• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Воблери на судака

Перше на що слід звернути увагу при виборі воблерів на судака, це технічні умови для використання того чи іншого типу приманки. Як правило, судак полює на мілководну рибу з вузьким тільцем, таку як верхівка, плотва, окунь і йорж. Отже, слід застосовувати воблери з вузьким тільцем замість товстих. Розмір воблера повинен бути ідентичний розмірами видобутку. Одним з переваг воблерів на судака є своя унікальна гра, активність якої при рівномірній проводці привертає увагу хижака. Якщо ви збираєтеся полювати на судака на приповерхневих рівнях води, то рекомендуємо вам використовувати твічінговие воблери, що імітують поранених рибок під час проводки.

На сьогоднішній день багато рибалок воліють полювати на судака вночі На сьогоднішній день багато рибалок воліють полювати на судака вночі. Час доби також є фактором при виборі приманки. Воблери класу «minnow» представляють собою витягнутої форми приманки з невеликими лопатями. Рівень заглиблення, як правило становить до 1,5 метра, що забезпечує вдалий улов судака. Найчастіше розміри таких приманок складають 6 - 10 сантиметрів. Використання приманок «minnow» передбачає ловлю повільним Твічу, в процесі якої, воблер імітує сонних малюків.

Принади класу «deep minnow», відрізняються від останніх збільшеною лопаткою і розраховані на глибоководні занурення. Дані воблери здатні подолати навіть самі важкопрохідні ділянки з корчами. Велика лопата і витягнуте тільце воблера є ідеалом для бровок в глибоких водоймах. Товсті приманки класу «crank» мають відмінну анімацією і знаходять своє застосування в лові вночі. Ще одним видом воблерів, розрахованих на ловлю судака є «Ратлін». Ратлін є воблери без лопатей з верхнім кріпленням до волосіні. Такі воблери можливо використовувати і взимку. Ратлін зазвичай виконані у вигляді потопаючих воблеров, з точкою кріплення нагорі. Такі приманки оснащені двома гачками або трійниками. Ратлін оснащені брязкальцем всередині.


Детальніше Приховати

Новости