• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Поруч з «Ашан» на Петрівці відкрилася автоматизована заправка SC Formula

На парковці перед супермаркетом «Ашан» на Петрівці в Києві відкрилася АЗС SC FORMULA. Е то вже 5-я повністю автоматизована контейнерна роздрібна АЗС мережі в Києві та 11-я в Україні

Нова КАЗС SC FORMULA передбачає повне самообслуговування, на заправці немає касирів, заправників - всі операції по заправці дизельного палива і бензину здійснюють безпосередньо автомобілісти.

Заправка пропонує клієнтам два види європейського палива стандарту ЄВРО 5 - ДТ і бензин А-95 з двох ТРК: одна вбудована в основну конструкцію, інша винесена для зручності заправки авто, у яких бак розташований зліва.

Станція призначена для обслуговування клієнтів як за безготівковим, так і за готівковим розрахунком.

Станція призначена для обслуговування клієнтів як за безготівковим, так і за готівковим розрахунком

Система приймає як банківські картки та паливні картки SC FORMULA, так і готівку, видає здачу у вигляді ваучерів на заправку. Також присутній касовий апарат, який друкує фіскальні чеки в установленому законом порядку.

У перші дні роботи КАЗС водіям допомагає співробітник компанії, який пояснює принцип дії станції. «Далі АЗС працюватиме в« холодному »режимі, коли водій самостійно проводить розрахунок в банкоматі і заправляє авто».

Навколо майданчика майбутньої КАЗС вже нанесена розмітка руху автотранспорту, встановлені знаки.

/ Оператор SC Formula почав свою роботу в 2010 році і за час роботи зарекомендував себе як надійний партнер, отримавши довіру більше 7 000 юридичних осіб. На сьогодні мережа налічує 11 КАЗС в 5 регіонах України і 60 відомчих станцій, розташованих в 15 областях України, які обслуговують комерційні підприємства по всій країні.

Застосування нових технологій, постійне вдосконалення виробленого оператором SC Formula обладнання - це основний принцип, яким SC Formula керується при просуванні такого інноваційного продукту, як автоматична контейнерна автозаправна станція. /

На правах реклами

Читайте свіжі новини і аналітику про ритейлі та інтернет-торгівлі в Україні на нашій сторінці в Facebook , На нашому каналі в Telegram , А також підписуйтесь на нашу щотижневу e-mail розсилку.

Новости