• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Контейнерна АЗС, КАЗС, ціна, купити в Києві, Україні ⛽ LIARD

 1. АЗС контейнерного типу для зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів
 2. Склад контейнерних АЗС
 3. управління КАЗС
 4. КУПИТИ контейнерних АЗС "ПІД КЛЮЧ" В LIARD
 5. Варіанти механічних ТРК для ручного управління КАЗС

Контейнерна АЗС - КАЗС

Контейнерна АЗС - КАЗС  АЗС контейнерного типу для зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів  Наша компанія здійснює виробництво і постачання контейнерних АЗС об'ємом від 5000 до 40000 літрів АЗС контейнерного типу для зберігання та відпуску світлих нафтопродуктів

Наша компанія здійснює виробництво і постачання контейнерних АЗС об'ємом від 5000 до 40000 літрів. Ми розробили типові модельний ряд і комплектації, які можуть бути доопрацьовані згідно поставлених перед Вами завдань і Вашого індивідуального технічного завдання. Наші фахівці допоможуть Вам замовити оптимальне рішення.

АЗС контейнерного типу - це цілісне заводський виріб, мобільний комплекс для організації автозаправної станції на території підприємства або тимчасовому об'єкті. КАЗС може використовуватися і в комерційних цілях - для торгівлі нафтопродуктами оптом і в роздріб. Контейнерна АЗС призначена для зберігання і роздачі дизельного палива і бензину, або одночасно цих двох видів палива. Для роботи КАЗС з бензином використовуються тільки вибухозахищені комплектуючі, в тому числі роздавальна колонка.

Особливість і основна відмінність АЗС контейнерного типу від модульного полягає в тому, що резервуар, топливораздаточная колонка і всі інші компоненти технологічного обладнання розташовані в контейнері, який забезпечує підвищену безпеку і довговічність встановленого обладнання.

Склад контейнерних АЗС

Металоконструкції КАЗС - резервуар і контейнер

КАЗС складається з сталевого циліндричного горизонтально резервуара для зберігання палива і заправної колонки, які встановлені в сталевий, вентильований контейнер з каркасом, а також комплекту резервуарного, технологічного і вимірювального обладнання. Паливороздавальна колонка від резервуара відокремлена і розташована в технологічному відсіку. Продукція, зі сталі елементи технологічної системи, в тому числі, сходи з перилами, люк, трубопроводи, фланці фарбуються порошковим методом, що забезпечує стійкий захист від механічних пошкоджень і корозії.
Залежно від вимог Замовника, резервуар контейнерного модуля може бути одностінного або двостінного виконання. А для заправки одночасно декількох видів палива, КАЗС комплектується резервуаром з двома секціями та ТРК з двома пістолетами для двох продуктів.

паливороздавальна колонка

Для заправки палива в баки транспортних засобів КАЗС комплектується паливороздавальної колонкою. Заправна колонка підбирається згідно з бюджетом і технічного завдання клієнта. Ми пропонуємо широкий вибір колонок і опцій, який здатний задовольнити будь-які запити і вимоги наших клієнтів. Щоб забезпечити заправку на КАЗС з одним видом палива двох транспортних засобів одночасно встановлюється додаткова колонка (друга), або колонка на два пістолета.

Базовий комплект технологічного обладнання КАЗС

 • Дихальна лінія з клапаном СМДК-50 і вогневим преградітелем;
 • Вимірну лінія з люком замірним ЛЗ-50;
 • Лінія наповнення із зливною муфтою МС-80 і вогневим преградітелем;
 • Напорная або усмоктувальна лінія з запірною арматурою, вогневим преградітелем і зворотним клапаном.

Опціонально технологічні компоненти КАЗС

 • Захисний сталевий шафа на люк;
 • Манометр (для двостінних резервуарів);
 • Зливний фільтр ФС-80, встановлюється на лінію наповнення;
 • Лінія очищення з пробкою водогрязеспускной ПВГС;
 • Високопродуктивний насос для викачування палива з бензовозу;
 • Фільтр-сепаратор тонкого очищення (підбирається в залежності від комплектації ТРК і її характеристик);
 • Механічний або електронний рівнемір;
 • Механічна система запобігання переливу;
 • Електронна система контролю герметичності;
 • Автоматична система пожежогасіння;
 • І інші опції, інформацію про яких Ви зможете отримати, зв'язавшись з нами.

управління КАЗС

Доступно декілька способів управління і обліку витрати нафтопродуктів, можливість яких прямо залежить від типу і модифікації встановленої колонки:

 1. Місцевий-річний, здійснюється через оператора безпосередньо на самій ТРК. Дозування здійснюється вручну за допомогою роздаткового крана в режимі "старт-стоп", або дозовано за допомогою штатної клавіатури;
 2. Дистанційне керування колонкою з операторської за допомогою пульта дистанційного керування;
 3. Управління ТРК і комплексний облік через ПК в операторській, за допомогою встановленої на ньому спеціальної системи. Система також може контролювати залишки палива в резервуарах за допомогою рівнемірів.
 4. Автоматизований, безоператорном відпуск палива за допомогою магнітних ідентифікаторів (карт). Дистанційна передача даних на сервер. Доступ до системи через веб-інтерфейс.

КУПИТИ контейнерних АЗС "ПІД КЛЮЧ" В LIARD

Співпрацюючи з нами, Ви працюєте безпосередньо з розробником і виробником АЗС контейнерного типу. Ми постачаємо обладнання, виробляємо його монтаж, запуск та обслуговування по всій Україні. Наші фахівці допоможуть підібрати саме те, що Вам потрібно!

Варіанти механічних ТРК для ручного управління КАЗС

Електронні ТРК для дозованого і дистанційного керування КАЗС

Автоматичні ТРК для безоператорном управління КАЗС

Інші варіанти міні АЗС

Повернутися до списку

Новости