• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Пост-реліз про конференцію "Управління корпоративним автопарком"

09 липня 2014 року в готелі Арарат Парк Хаятт в Москві відбулася щорічна конференція The Moscow Times на тему: «Управління корпоративним автопарком». Провідні експерти виступили зі своїми доповідями. Конференцію відвідали понад 80 учасників: керівники корпоративними автопарками, власники бізнесу, генеральними директора, представники ЗМІ. Головна мета конференції розкрита в її назві «Управління корпоративним автопарком: ефективні інструменти» - провідні експерти говорили про виклики і проблеми, що стоять перед фінансовою і банківською системами сьогодні.

Конференцію відкрила модератор першої сесії Тетяна Арабаджи, директор маркетингового агентства Russian Automotive Market Research, директор журналу Автобізнес.

Тетяна передала слово президенту НП Об'єднання адміністративно-господарських професіоналів» Олесі Багманян, яка висвітлила новини щодо проекту вищої освіти для Адміністративних директорів Тетяна передала слово президенту НП "Об'єднання адміністративно-господарських професіоналів» Олесі Багманян, яка висвітлила новини щодо проекту вищої освіти для Адміністративних директорів.

Далі модератор сесії в рамках своєї доповіді дала огляд трендів і тенденцій ринку автопарків. Тетяна докладно розповіла про переваги, які існують на ринку, про перспективи розвитку і зміни ринку корпоративних автопарків.

Виступ Олександра Старикова, генерального директора, ASAP transportation company, було присвячено темі управління людськими ресурсами корпоративного парку. Олександр в ході змістовного доповіді виклав свою точку зору з приводу того, де можна знайти кваліфіковані кадри, як їх організувати навчання співробітників. Дана тема викликала багато запитань із залу і бурхливу дискусію.

Далі слово взяв Олександр Єкімов, керівник напрямку охорони праці, промислової, пожежної безпеки та цивільної оборони регіону Східна Європа, Пивоварна компанія «БАЛТИКА». Олександр розповів чому так важливо побудова транспортної безпеки в компанії. Роз'яснив, як саме її можливо впровадити, що вона дасть, як оптимізує витрати.

В ході своєї доповіді Сергій Жуков, головний редактор, журнал «Автопарк 5 колесо» торкнувся такої теми як: Аутсорсинг в управлінні корпоративним автопарком. Cергей поділився своїм експертною думкою на цю тему. Доповідь була стисненим і ємним, а тема виступу безумовно вкрай актуальна.

Перша сесія завершилася дискусією залу зі спікерами. Учасники задавали свої запитання президії.

Після жвавого кава-брейку другу сесію відкрив її модератор: Семен Фокін, директор департаменту Авто, Цезар Сателіт.

Першим виступив Михайло Фролов, комерційний директор, LeasePlan. Михайло представив експертну думку з питання лізингу автотранспорту і розповів як ефективніше можливо оптимізувати витрати? Що краще використовувати власність або лізинг? Михайло тезисно і доказово виклав свою точку зору, згідно з якою лізинг є дійсно працюючим інструментом оптимізації витрат на управління корпоративним автопарком.

В ході своєї доповіді Семен Фокін, директор департаменту Авто, Цезар Сателіт

поговорив про забезпечення безпеки перевезень як пасажирів, так і вантажоперевезень. Розповів про інструменти, які можна використовувати в цілях забезпечення безпеки. Доповідь Семена був сприйнятий з цікавістю, після закінчення виступу Семена пішли численні запитання і бурхливе обговорення проблематики з залом.

У доповіді Дмитра Ємцова, керівника проектів впровадження систем моніторингу ГК "Скаут" пішла мова про безпеку водіння. Дмитро розповів про базові та професійних рішеннях для забезпечення безпеки водіння співробітників корпоративних автопарках. Обговорювалося якомога відстежувати стиль водіння, витрата палива кожного співробітника, на підставі цього складати рейтинги водіїв. Також Дмитро поділився, як за допомогою різних опцій для забезпечення безпеки водіння можна оптимізувати витрати і навіть збільшити обсяг продажів.

Людмила Климова, начальник АГВ, Росатом закривала другу сесію своїм виступом. Людмила розповіла про оптимізацію витрат автопарку, про те які існують останні тренди обліку і контролю. Начальник АГВ Росатома поділилася унікальним досвідом своєї компанії.

Захід завершився фуршетом і обговоренням питань, що виникли серед учасників в неформальній обстановці.

Детальна інформація про конференцію на сайті: http://www.themoscowtimes.com/conferences/rus/event/501148/

З питань участі в заходах The Moscow Times, прохання звертатися до керівника проектів ділових конференцій Панкратовой Дарині, +7 (495) 234-3223 доб. 4229; [email protected]

З питань PR підтримки заходів The Moscow Times, прохання звертатися до PR менеджеру Ользі Досової +7 (495) 234-3223 доб. 4238; [email protected]

Михайло представив експертну думку з питання лізингу автотранспорту і розповів як ефективніше можливо оптимізувати витрати?
Що краще використовувати власність або лізинг?
Новости