інвестицій, тому не варто відмовлятися від такої пропозиції. Якщо ви не хочете вкладати свої власні кошти, але хочете грати в онлайн покер на реальні гроші, то вам потрібно серйозно поглянути на бездепозитні бонуси пропоновані покер-румами.

Бездепозітний бонус в 888 Poker

покер рум  888 Poker  є одним з лідерів індустрії онлайн-покеру і посідає друге місце за кількістю гравців після такого гіганта, як  PokerStars покер рум 888 Poker є одним з лідерів індустрії онлайн-покеру і посідає друге місце за кількістю гравців після такого гіганта, як PokerStars . Навіть такі популярні покер-руми як Party Poker і мережу Ipoker поступаються 888 Poker за кількістю гравців онлайн. Кілька разів 888 Poker завойовував звання кращого оператора в індустрії онлайн покеру за версією EGR. 888poker є самим швидко зростаючим покер-румом, з тисячами нових гравців реєструються кожен день. Тому в 888poker можна грати онлайн без побоювання за збереження своїх коштів.

Сума Бездепозітний бонус від 888 Poker становить $ 88 (в доларах) і не має яких-небудь додаткових вимог або умов. Кожен новий гравець 888 покер-руму може отримати свій бонус у реальних грошах без внесення будь-якого депозиту. Це дійсно гарне, якщо не сказати краще на даний момент, пропозиція для нових гравців в покер.

Що в себе включає бонус в $ 88 доларів?

Відразу після реєстрації на рахунок буде нараховано $ 8 з яких $ 1 в реальних грошах (які можуть бути використані для гри в кеш за столами 0,01 $ / 0,02 $), а також 14 квитків на турніри по $ 0,5. Ці квитки можна використовувати, щоб грати в турнірах MTT або Sit-N-Go. Крім того, ви отримаєте відкладений бонус в розмірі $ 80, розділених на 10 частин по 8 $ кожен (включаючи $ 1 готівкою і $ 7 в квитки на турніри). Після того як буде відіграно 250 бонусних очок наступна партія квитків і кеша буде нарахована на рахунок. Підсумкова сума 11 транзакцій по 8 доларів складе 88 доларів.

Бонуси на перший депозит. Якщо ви зробите депозит на 888 Poker, ви отримаєте додатковий пакет бонусів:

 • 100% бонус на перший депозит. 888 Poker подвоїть ваш депозит, наприклад, якщо внести депозит у розмірі $ 30 отримаєте $ 60. Якщо внести депозит $ 100 отримаєте $ 200. При першому депозиті в розмірі $ 200 отримаєте вже $ 400!
 • Квиток на фріролл з призовим фондом $ 1000 - $ 1000. Depositors Freeroll
 • 7 додаткових квитків на фріроли з призовим фондом $ 500 кожен - $ 500 First Depositors Freerolls

Depositors Freeroll  7 додаткових квитків на фріроли з призовим фондом $ 500 кожен - $ 500 First Depositors Freerolls

Далі, гравці, які досягли 5го рівня в 888Poker Club програмі лояльності, можуть брати участь у регулярних фріроллах (безкоштовних турнірах на реальні гроші без необхідності внесення бай-іну). Чим вище рівень гравця в цій програмі, тим більше кількість фріроллов можна зіграти. Можна легко дістатися до 5-го рівня, почавши грати з бездепозітний бонус від 888 Покер без вкладення власних коштів

Але це ще не все! Кожен раз, піднімаючись на 5 рівнів вгору за програмою лояльності, гравець отримує клубну Скретч Карту. У ній можна отримати різні додаткові призи, від квитків на турніри до бонусу на кеш гру в покер або казино.
Але це ще не все

Терміни та умови отримання бездепа в 888 Покер

 • Бонус видається в доларах США
 • Тільки особи, які досягли повноліття (старше 18 років) зможуть отримати бонус
 • Це повинно бути ваш перший рахунок на 888 Poker.
 • Акція обмежена за часом і може бути скасовано організатором в будь-який час
 • Ви повинні запитати свій бонус протягом 14 днів з моменту реєстрації нового рахунку на 888Poker

Який промо-код використовувати, щоб отримати бездепозітний бонус в 888 Покер?

Вам не потрібно вводити будь-якої бонус-або промо-код ні при створенні облікового запису, ні при вході. Просто треба пройти процедуру реєстрації, щоб отримати безкоштовно гроші від одного з кращих онлайн покер-румів і почати грати в ігри в покер на реальні гроші з реальними гравцями з усього світу.

Перейти на офіційний сайт 888 Poker

Що в себе включає бонус в $ 88 доларів?
Що в себе включає бонус в $ 88 доларів?
Новости