• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Baby Jogger City Mini GT

  1. Сидіння і капюшон
  2. Шасі коляски City Mini GT

Перша-Коляска.РФ є товарів Baby Jogger в Росії. Купивши в нашому магазині Baby Jogger City Mini GT, ви придбаєте сертифіковану оригінальну якісну продукцію, офіційно ввезену до Росії, з гарантією виробника 1 рік.

Сидіння і капюшон

Прогулянковий блок коляски Baby Jogger City Mini GT має оптимальні розміри для комфортних прогулянок малюка. Сидіння широке і глибоке. Спинка опускається за допомогою пасової системи в майже горизонтальне положення. У жарку пору року, для додаткової вентиляції, можна відкинути спинку і згорнути щільну продувається задню шторку. Під нею знаходиться сітчастий бортик, що захищає немовля від випадання з коляски.

Великий трисекційний капюшон надійно вкриє дитини яскравого сонця і вбереже від негативного впливу сонячних променів. Капор виконаний з матеріалу з захистом від ультрафіолетового випромінювання. Два оглядових вікна в капюшоні дозволять спостерігати за дитиною під час прогулянки з будь-якого боку. П'ятиточкові ремені безпеки мають м'які накладки на плечі малюка і регулюються по висоті. Бампер відстібається з двох сторін для зручного розміщення дитини в колясці.

Шасі коляски City Mini GT

Baby Jogger City Mini GT має комфортним вагою для всесезонной коляски з великими колесами. Міцна рама виконана з алюмінієвого сплаву. Для батьків передбачена ручка з приємним гумовим покриттям, яка регулюється по висоті. Це дозволить мамам і татам будь-якого зростання підібрати для себе її оптимальне положення.

Складається коляска однією рукою по запатентованій системі Quick-Fold. Досить потягнути за ремінець, розташований на сидінні, і коляска складеться в компактну конструкцію. Є спеціальний фіксатор від випадкового розкладання конструкції. Поставити коляску на гальмо дуже зручно за допомогою важеля на рамі, не треба шукати і колупати ногою педалі. Містка корзина витримує вагу до 5 кг і має зручний доступ навіть при розкладеної спинці сидіння.

Для прогулянкової коляски Baby Jogger City Mini GT не існує проблем на дорозі, вона з легкістю долає всі перешкоди. Великі колеса з гуми дарують візку плавний хід і гасять вібрації від дорожнього покриття. Всі колеса виконані за технологією Forever Air, не бояться порізів і проколів. Переднє колесо обертається на 360 градусів. Для комфортного проходження окремих ділянок дороги, його можна зафіксувати в прямому положенні.

Baby Jogger City Mini GT легко перетворюється в повноцінну систему для подорожей за допомогою адаптерів, які можна придбати окремо. З ними на раму коляски встановлюються автокрісла групи 0 більшості популярних виробників. Також є можливість встановити на шасі люльку Deluxe Pram , В комплекті зі спальним блоком вже йдуть необхідні адаптери.

Новости