• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: BP-Azerbaijan зупинила прокачування нафти по нафтопроводу Баку-Супса

Компанія BP-Azerbaijan, оператор азербайджанського і грузинського ділянок трубопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан спростувала повідомлення телекомпанії "Руставі-2" про що відбулися сьогодні три вибухи на магістралі на території Грузії

BP-Azerbaijan, оператор азербайджанського і грузинського ділянок трубопроводу Баку-Тбілісі-Джейхан призупинила прокачування нафти по нафтопроводу Баку-Супса, що зв'язує Азербайджан з грузинським узбережжям Чорного моря, повідомив "Інтерфакс" .

"Ми призупинили прокачування в якості запобіжного заходу в зв'язку з подіями в Грузії. Ми уважно відстежуємо ситуацію, і в залежності від її нормалізації буде прийнято рішення про відновлення прокачування", - заявили в компанії.

Компанія продовжує експорт нафти з азербайджанських родовищ Азері-Чираг-Гюнешлі по двох залишилися альтернативних маршрутах: по нафтопроводу Баку-Новоросійськ і по залізниці до Батумі.

BP-Azerbaijan також спростувала повідомлення телекомпанії "Руставі-2" про що відбулися сьогодні трьох вибухи на магістралі на території Грузії.

"Ми весь час перебуваємо в контакті з нашими об'єктами на території Грузії, і на даний момент вони цілі і неушкоджені", - особливо відзначила представник компанії Тамам Баятли.

Компанія "Боташ", оператор турецької ділянки трубопроводу, завершує ремонтні роботи на ділянці, де сталася надзвичайна подія. Прокачування нафти по БТД пропускною спроможністю 1 млн барелів на добу відновиться через тиждень.

Зараз, після тимчасової зупинки магістралі, частина обсягів нафти, що видобувається на контрактній площі "Азері-Чираг-Гюнешлі" в азербайджанському секторі Каспію, перенаправлено в трубопровід Баку-Новоросійськ, потужністю як мінімум в 3 рази менше, ніж БТД.

Новости