• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

контейнерна АЗС

  1. Контейнерна АЗС - особливості
  2. Характеристики контейнерної АЗС
  3. Ескплуатаціі і принцип роботи контейнерного АЗС

Найбільшу популярність перед стаціонарними автозаправними станціями приймають станції для здійснення заправки пальним матеріалом контейнерного виду. Призначення контейнерної автозаправної станції АЗС полягає в прийманні, відпустці в продаж і зберіганні пального сирь я.

Контейнерна АЗС - особливості

Контейнерна АЗС є розташовані на землі паливні резервуари, в яких власне горючий матеріал і знаходиться. Дані ємності розміщуються в одному великому сховищі, яке має вигляд так званого контейнера, великого ящика для зберігання. Чим хороші подібні контейнерні автозаправні станції, так це низьким стартовим капіталом, необхідним для відкриття подібного роду станції.

Монтаж контейнерної АЗС так само можна віднести до плюсів такого роду технології заправної станції, оскільки він не вимагає великих витрат робочих ресурсів і часу на складання і установку. Окупність даної установки не займає часу більше одного року. А вкладення в порівнянні зі стаціонарною АЗС настільки малі, що не залишає сумнівів у виборі на користь контейнерної установки. Дані контейнерні автозаправні станції надзвичайно зручні в умовах віддалених місцезнаходжень великого числа транспорту і техніки, що працює від палива. Наприклад на польових роботах, масштабних віддалених будівельних об'єктах, і так далі.

Характеристики контейнерної АЗС

Оскільки техніки, що вимагає заправки паливом на даних об'єктах безліч, а можливості перевозити на заправку немає, відповідно зручним і економічним рішенням буде розміщення там контейнерних заправних установок. Самі контейнерні автозаправні контейнери можна класифікувати на двостінні і одностінні. Є певні критерії по місткості контейнерів. На територіях та поблизу населених пунктів неприпустимо розміщення контейнерів місткістю більш ніж сорок кубометрів. На віддалених, що не населених територіях допускається місткість близько шістдесяти кубометрів паливного сировини. Необхідно так само те, що б дана установка відповідала всім стандартам безпеки, була оформлена і обладнана відповідно до технікою пожежної безпеки, і належним чином обслуговувалася. Для цього потрібен кваліфікований персонал, який знає всі правила і державні стандарти для роботи на автозаправних станціях. До речі ще одним популярним видом автозаправних станцій стали мобільні АЗС .

Ескплуатаціі і принцип роботи контейнерного АЗС


Для того, що б працівник міг в досить комфортних умовах здійснювати роботу і догляд за станцією, контейнерні станції обладнуються спеціальним диспетчерським постом, в якому вже проведена електропроводка, освітлення, пульти управління станцією і додаткове обладнання. Наповнення автозаправної станції контейнерного типу може відбуватися двома способами, може бути заправлена ​​за допомогою паливнозаправний машин або підключається до внутрішніх резервуарів з паливом, які знаходяться під землею. Паливнозаправний колонки можуть бути різних моделей і модифікацій, всі ці фактори впливають на кінцеву вартість автозаправної станції контейнерного типу. Саме підключення контейнерної станції АЗС проводиться досить швидко, вибирається місце для установки і здійснюється підключення всіх кабелів живлення і управління, на цьому власне установка і закінчується.


Дані установки чудово зарекомендували себе по всій країні, тим більше що в досить екстремальних і важких непрохідних умовах працюють вони безвідмовно. Експлуатація автозаправних станцій контейнерного типу може проводитися при дуже низьких температурах. Широко застосовуються дані установки в умовах Крайньої Півночі та інших важкопрохідних і віддалених місцях. При цьому відзначається зростання економії в порівнянні з АЗС стаціонарного типу , Важливим є дуже тривалий робочий строк даних установок, він дорівнює близько п'ятнадцяти років.

Новости