• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

20.08.2018 16:19. Названо дати скасування роумінгу в Росії

Названо дати скасування роумінгу в Росії

20.08.2018 16:19 372 20

Плату за вхідні дзвінки з інших регіонів в поїздках по Росії першим скасував «Вимпелком» (бренд «Білайн»). Про це повідомили в прес-службі компанії. Раніше такі дзвінки обходилися абоненту в п'ять рублів за хвилину.

На інші послуги зв'язку також поширюються умови домашнього регіону. З квітня користування мобільним інтернетом розраховується за єдиними правилами «як вдома». Крім того, вихідні дзвінки тарифікуються на тих же умовах, що і в місці підключення sim-карти, повідомляє РІА Новини .

«Мегафон» повідомив, що плату за вхідні дзвінки в поїздках по Росії скасують з 1 вересня. У прес-службі МТС заявили, що теж планують зробити це «найближчим часом».

Рік тому ФАС наказала найбільшим стільниковим операторам до 15 грудня виконати попередження в частині необгрунтовано високих цін на внутрішньо-роумінг. Фактично мова йшла про його скасування.

В кінці грудня служба продовжила виконання попередження для МТС, «Мегафона» і «Вимпелкому» до 31 січня. Для Tele2 міру продовжили в червні до 31 серпня.

Навесні ФАС порушила справи проти трьох найбільших операторів. На початку серпня «Вимпелком» і «Мегафон» оголосили про скасування плати за вхідні дзвінки всередині мережі при поїздках по Росії. ФАС закрила справи, а заступник голови відомства Анатолій Голомолзин заявив, що роумінг скасують до жовтня.

Джерело новини: http://www.amur.info/news/2018/08/20/142382

Новости