• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кращі роботодавці України - опублікований рейтинг

  1. Орфографічна помилка в тексті:

14 грудня 2017, 13:27 Переглядів: 14 грудня 2017, 13:27 Переглядів:

.

Українці вважають найкращими роботодавцями міжнародні холдинги і великі вітчизняні компанії, визнані лідерами в своїх галузях. Про це свідчать результати дослідження "Рейтинг роботодавців України", проведеного міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна.

В першу двадцятку рейтингу увійшли відомі міжнародні компанії: Байєр, Делойт Україна, Ернст Енд Янг, Кока-кола, МакДональдс. У преподчтеніях українців опинилися відразу кілька компаній сфери зв'язку: Водафон Україна, Лайфселл, Київстар, Нова Пошта.

З банків в рейтинг потрапили Приватбанк, Райффайзен Банк Аваль, Укрсиббанк. Також в двадцятку кращих увійшли ДТЕК, 1 + 1 Медіа, AXA Страхування, Ашан Україна, ВОГ, OLX, Миронівський хлібопродукт.

"Кандидати і здобувачі оцінюють роботодавця в основному за популярністю компанії і за відгуками в інтернеті. В деяких випадках, також мають місце відгуки знайомих, якщо вони є, - розповіла під час презентації рейтингу Тетяна Микитівна, експерт рейтингу, директор компанії Smart Solutions. - Ми як експерти, що працюють з ринком, звикли оцінювати роботодавців також за відгуками, але зібраним "зсередини" - від співробітників, які або працюють в компаніях, або працювали там раніше, або в якості кандидатів ходили на співбесіди ".

Крім загального рейтингу, HeadHunter Україна склав рейтинги кращих роботодавців по галузям. Так, в ТОП-5 кращих компаній в номінації "Важка промисловість, енергетика, видобувна промисловість" увійшла енергетична компанія ДТЕК.

"Така оцінка свідчить, що зусилля компанії по створенню якісних умов праці, розвитку і навчання співробітників, формування корпоративної культури не залишаються непоміченими - як тисячами претендентів, так і експертами в сфері HR. Сьогодні ми дивимося далі: шукаємо нові сучасні інструменти як залучати й утримувати кращих фахівців на ринку. При цьому нами враховуються світовий досвід і практики, в тому числі, і таких технологічних компаній як Facebook, LinkedIn, What's Up ", - зазначив Олександр Кучеренко, директор з управління персонал ом ДТЕК.

Дослідження тривало з 18 вересня по 28 листопада 2017 року. При розрахунку фінального рейтингу враховувалися оцінки як здобувачів, так і експертів.

Раніше "Сегодня" спільно з порталом rabota.ua з'ясував, які вакансії найбільш затребувані в Україні , Наскільки виросли зарплати за підсумками третього кварталу в порівнянні з початком року і як будуть зростати зарплати в майбутньому.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Визначено кращі роботодавці України". інші бізнес новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Новости