• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Контейнерні АЗС, блокові АЗС на базі горизонтальних резервуарів

 1. У зв'язку зі змінами виробничої програми ТД САРРЗ дане обладнання більше не поставляється. Актуальний...
 2. Види контейнерних / блокових АЗС
 3. Контейнерні / блокові АЗС відкритого типу
 4. Контейнерні / блокові АЗС закритого типу
 5. Технологічні характеристики контейнерних / блокових АЗС
 6. Комплектація контейнерних / блокових АЗС
 7. Як купити контейнерну / блочну АЗС за вигідною ціною в Вашому місті?

опис

У зв'язку зі змінами виробничої програми ТД САРРЗ дане обладнання більше не поставляється. Актуальний каталог товарів розміщений в розділі "Продукція" .

Контейнерні / блокові АЗС являють собою єдину конструкцію на одній рамної основі, що складається з горизонтального резервуара наземного розміщення і топлівнораздаточной колонки.

Горизонтальний резервуар виконує функцію ємності для зберігання рідкого моторного палива (бензину різних марок, дизельного палива) і з'єднується з колонкою ТРК безпосередньо. Кількість колонок для одного резервуара може бути від 1 до 4 штук і залежить від місткості ємності і від вимог до продуктивності контейнерної АЗС.

Відповідно до вимог нормативного документа НПБ 111-98 "Автозаправні станції. Вимоги пожежної безпеки" для контейнерних АЗС, встановлених за межами населених пунктів, максимальна загальна місткість резервуарів на АЗС не повинна перевищувати 60 м3, а місткість однієї ємності повинна бути не більше 20 м3 . На території населених пунктів загальна місткість повинна бути менше 40 м3, а місткість однієї ємності - до 10 м3.

ТД САРРЗ поставляє контейнерні (блокові) АЗС до місця експлуатації в максимальної заводської готовності у вигляді єдиного блок-модуля.

Види контейнерних / блокових АЗС

Контейнерні АЗС можуть бути виготовлені як відкритого, так і закритого типу. У першому випадку резервуар не має захисного зовнішнього модуля, а колонка захищається навісний дахом, металевою шафою або поміщається за днищем ємності, краю стінок якої подовжуються. У другому типі резервуар і топлівнораздаточная колонка розташовуються усередині захисного блоку, обшитого з зовнішніх сторін профнастилом або сендвіч-панелями.

Контейнерні / блокові АЗС відкритого типу

Контейнерні / блокові АЗС відкритого типу

Стандартна конструкція контейнерної АЗС відкритого типу являє собою резервуар і топлівнораздаточную колонку, доступ до яких не обмежений. Колонка захищена від атмосферних опадів навісним металевим козирком, який може бути встановлений як на окремій стійці, з'єднуючись з фундаментом колонки і фіксуючи до корпусу ємності, так і бути продовженням невеликого сегмента верхньої частини резервуара. Як правило, такий тип блокової АЗС встановлюється на охоронюваних територіях, де використовується обмеженим колом людей.

Як правило, такий тип блокової АЗС встановлюється на охоронюваних територіях, де використовується обмеженим колом людей

Блокова АЗС з захищеної паливороздавальної колонкою є вдосконаленою версією стандартної конструкції, відрізняючись наявністю металевої шафи з встановленої всередині колонкою. Шафа виготовляється з металу товщиною 2 мм і вміщає в себе технологічне обладнання (насос, систему автоматики) та колонку, закриваючись на замок при необхідності. Такий варіант підходить для охороняється території, де є ризик пошкодження конструкції або несанкціонованого зливу палива.

Такий варіант підходить для охороняється території, де є ризик пошкодження конструкції або несанкціонованого зливу палива

Моноблочна контейнерна АЗС - це монолітна конструкція, яка об'єднує резервуар і колонку в єдине ціле. Резервуар має плоскі днища, одне з яких приховано подовженими стінками ємності. За рахунок цього утворюється достатній простір для розміщення вентиляційного отвору, колонки та супутнього обладнання, які виявляються за днищем з зовнішньої сторони ємності і закриваються при необхідності металевими дверцятами на петлях.

Контейнерні / блокові АЗС закритого типу

Контейнерні / блокові АЗС закритого типу

Стандартна модульна АЗС закритого типу виглядає наступним чином: горизонтальний резервуар і топлівнораздаточние колонки розміщуються всередині металевого рамного каркаса, стінки якого обшиті сендвіч-панелями. Для регіонів з холодними кліматичними умовами можливе виготовлення утепленого блок-модуля з системою опалення. На торці корпусу розміщені дві дверцята, які відкриваються назовні і можуть замикатися вбудованим або навісним замком.

На торці корпусу розміщені дві дверцята, які відкриваються назовні і можуть замикатися вбудованим або навісним замком

Блокова АЗС в морському контейнері відрізняється від попереднього варіанту корпусом. В даному випадку корпус не проводиться на заводі - замість цього використовується готовий морський контейнер із сталевого листа. Такий варіант має високу мобільність і зручний для перевезення заправної станції наземним або морським транспортом. Технологічне обслуговування здійснюється через люк, вирізаний у верхній частині.

Технологічне обслуговування здійснюється через люк, вирізаний у верхній частині

Удосконалена контейнерна АЗС є модифікацією стандартної модульної АЗС закритого типу. Стінки каркасного корпусу обшиваються фасадними панелями, які роблять станцію акуратною і естетично привабливою. Дверцята для доступу до колонки можуть бути встановлені як металеві на петлях, так і типу жалюзі. У верхній частині корпусу виведений люк для технологічного обслуговування і закріплені металеві огорожі.

У верхній частині корпусу виведений люк для технологічного обслуговування і закріплені металеві огорожі

Контейнерна / блокова АЗС в максимальній комплектації виготовляється з суцільнометалевого контейнера, де товщина сталевого листа марки Ст3сп5 становить 4 мм. Зовнішня частина корпусу покрита полімерцінком для посиленої антикорозійного захисту і грунт-емаллю в 2 шари. Технологічний відсік відділяється перегородкою від резервуара і включає в себе таке обладнання, як вибухозахищений шафа електрокерування і автоматики, систему порошкового пожежогасіння та ін. У такій АЗС можливо встановити до 4 паливороздавальних колонок.

Доступ до технологічного відсіку захищається дверима в торці корпусу, які можуть бути як петльовими, так і типу жалюзі. За бажанням Замовника можливе виготовити навісну дах, продовживши невеликий сегмент верхньої частини корпусу.

Технологічні характеристики контейнерних / блокових АЗС

Модульна конструкція і індивідуальний підхід при проектуванні і виготовленні блокових автозаправних станцій дозволяє фахівцям ТД САРРЗ поставляти широкий асортимент обладнання, який відповідає вимогам експлуатації на будь-якому об'єкті. За бажанням Замовника можливе виготовлення нестандартних варіантів з різною місткістю горизонтального резервуара, габаритними розмірами блок-модуля, додатковими металевими конструкціями і т.д.

Показник Значення Конструктивні виконання

 • контейнерні АЗС відкритого типу
 • контейнерні АЗС закритого типу

Комплектація *

 • резервуар
 • ТРК
 • корпус

Кількість ТРК, шт. 1-4 Тип резервуара горизонтальний одностінний або двостінний Обсяг одного резервуара, м3 до 20 Загальний обсяг входять резервуарів, м3 до 60 Матеріал резервуара РГСН сталь марки 09Г2С, Ст3сп5 Зовнішнє покриття резервуара полімерцінк, грунт-емаль Робоче середовище паливна рідина, ГСМ Щільність робочого середовища, кг / м3 до 1300 Робочий тиск, МПа 0,04-0,07 Обігрів резервуара на вимогу Замовника Кліматичне виконання У, УХЛ Сейсмічність району, балів до 7

* Комплектація може відрізнятися на вимогу Замовника

Комплектація контейнерних / блокових АЗС

До складу типових блочних АЗС входить:

 • горизонтальний резервуар об'ємом до 20 м3;
 • топливораздаточная колонка ТРК (1-4 шт.);
 • насос наповнення резервуара;
 • лінія видачі палива на ТРК;
 • вибухозахищений шафа електрокерування і автоматики;
 • сходи і площадки обслуговування зі знімною огорожею;
 • корпус в залежності від типу блокової АЗС.

Для безпечної експлуатації АЗС горизонтальні резервуари комплектуються:

 • обладнанням для визначення рівня наповнення резервуара (рівнемір, датчик рівня, сигналізатор рівня);
 • обмежувачем наливу;
 • Вогнеперепинювачів;
 • запобіжно-запірною арматурою (запірними кранами і клапанами);
 • дихальної лінією;
 • приладами КВП (манометром, датчиком температури).

Корпус контейнерних АЗС закритого типу може бути оснащений системами опалення, освітлення і вентиляції, а також аварійної та пожежною сигналізацією.

За бажанням Замовника можливе розширити комплектацію системою відпустки ПММ за магнітними картками або ключам.

Як купити контейнерну / блочну АЗС за вигідною ціною в Вашому місті?

Ціна модульної контейнерної АЗС розраховується індивідуально. Для розрахунку її вартості Ви можете:

 • зателефонувати нам за допомогою одного з номерів: 8-800-555-86-36 , 8 (8452) 250-298
 • надіслати на електронну пошту технічні умови експлуатації
 • завантажити Опитувальний лист і надіслати на електронну пошту

Як купити контейнерну / блочну АЗС за вигідною ціною в Вашому місті?
Новости