• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ася Мхітарян і Діма Євенко - в списку найвпливовіших людей моди BoF 500

Щорічний рейтинг журналу The Business of Fashion

10 вересня в Нью-Йорку представили оновлений список найвпливовіших людей в сфері моди BoF 500 від видання The Business of Fashion. Другий рік поспіль в нього увійшли Ася Мхітарян, засновниця української компанії Asthik і онлайн-журналу Buro 24/7 Україна, власниця мультибрендового магазину Asthik і монобренд Valentino і Agent Provocateur, і Діма Євенко, керуючий партнер Asthik і засновник марки Ienki Ienki .

"Українська впливова пара стає головними фешн-бізнесменами в країні", - говориться в офіційній заяві рейтингу BoF 500.

У 2018 році в список також увійшла Ольга Курищук, ще одна українка за національністю, яка живе і працює в Лондоні. Вона заснувала журнал 1 Granary і платформу VOID, яка допомагає молодим талантам з області моди знайти роботу в фешн-індустрії.

BoF 500 - професійний рейтинг, який визначає імена дизайнерів, стилістів, директорів модних брендів, ритейлерів, моделей, муз, журналістів, які мали найбільший вплив на модну індустрію за минулий рік. Він складається на основі голосування попередніх учасників BoF 500, статистики та аналітики від експертів Business of Fashion. У 2018 році видання представило свій список вже в шостий раз - перший з'явився в 2013 році.

В оновленому рейтингу - всі головні люди світу моди: від дизайнерів Алессандро Мікеле і Демня Гвасалія до моделей і активісток Адво Абоа і Халіми Аден.

Обкладинки нового випуску журналу The Business of Fashion прикрасили керівник фешн-концерну Kering Франсуа-Анрі Піно, дизайнер і новий креативний директор чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджіл Абло, актриса Яру Шахід і активістка Калпона Актор, з 12 років працює на фабриці з виробництва одягу в Бангладеш .

Обкладинки нового випуску журналу The Business of Fashion прикрасили керівник фешн-концерну Kering Франсуа-Анрі Піно, дизайнер і новий креативний директор чоловічої лінії Louis Vuitton Вірджіл Абло, актриса Яру Шахід і активістка Калпона Актор, з 12 років працює на фабриці з виробництва одягу в Бангладеш

Читайте також: Vogue Японія включив київський Asthik в рейтинг кращих локальних магазинів .

Новости