• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

«Ашан» запускає нові товари ВТМ

14788 переглядів

18 видів рису, 6 видів квасолі, полента, киноа, жито і інші крупи тепер з червоною і золотою птахом - ребрендовані товари ВТМ до кінця літа з'являться у всіх гіпермаркетах «Ашан».

Оновлена ​​власна торгова марка запущена в рамках зміни стратегії роботи департаменту   СТМ   «Ашан   Рітейл   Росія Оновлена ​​власна торгова марка запущена в рамках зміни стратегії роботи департаменту СТМ «Ашан Рітейл Росія". Раніше продукція СТМ позиціонувалася як товари з низькими цінами, які досягалися в більшій мірі за рахунок економії на розробці дизайну, рекламі і простоті упаковки. Головна мета цих товарів - скласти конкуренцію відомим брендам і надати при аналогічному рівні якості ціну на товар, яка була б нижче на 20-30%.

Всі новинки будуть мати єдиний дизайн упаковки, товари середнього цінового сегмента будуть відзначені червоною птицею, преміум сегмент - золотий.

У березні 2018 з'явилися перші ребрендовані товари ВТМ - шоколад преміум сегменту. Зараз лінійка оновлених СТМ поповнилася крупами. Всього в категорії крупи планується випустити 39 найменувань, велика частина з яких новинки.

Всі крупи СТМ виробляються в Росії. «Ашан Рітейл Росія» співпрацює з 7 постачальниками, 5 з яких представники малого та середнього бізнесу. Таким чином, компанія сприяє розвитку і росту підприємництва, в тому числі і регіонального.

Раніше повідомлялося про те, що «Ашан» відкриє в Україні магазини нового формату.

А про те, що робити підприємцю , Який поставив собі за мету налагодити співпрацю в області контрактного виробництва будь-яких товарів для своєї торгової мережі, ви можете прочитати в нашій статті.

Retail.ru

Поділитися публікацією: Джерело: Retail.ru Підписуйтесь на наш канал в Telegram і Яндекс.Дзен , Щоб першим бути в курсі головних новин Retail.ru.

Новости