• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Кращі книги про парфумерії

«Духи - це невидимий, але зате незабутній, неперевершений модний аксесуар. Він оповіщає про появу жінки і продовжує нагадувати про неї, навіть коли вона пішла ».

Коко Шанель

І дійсно, аромати володіють реальною владою над людьми! Аромат здатний дивувати, зачаровувати, воскрешати пам'ять про пережите, підкорювати, завойовувати і огортати людину з ніг до голови. А створення парфумерії - це справжнє мистецтво, підвладне не кожному. У сьогоднішньому огляді Love2Beauty - кілька кращих книг про парфумерії, за допомогою яких Ви зможете зануритися в воістину містичний процес створення духів.

У сьогоднішньому огляді Love2Beauty - кілька кращих книг про парфумерії, за допомогою яких Ви зможете зануритися в воістину містичний процес створення духів

«100 легендарних ароматів», С. Жирар-Лагорс

Ця книга припаде до душі не тільки любителям, але і професійним знавцям елітної парфумерії. Сільвія Жирар-Лагорс представила в своєму творі тільки самі унікальні і воістину легендарні аромати, що користуються визнанням досі. «100 легендарних ароматів» розглядає такі відомі будинки моди, що спеціалізуються на парфум, як Balenciaga, Caron, Clinique, Carven, Chanel, Annick Goutal, Dior, Estée Lauder, Givenchy, Guerlain, Hermès, Lancôme, Nina Ricci, Shiseido, Trussardi, Sonia Rykiel і т.д. Можливо, прочитавши твір Сільвії, Ви переглянете свої погляди на парфумерію і кардинально змініть свій смак.

«Аромати світу», під редакцією Т. Євсєєвої і А. Дмитрієвої

Барвиста і інформативна книга являє собою справжню енциклопедію, що розповідає про історію, класифікації, композиціях і мистецтві створення духів починаючи з давніх-давен і до наших днів. Цікаво, що парфумерну енциклопедію становили професійні хіміки, парфумери, мистецтвознавці та історики культури. «Аромати світу» допоможуть Вам навчитися сприймати аромати, дізнатися з чого складається запах і про те, яка сила прихована в парфумах.

«Аромати світу» допоможуть Вам навчитися сприймати аромати, дізнатися з чого складається запах і про те, яка сила прихована в парфумах

«Духи - мрія у флаконі», С. Еллінек

Стефан Еллінек - відомий парфумер-дизайнер і майстер своєї справи, у якого «аромати в крові». Справа в тому, що батько Стефана більшу частину життя віддав на створення духів, а своїми фірмовими секретами поділився з сином. Книга «Духи - мрія у флаконі» приспускає завісу правил створення ароматів і відповідає на питання, що цікавлять читача питання. Дослідження Еллинека корисні як в практичному, так і теоретичному сенсі, ставши незамінним джерелом корисної інформації про парфум і його історії.

«Парфуми: Керівництво», Л. Турин і Т. Санчес

Одне з найавторитетніших видань про парфумерії, що представляє собою своєрідний огляд духів. Автори книги - досвідчені фахівці в області парфумерного мистецтва, які намагаються неупереджено критикувати аромати і захоплюватися ними. У «Парфуми: Керівництво» Лука і Таня розглянули близько 1200 ароматів, відокремлюючи гідні від жахливих за допомогою дотепного, креативного і оригінального опису. Після прочитання книги, багато дівчат по-іншому підійшли до вибору ароматів і не розчарувалися у своєму виборі. На превеликий жаль, книга не була видана російською мовою, але її можна знайти в неофіційних перекладах.

На превеликий жаль, книга не була видана російською мовою, але її можна знайти в неофіційних перекладах

«Російська парфумерія. Ілюстрована історія »,
В. Кожарін

У книзі зібрані унікальні авторські колекції парфумерії минулих років, за допомогою яких автор хотів познайомити нас з незаслужено забутими парфумерами Росії. Уже судячи з назви зрозуміло, що ця книга барвисто і рясно ілюстрована: на її сторінках Ви знайдете неповторні зразки професійних російських стеклоделов і парфумерів. Правда, інформації про самих ароматах не так багато, зате Ви зможете оцінити авторські вінтажні флакончики і дізнатися про давно забутих фабриках Ралле, Остроумова, Брокара, Чепелевецкого та інших.

Світлана Мисник (рід. 16 грудня 1992 року) - life-style журналіст, за основним освітою філософ, а по другому - юрист. З 15-ти років пише для Kleo.ru, Wmj.ru, Cosmo.ru, MarieClaire.ru про психологію, знаменитостей і красі. З червня 2015 - автор Love2Beauty.ru. У людях цінує чесність, улюблене заняття - перегляд хорошого кіно, а особистий рецепт гарного настрою - пляжний відпочинок.

Новости