• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Благовєщенськ втретє приєднався до акції «Ніч кіно», Неділя, 24 Июня 2019. Мій Благовєщенськ

Увечері 25 серпня в Благовєщенську на території Амурського обласного будинку народної творчості (АОДНТ) стартувала всеукраїнська акція «Ніч кіно». Культурний захід стає для обласного центру традиційним. У Приамур'ї ж воно з кожним разом охоплює все більше населених пунктів.

З 7 години вечора на території АОДНТ почали роботу тематичні майданчики. Вони мали відношення до тих фільмів, які треба було демонструвати в рамках «Ночі кіно» - «Останній богатир», «Танки» і «Рубіж». Наприклад, в рамках «Останнього героя» працювала фотозоні, де кожен міг приміряти на себе відповідний образ. В рамках фільму «Танки» на територію пригнали справжній БТР. Курсанти Далекосхідного вищого загальновійськового командного училища надали всім бажаючим можливість сфотографуватися зі зброєю. Ті, хто встиг зголодніти, могли перекусити.

Незадовго до початку показів фільмів серед глядачів були розіграні призи. Ними стали квитки на фільми майбутнього фестивалю театру і кіно «Амурська осінь». Потрібно було правильно відповісти на питання про кіно.

«У цьому році це третій раз, коли Благовєщенськ і Амурська область приєднуються до проекту" Ніч кіно ". У перший раз у нас був показ тільки в сквері Будинку народної творчості. У минулому році приєдналося кілька будинків культури з області. А в цьому році практично вся область охоплена - 33 населених пункти, плюс наш Благовєщенськ сьогодні о 8 годині вечора показують кіно », - зазначила директор АОДНТ Анна Соколенко.

Подивитися кіно зібралося більше 500 глядачів. Деякі відзначали, що якісь з фільмів вже бачили, але все одно вирішили відвідати «Ніч кіно». Чи не підвела в цей раз і погода в Благовєщенську. Триватиме показ більше 5 годин.

Детально про захід читайте незабаром в рубриці «Культпросвіт» .

Джерело новини: http://www.amur.info/news/2018/08/25/142622


Переглядів новини: 370

Новости