• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як зробити окуляри стильним аксесуаром: правила підбору оправи

На щастя, часи, коли окуляри спотворювали навіть найпрекрасніші особи, пішли в минуле. Тепер навіть люди з відмінним зором носять окуляри як модний аксесуар На щастя, часи, коли окуляри спотворювали навіть найпрекрасніші особи, пішли в минуле

Щоб не виглядати безглуздо, необхідно з різноманіття моделей вибрати ту, яка підкреслить достоїнства вашої особи і приховає недоліки. Зараз в тренді жіночі оправи для окулярів наступних модифікацій: вейферери, «котяче око», «метелики», «авіатори», «хай-тек» і «casual», повідомляє. Залишаються актуальними класичні оправи. Для тих, хто хоче виглядати нестандартно, є оправи круглої і квадратної форми.

П'ять правил при виборі оправи для окулярів

1. До швидкої стомлюваності очей може призвести неправильний вибір носоупоров - вони не повинні бути нерухомими і жорсткими; м'які, що прийняли форму носа впритул не будуть відчуватися на переніссі.

2. Щоб окуляри були зафіксовані за вухами, довжина дужок повинна відповідати відстані від краю оправи до опуклості за вушною раковиною.

3. Дужки не повинні викликати неприємних відчуттів на скронях і за вухами;

4. Щоб захистити себе від можливого роздратування, потрібно, щоб нижня частина оправи не чинила тиску на щоки.

5. Оправа, верхня частина якої буде вище брів, додасть обличчю здивований вираз.

Як вибирати оправу під форму обличчя

Овальна форма обличчя. Овальна форма обличчя вважається ідеальною, і до неї підійде практично будь-яка модель очок. Найбільш виграшні варіанти: прямокутні окуляри і окуляри-кішки, які підкреслять високі вилиці. Занадто широких моделей очок краще уникати.

Кругла форма обличчя. Ця форма особи характеризується повними щоками і заокругленим підборіддям. За допомогою окулярів необхідно буде витягнути форму обличчя і підкреслити очі. Вам підійдуть прямокутні або квадратні окуляри з широкими дужками і незграбними формами, а ось круглі окуляри вам точно протипоказані.

Квадратна форма обличчя. Квадратна форма обличчя характеризується сильно видатної щелепою і широким чолом. Для такого типу особи необхідні овальні або круглі окуляри, які зроблять особа стрункішою. Оправу потрібно підбирати темну або кольорову і такої ж ширини, як і особа. Квадратні і прямокутні оправи окулярів для даного типу особи небажані.


Трикутна форма обличчя. Типове трикутне обличчя має форму сердечка з широким чолом і звужується до низу гострим підборіддям. Хороші окуляри на таку особу повинні зробити верх і низ пропорційніше. Вам підійдуть окуляри-кішки і окуляри з круглою оправою, особливо в металевій оправі з тонким обідком, а ось важких громіздких з кольоровою оправою окулярів краще уникати.

Прямокутна форма обличчя. Ця форма особи відрізняється видовженістю, квадратним підборіддям і подовженим носом. Завданням очок в цьому випадку є згладити кути на обличчі і зробити його форму м'якшою. Для цього можна використовувати квадратні оправи з деталями в скроневій зоні. Оправа з низькою перемичкою на переніссі дозволить приховати занадто подовжений ніс.

Обличчя у формі ромба. Ця форма особи виділяється вузьким чолом, широкими вилицями і вузьким підборіддям. За допомогою окулярів необхідно врівноважити форму особи, зробити її більш гармонійною. Для цієї мети потрібні закруглені форми окулярів або окуляри-авіатори. Вам також підійдуть окуляри, у яких оправа, як ободок, присутній тільки зверху.

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Новости