• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Signorina Misteriosa Salvatore Ferragamo: туфлі, ожина, глянсовий бант


Майже нічого спільного з попередніми Signorina Eau de Parfum і Signorina Eleganza, крім флакона з бантиком, Signorina Misteriosa не має. Перша асоціація - ожиновому варення, велика - не чайної явно - ложкою, лежить в розеточка, глянцево блищить. Яскраво, щільно, ситно, стійко.

Рекламний ролик про все три аромату неймовірно красивий, по суті - маленьке кіно з драмою-драмою, пристрастю-пристрастю, ось це ось все, і все як треба:

Оператор тут, до речі, Павло Едельман (Pawel Edelman), номінований на «Оскар» за фільм Романа Поланскі «Піаніст».

Робили аромат три парфумера з IFF - Ніколя Больє (Nicolas Beaulieu), Софі Лаббе (Sophie Labbè) і Джульєтт Карагезоглу (Juliette Karagueuzoglou). Двоє з них - Ніколя і Софі - представляли його на презентації у Флоренції.

Софі робила ще знамениті Organza для Givenchy і Premier Jour для Nina Ricci, багато працювала для Bvlgary, Kenzo та Cacharel, - ну і все «синьйорини» Salvatore Ferragamo, починаючи з найпершої, - її носа справа. Вона - одна з найвідоміших і крутих парфумерів IFF. У Ніколя послужний список скромніше, з більш-менш відомих запахів - Lanvin Eclat de Fleurs і Aromatics in White для Clinique.

Мені було цікаво дізнатися, як парфумери працюють у співавторстві, не доходить у них до рукопашної, і як взагалі слова (бриф, побажання від замовника - в даному випадку від Salvatore Ferragamo) - перетворюються в рідину (в даному випадку - в Signorina Misteriosa) .

ПРО СЛОВА І ТУФЛІ

Яз: Які бувають бріфи? Як компанія, для якої ви створюєте аромат, транслює вам свої побажання?

СЛ: Вони всі різні і іноді несподівані. Для Signorina Eau de Parfum ключовим поняттям був італійський десерт пана кота, рожевий колір, балет і пуанти - і запах будувався навколо рожевого перцю, жасмину, півонії та троянд. Коли ми робили Signorina Eleganza, джерелом натхнення був показ круїзної колекції Ferragamo в Луврі в 2012-му році, ключовою образ - жіноче взуття тілесного кольору. Показ був приголомшливий, я потім переглядала кілька разів фото. І запах вишикувався навколо османтусу, мигдалю - все легкі, прозорі, тактильні - і легких шкіряних нот.

НБ: ... А в Signorina Misteriosa в брифі нам поставили завдання - передати чорний колір. Причому глянсовий, яскравий, не важкий чорний колір. Така собі таємниця - або, скоріше, гра в таємницю, жіноче кокетство в чистому вигляді. Джерело для натхнення - знову-таки туфлі Ferragamo.

Я подумав: це ж ожина. Вона така ж чорна і глянсова. Від дотику до неї відчуваєш ті ж емоції - радість і захват. Щоб створити запах ожини - зрозуміло ж, що в натуральному вигляді він не існує, екстрагувати ожину можна - ми змішали 40 різних інгредієнтів, плюс додали троянду і фіалки, щоб зробити аромат трохи м'якше. І навіть трішечки насіння - щоб було ось це відчуття, знаєте, коли ви тиснете ожину зубами, і раптом прослизає щось тверде. Неролі додали блиску і глянцю. А ваніль і мускус - щоб аромат тягнувся довго. До того ж мені здалося, що ваніль і боби - це поєднання точь-в-точь передає ефект чорних мережив.

Яз: Тобто в брифі не завжди, наприклад, вказується вік героїні - і майбутньої цільової аудиторії?

СЛ: Далеко не завжди. З синьйориною - з жодною не було.

ПРО НОТИ І ПОЧУТТЯ

Яз: А що таке працювати в співавторстві? Ось Ніколя, наприклад, здається, що це ожина. А ви, Софі, говорите - ні, ну яка ожина, це або смородина, або взагалі ... кавун. І що далі?:)

НБ: ... Буває :) Тоді ми шукаємо такий образ, з яким все б погодилися. В цьому випадку розбіжностей не було. Ожина всім сподобалася.

СЛ: Парфюмери часто працюють разом. Коли треба перевести мову брифа на парфумерний, це іноді схоже на гру. Один називає слово - наприклад, «чуттєвість» - інший називає ноту, яка, на його думку, це слово виражає.

Яз: Цікаво. Зіграємо? Ось я, наприклад, скажу «жінка». А ви мені відповісте -?

СЛ: Гардения.

Яз: Італійська жінка? ..

НБ: Та ж гарденія, плюс білі квіти, абсолю квітів апельсина, неролі. Хоча апельсини найчастіше з Марокко, але запах апельсинових дерев - з Італії.

Яз: Таємниця? ..

СЛ: Тубероза. Особливо якщо таємниця - нічна. Для мене тубероза найнебезпечніший - кримінальний - молочний запах, і ця молочність надає відтінок гріха.

Яз: Сила?

НБ: Чорний ванільний акорд, тягучість, але не липкість.

НБ: Чорний ванільний акорд, тягучість, але не липкість

Фірмовий бантик Ferragamo називається Vara - ви це знали? На цей раз він чорний, як годиться. Але трауром тут і не пахне

ПРО Фланкер І траі

Яз: Що складніше - створювати новий аромат або робити Фланкер вже наявного?

НБ: По-різному. Іноді Фланкер - як друга глава того ж роману, і там є, що сказати, тому що в першій задана інтрига, але до кінця не розкрита. А іноді з нуля цікавіше. Але Signorina Misteriosa - НЕ Фланкер, це новий аромат. Зв'язок з попередніми «синьйориною» - єдина нота, жасмин, але у всіх трьох жасмин звучить по-різному. Крім жасмину, їх об'єднують тільки Софі Лаббе і Джульєтт Карагезоглу, які обидві працювали над усіма трьома.

Яз: Скільки траев - тобто варіантів аромату - було створено в процесі, перш ніж був зроблений вибір?

НБ: Багато :) Точну цифру ніхто не рахував. Треба було, щоб все влаштовувало нас трьох і замовника. Ми кожні 15 хвилин, кожні півгодини, потім - щогодини перевіряли, як аромат розкривається, як себе веде, не йде чи куди-небудь ця ожинова гладкість і глянцевость. Всі перевіряли на собі, потім на своїх домашніх.

Яз: Тобто на Signorina Misteriosa ніхто не зможе поскаржитися, що вона дуже швидко зникає? Багато хто підозрює, що це такий корисливий план маркетинговий - чим швидше аромат вивітрюється, тим швидше ви підете в магазин за новим.

СЛ: Вісім-десять годин він буде тривати, я вам обіцяю.

НБ: До речі, стійкість аромату не показник якості. Одеколон може бути хорошим, але він буде звучати отсіли дві години. Стійкість залежить від жанру. Шипрові - більш тривалі, орієнтальні, східні можуть звучати кілька днів, їх такими довгими робить мускус. Пачулі і ваніль теж чіпкі. Цитруси - летючі.

І ЗНОВУ ПРО СЛОВА

Яз: Дайте, будь ласка, два слова, які опишуть Signorina Misteriosa? Тільки не ті, що написані в релізі. Без «непередбачувано-загадкової жінки», ок? :)

НБ: Усміхнений чорний.

СЛ: Чорний, але без меланхолії.

І ще раз - шматочок італійського кіно. Дуже подобається:)

І про створення фільму, розповідає Массіміліано Джорнетті, креативний директор Salvatore Ferragamo:

Що стосується самого аромату, то в своїй гастрономічною безпосередності він вельми привабливий. І, дійсно, тягнеться довго, як літній дачний день (вечір, ніч і навіть ранок). Якщо ви не про солодке або на дієті - то не треба. А якщо про солодке - то буде вам щастя і ожиновому варення повної (і - див. Початок - НЕ чайної) ложкою.

Ціна: Signorina Misteriosa парфумерна вода 30 мл. 4 236 р. на сайті «Л'Етуаль ».

Як компанія, для якої ви створюєте аромат, транслює вам свої побажання?
Яз: Тобто в брифі не завжди, наприклад, вказується вік героїні - і майбутньої цільової аудиторії?
І що далі?
Зіграємо?
А ви мені відповісте -?
Яз: Італійська жінка?
Яз: Таємниця?
Яз: Сила?
Фірмовий бантик Ferragamo називається Vara - ви це знали?
Яз: Скільки траев - тобто варіантів аромату - було створено в процесі, перш ніж був зроблений вибір?
Новости