• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

ОПРАВИ З титану. УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ І Чудовий ЯКІСТЬ

  1. Запитуйте оправи для окулярів і сонцезахисні окуляри німецького концерну Eschenbach в салонах оптики Росії
  2. Оправи для окулярів >>>

Однією з найважливіших характеристик будь-якої оправи для окулярів є матеріал, з якого вона виготовлена. Від матеріалу залежить її зовнішній вигляд, вага, алергенні властивості, і, що найважливіше, термін служби. Сьогодні для виготовлення очкових оправ використовується величезний спектр матеріалів: від стандартних пластмас до бивнів мамонта і дерева. У кожного з цих матеріалів є свої недоліки і переваги. Основними матеріалами, застосовуваними для виробництва очкових оправ, є пластмаси і метали. А одним з найміцніших на сьогоднішній день - титан. Про нього нам і хотілося б розповісти докладніше.

Загальні властивості цього матеріалу

У 1791 році британський хімік Вільям Мак-Грегор вперше виявив темно-сіре металеве речовина, яке трохи пізніше було названо титаном. Настільки шляхетну назву було дано не випадково: титан - один з найміцніших металів на Землі.

Незважаючи на свої чудові властивості і природну поширеність, в промисловості титан використовується досить рідко. Справа в тому, що він є дуже дорогим металом і вимагає солідних фінансових вкладень для переробки. Титан присутній в літаках, ракетах, спортивний інвентар і комп'ютерах. Завдяки тому, що відрізняється невеликою вагою, в порівнянні з іншими міцними металами, і не піддається корозії, набув широкого застосування в суднобудуванні. Крім того, в даний час істотно потіснив золото і паладій і активно використовується при виготовленні обручок та інших ювелірних виробів.

Оправи для окулярів TitanFlex 820588_70

Титан і сучасні оправи для окулярів

Перші спроби використання титану в промисловості почалися в 40-х роках минулого століття, а у виробництві оправ майже на півстоліття пізніше - в 80-х. В даний час цей метал активно застосовується для виробництва оправ, або її окремих елементів. У розвинених країнах, зокрема в США, титанові оправи займають чверть всього ринку. У Росії ці цифри скромніші, проте ростуть з кожним роком. Популярність титанової оптики обумовлена ​​тим, що цей метал:

- міцний;

- гнучкий;

- легкий;

- не іржавіє;

- має гіпоалергенні властивості.

- має гіпоалергенні властивості

Оправи для окулярів TITANflex 820578_10

Єдиною перешкодою для відмови від традиційних оправ і повного переходу до використання титанової оптики є висока вартість. В іншому випадку, вже давно все оправи проводилися б тільки з цього матеріалу, так як, безумовно, титанова оптика перевершує інші види у всіх компонентах.

коли титанові оправи вперше з'явилися на ринку, їх вартість була в 2-3 рази вище, ніж вартість оптики з інших матеріалів. В даний час, завдяки розвитку технологій виробництва, цю прірву вдалося зменшити. Сьогодні титанові оправи дорожче інших всього на 20-30%, а значить, вони доступні для переважної більшості покупців.

Титанові оправи для окулярів - якими вони повинні бути?

Для початку варто уточнити, які оправи можна називати титановими: ті, які мінімум на три чверті складаються з цього металу. Відповідно, чим вище в оправі частка титану, тим вона дорожча.

Титанові оправи поділяють на такі категорії:

Оправи з чистого титану - питома вага яких як мінімум на 90% складається з цього металу. Неважко здогадатися, що це найдорожчі види оправ. Вони в самій більшою мірою мають ті властивості титану, заради якого його використовують в оптиці, а саме: міцність, легкість, гіпоалергенність і стійкість до корозії.

Комбіновані оправи - питома вага яких від 75 до 90% складається з титану і його компонентів. Це означає, що основним використовуваним матеріалом є чистий титан, але в нього додає деякі інші види металів. Це найпоширеніший тип титанових оправ.

Оправи з бета-титану. При виготовленні використовують титан, алюміній і ванадій. Алюміній додають для легкості, а ванадій для твердості. Такі оправи гнучкіші і легкі, ніж чисто титанові, і що найголовніше - дешевші. Крім того, їх покриття дозволяє фарбувати себе в самі різні кольори.

Металеві оправи з «пам'яттю». Вони виготовляються зі сплаву, який приблизно на половину складається з титану, а друга половина припадає на сплав хрому з деякими іншими металами. Їх головна особливість в тому, що вони можуть «запам'ятовувати» свою первісну форму і, в разі необхідності, відновлювати її. наприклад, оправи для окулярів Titan flex

Eschenbach Titan flex - це довговічна оправа: не ламається в екстремальних умовах експлуатації, має високу зносостійкість покриттів, що зберігає естетику оправи на довгі роки.

Якщо ви вже прийняли рішення про покупку титанової оправи, то потрібно знати кілька простих правил, які допоможуть переконатися, що перед вами дійсно чистий титан.

Якщо ви вже прийняли рішення про покупку титанової оправи, то потрібно знати кілька простих правил, які допоможуть переконатися, що перед вами дійсно чистий титан

Jürgen Klopp воліє окуляри Eschenbach Titanflex

Порівняйте вагу титанової оправи з вагою аналогів, виготовлених з інших металів. Оправа з чистого (100% -го) титана, як правило, в 2 рази легше. Уважно досліджуйте кожен куточок оправи. Пам'ятайте, що справжній титан ніколи не знебарвлюється і не іржавіє. Перевірте гвинти: в титанових оправах вони завжди прокладаються спеціальними шайбами. Крім того, шайби і гвинти, обов'язково, повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі.

Особи в титанових оправах

Якщо коротко, то титанові оправи підійдуть будь-кому. В першу чергу вони рекомендуються особам, які страждають від алергії на нікель, який використовується при виготовленні більшості інших металевих оправ.
Титанові оправи дуже легкі, а значить, такі окуляри будуть надавати набагато менший тиск на перенісся, ніж прості металеві аналоги. Крім того, титан не піддається корозії, а значить, ідеально підходять для тих людей, які проводять багато часу поблизу води. Жінки знайдуть в таких оправах чудове поєднання зручності і стилю, молодь побачить в них останні новинки хай-тека, а професійні спортсмени відзначать практичність.

Bogner - оправи з титану

Окуляри Humpreys - вибір tATu

У колекції Humpreys також є оправи з титану.

Запитуйте оправи для окулярів і сонцезахисні окуляри німецького концерну Eschenbach в салонах оптики Росії

Запитуйте оправи для окулярів і сонцезахисні окуляри німецького концерну Eschenbach в салонах оптики Росії

Оправи для окулярів >>>

Сонцезахисні окуляри >>>

© weboptica.ru

Титанові оправи для окулярів - якими вони повинні бути?
Новости