• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Будівництво АЗС під ключ повний проектно-виробничий цикл. реконструкція АЗС

 1. Склад проекту

Автозаправні станції відносяться до категорії об'єктів, в яких поєднуються дуже складні для виконання вимоги і умови, такі як:  велика кількість людей і техніки - пожежна безпека;  розташування або віддаленість об'єкту - лінії комунікацій і зв'язку;  нафтопродукти - екологія;  інтереси бізнесу - інтереси територій та мешканців

Автозаправні станції відносяться до категорії об'єктів, в яких поєднуються дуже складні для виконання вимоги і умови, такі як:

 • велика кількість людей і техніки - пожежна безпека;
 • розташування або віддаленість об'єкту - лінії комунікацій і зв'язку;
 • нафтопродукти - екологія;
 • інтереси бізнесу - інтереси територій та мешканців.

Час, коли будівництво АЗС було досить простим завданням, давно в минулому.

Наша компанія пропонує до омплексную поставку обладнання а так само монтаж для:

Рішення про будівництво АЗС приймається на підставі варіантів відповідей на ряд питань. Ухвалений, в хід їх опрацювання, варіант і технічні рішення стають основою успішності бізнесу, і помилки будуть коштувати дуже дорого. Дванадцятирічний досвід проектування і будівництва АЗС в різної конфігурації і багатопаливних сховищ дозволяє нашим фахівцям приймати відповідальні рішення і давати аргументовані рекомендації.

Процес планування, проектування та будівництва АЗС складається з ряду послідовних дій, кожне з яких є необхідним, і має виконуватися на високому рівні.

Маркетингове дослідження

В ході дослідження відбувається визначення потреби в даній АЗС для конкретного регіону або місцевості. Проводиться аналіз кількісних критеріїв (кількість ТЗ з урахуванням сезонності, наявність і потенціал конкурентів) і критеріїв, які визначають якість обслуговування (супутні послуги, можливість безготівкових розрахунків). На підставі цих даних приймається рішення про тип АЗС (класична, блокова або модульна АЗС) або її реконструкції. Слід розуміти, що якісне маркетингове дослідження - це не тільки основа успішного бізнесу, що використовує плановану конфігурацію об'єкта, а й прогноз шляхів його розвитку.

Землевідведення, геолого-топографічні вишукування і екологія

Юридичним і головною підставою, що дає право на будівництво АЗС, є документи на правообладания земельною ділянкою (або договір оренди) з відповідним видом дозволеного використання (РІ) земельної ділянки. Для будівництва АЗС необхідний статус РІ з правом капітального будівництва та реєстрацією записи в Державному кадастрі нерухомості.


Для будівництва АЗС необхідний статус РІ з правом капітального будівництва та реєстрацією записи в Державному кадастрі нерухомості

Бажання побудувати АЗС на місці, що сподобалося може зіткнутися не тільки з вимогами Адміністрації території або умовами відповідності численним СНіПам і ГОСТам, а й з економічною доцільністю будівництва в частині земельних робіт. Особливо важливі геологічні характеристики місця для будівництва АЗС із застосуванням підземних горизонтальних сталевих резервуарів (РГС), для яких зволожені або скельні грунти однаково не зручні через значних додаткових витрат. На підставі геологічних даних фахівці ТОВ "Політех-Снаб" запропонують варіант моделі ємності або способу її розміщення, які сприятимуть оптимізації витрат, а на підставі топографічних даних буде створена планування об'єкта, яка стане частиною проекту АЗС.

Системи автоматизованого проектування (САПР) стали звичайним інструментом проектувальників. І все ж, будь-який типовий проект зажадає доопрацювання під місцеві умови або вимоги Замовника. Доробки призводять до додаткових узгоджень у відповідних державних органах, тому що АЗС відноситься до категорії об'єктів підвищеної небезпеки.

Склад проекту

Склад проекту визначається ПП РФ від 16 лютого 2008 року № 87 «Про склад розділів проектної документації ...». Проект містить графічну і описову частини. В описовій частині обов'язковими є розділи:

 • Схема планувальної організації земельної ділянки.
 • Архітектурні рішення.
 • Конструктивні та об'ємно-планувальні рішення.
 • Відомості про інженерному устаткуванні, в якому містяться графічні та описові підрозділи пояснюють структуру систем: електропостачання, водопостачання, опалення, вентиляції, зв'язку і прийняті технологічні рішення.
 • Перелік заходів з охорони навколишнього середовища.
 • Заходи щодо забезпечення пожежної безпеки.

Інші розділи включаються проект за погодженням із Замовником або відповідно до вимог місцевих уповноважених органів.

Про величину і складності необхідної роботи говорить той факт, що для правильного оформлення проекту необхідно враховувати вимоги більш 70-ти державних нормативних документів прямої дії, не кажучи про вимоги на рівні територій.

Одним з напрямків, на думку наших фахівців, стає проектування АЗС з автономними (поновлюваними) джерелами енергії для життєзабезпечення і безпеки. Цей напрямок стає все більш актуальною з розвитком транспортних мереж у віддалених регіонах зі слабкою інфраструктурою і високим (і зростаючої) вартістю послуг енергетиків. Крім цього, проект автономної АЗС вимагає значно меншого обсягу і числа погоджень.

Будівництво

Будівництво не розглядається нами як самостійний, відірваний від проектування, процес. Підставою для цього і, що важливо, конкурентною перевагою є:

 • Технічна оснащеність. Власна виробнича база, яка оснащена необхідним обладнанням для виготовлення вертикальних (РВС) і горизонтальних (РГС) резервуарів (сталевих) наземного і підземного виконання. Технічні і технологічні можливості обладнання, а так само, кваліфікація виробничо-технічного персоналу дозволяють виготовляти нестандартне або допоміжне обладнання і будівельні конструкції.
 • Інженерний супровід. Проектування ведеться з використанням сучасних, рекомендованих до застосування, методик. Проектно-кошторисна бюро працює в тісному контакті з виробничниками і будівельниками об'єкта, що дозволяє вести авторський контроль в самій жорсткій формі, оперативно вирішувати питання, за погодженням із Замовником, внесення змін в проектну документацію і проводити необхідне оформлення та / або погодження у відповідних інстанціях ( державних органах).
 • Будівельна техніка. Підприємство має достатній парком будівельної техніки, що покращує планування виробництва робіт і скорочує терміни будівництва.
 • Якість. Якості виготовлення конструкцій і виробництва будівельних робіт приділяється особлива увага. Високі власні вимоги до якості є основою наших гарантійних зобов'язань і передумовою ефективності сервісного обслуговування.
 • Кваліфікація. Рівень кваліфікації виробничо-технічного персоналу на всіх етапах виробництва і будівництва відповідає вимогам НАКС для зварників і КС професій робітників з розрядами не нижче 4-го.

устаткування АЗС

За час роботи на ринку будівництва АЗС нами визначено коло постачальників обладнання, продукція яких відповідає нашому уявленню про співвідношення ціна / якість і про надійність в партнерських відносинах. Такий підхід дозволяє гнучко використовувати партнерські відносини (роздільні поставки за графіком будівництва, знижки, розстрочки і ін.), Але не виключає установку обладнання Замовника.

Ми абсолютно впевнені, що повний проектно-виробничий цикл - АЗС під ключ - (від участі в маркетингових дослідженнях і проектування - до здачі об'єкта в експлуатацію) вигідний обом сторонам. Для встановлення контактів, уточнення деталей або звернень на сайті передбачена форма зворотного зв'язку . Вам обов'язково дадуть відповідь.

Новости